Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (917. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

Orijinalden alıntı: l0v3ly

1. Enrique Iglesias ın %99 anladığım kadarıyla all in the were will like youuuuuuuuu tarzı bişey diyor şarkıyı bulamadım lütfen yardımcı olun
    (26.04.2014 Cumartesi 9.54 - 9.58 arası çaldı.)

2.si dı dı dı dı dı dı , dı dı dı dı şenuzupaa diye bişey diyor bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi

2. şarkı

Azuro Feat. Elly - Je Ne Sais Pas

Çok teşekkürüm ederim arkadaşım bunu arıyordum çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

1. Enrique Iglesias ın %99 anladığım kadarıyla all in the were will like youuuuuuuuu tarzı bişey diyor şarkıyı bulamadım lütfen yardımcı olun
    (26.04.2014 Cumartesi 9.54 - 9.58 arası çaldı.)

2.si dı dı dı dı dı dı , dı dı dı dı şenuzupaa diye bişey diyor bilen varsa lütfen yardımcı olabilirmi

2. şarkı

Azuro Feat. Elly - Je Ne Sais Pas

Çok teşekkür ederim arkadaşım aradığım şarkı buydu çok teşekkürler.
  • 1. Enrique Iglesias ın %99 anladığım kadarıyla all in the were will like youuuuuuuuu tarzı bişey diyor şarkıyı bulamadım lütfen yardımcı olun

(FENOMEN - 26.04.2014 Cumartesi 9.54 - 9.58 arası çaldı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l0v3ly -- 26 Nisan 2014; 13:20:00 >
  • quote:

Enrique Iglesias - Heart Attack ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

quote:

Enrique Iglesias - Heart Attack ?

Teşekkür ederim aradığım buydu.
  • Eléctronics kullanıcısına yanıt
    Eléctronics mrb yıne ben geldım :) metro fmde dönen bi parça var sean paul'un sesıne çok benzıo hareketlı bı parça remıx mı normal mı bılemedım ama feat'li bi parçaydı :) diceksın şimdi kayıt olmadan bılemem ama senın engın deneyımıne ınandıgım için mesaj atıorum saygılar:)
  • beyler nakaratta kadın la la la la la la diye söylüyor.6 tane la aklımda kalan.Club bir şarkı gecen caldı radyoda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocan85

Eléctronics mrb yıne ben geldım :) metro fmde dönen bi parça var sean paul'un sesıne çok benzıo hareketlı bı parça remıx mı normal mı bılemedım ama feat'li bi parçaydı :) diceksın şimdi kayıt olmadan bılemem ama senın engın deneyımıne ınandıgım için mesaj atıorum saygılar:)

Merhaba, biraz daha ipucu alabilir miyiz?
    Eléctronics bu var ipucu :))http://www18.zippyshare.com/v/73077166/file.html
  • ocan85 O kullanıcısına yanıt
    Major Lazer Ft Sean Paul - Come On To Me
    Bunu duyuyordum da ben Don Omar falan söylüyor sanıyordum, meğerse Sean Paul imiş
    Eléctronics 10 numara adamsın vesselam kocaman kucakladım senı :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocan85

Eléctronics 10 numara adamsın vesselam kocaman kucakladım senı :)))

Rica ederim dostum keyifle dinle
  • Son zamanlarda duyduğum , kovboy şarkısına benzettiğim hareketli bir yabancı parça var. Bunun adı nedir arkadaşlar ?
  • http://www.youtube.com/watch?v=NFKbE3l2s1A şu parçayı bilen var mı shazam ile denedim bulamadı
  • tam bu dakikalarda çalan bi şarkı var. Sesi maroon 5 benziyor. araya bi rapçi giriyor. o şarkıyı radyo fenomen çok çalıyor ama bi türlü anlamıyorum sözlerini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

http://www.youtube.com/watch?v=NFKbE3l2s1A şu parçayı bilen var mı shazam ile denedim bulamadı

Catwork Remix Engineers - Mercy (Radio Collection)
  • muratonline kullanıcısına yanıt
    @muratonline teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belluschi_16

beyler nakaratta kadın la la la la la la diye söylüyor.6 tane la aklımda kalan.Club bir şarkı gecen caldı radyoda

Bulun su sarkıyı beyler ya
  • quote:

quote:

beyler nakaratta kadın la la la la la la diye söylüyor.6 tane la aklımda kalan.Club bir şarkı gecen caldı radyoda

Hocam bu olabilir mi?
    - Auburn: La, La, La
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amiller

quote:

quote:

Hocam bu olabilir mi?
    - Auburn: La, La, La

Malesef hocam bu degıl
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.