Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KennyMcRiddyM4A1

quote:

Orijinalden alıntı: aposr

fenomende bugün duydum if you know what i mean diye bir bölüm var şarkıda aaa falan diye bi adam bağırıyo yardımcı olursanız sevinirim

Pitbull - I Know You Want Me

?

Hocam benimkine de bil el atsan??
    diskoteck tarzı bebek sesi cıkıyor boyle hani olur ya pc ile düzenlerle sesi helyum almış gibi hani he hööö heee hii diye ses var yani şarkı sozu yok gibi bişi fenomende caldı da bulursan sevinirim
  • ya arkadaşlar saat 21:00 da fenomende bi şarkı çaldı tam olarak melodisi oooo i cant waiting i cant waiting yoooo die bitiyor sanırım black eyed peas olabilir yanılıo olabilirim yardımcı oalbilirseniz sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ongunes

ya arkadaşlar saat 21:00 da fenomende bi şarkı çaldı tam olarak melodisi oooo i cant waiting i cant waiting yoooo die bitiyor sanırım black eyed peas olabilir yanılıo olabilirim yardımcı oalbilirseniz sevinirim...

Nicki Minaj Feat Will.I.Am - Check It Out olabilir mi?
  • quote:

ya arkadaşlar saat 21:00 da fenomende bi şarkı çaldı tam olarak melodisi oooo i cant waiting i cant waiting yoooo die bitiyor sanırım black eyed peas olabilir yanılıo olabilirim yardımcı oalbilirseniz sevinirim...

pitbull - shut it down ?
  • numberone fm'de duymaktayım. bir bayan seslendiriyor salıbaras gibi bi kelime içerisinde çok geçiyor yardımlarınızı bekliyorum
  • Kadın söylüuo ya :D Ne apaçisi :D Böyle cekici bi melodisi var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seheral1

Kadın söylüuo ya :D Ne apaçisi :D Böyle cekici bi melodisi var...

O kısma dikkat etmemişim pardon .Tavsiye olarak mırıldanıp kaydederseniz belki daha fazla yardımı dokunabilir.
  • hayır pitbull değil sanki yeni bir parça if you know what i mean kelimesi geçiyor bir erkek aaa aaa aaa diyor bir kısmında da biliyorum çok açıklayıcı olamadım unuttum diğer bölümlerini ama bilen biri yardımcı olursa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

Beyler bir şarkı var boyle Hö hö heee hiiii diye bebek sesli disko tek tarzı hani fenomende arasıra calıyor yardım lütfen

*** Radio Killer - Voila

*** Inna - Sun Is Up

Yada Bu Aralar Bu 2'sinin Karışım Yapıldığı Acaip Süper Bir Mix Var...

Inna ft Radio Killer - Sun is Up Voila (DJ Mert Hakan Mash Up)

http://www.youtube.com/watch?v=RWWaz1matiA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHQSEN -- 27 Kasım 2010; 12:31:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aposr

hayır pitbull değil sanki yeni bir parça if you know what i mean kelimesi geçiyor bir erkek aaa aaa aaa diyor bir kısmında da biliyorum çok açıklayıcı olamadım unuttum diğer bölümlerini ama bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Çok Sık Çalıyorsa Şuradaki Şarkılara Bir Bakmanı Tavsiye Ederim Pek Anlayamadım Şarkıyı

http://www.numberone.com.tr/tr/muzik/number-one-top-40/index.1.html

http://www.radyomydonose.com.tr/main.aspx?page=top40

Radyo Fenomen'in Top Listesi Pek Güzel Değil Yabancı Müzik Radyolarında Çalan Şarkılarında Aynı Olduğunu Göz Önüne Alırsak Yukardaki Top 40 Listelerinde Bulabilirsin Sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooDySPeaR

burda calan 2.şarkı we ezelın remıxı war calan onları bulabılırmıız.daha dorusu hepsını bulalım

http://www.facebook.com/video/video.php?v=115224071867708&oid=140452219633&comments&ref=mf

Dostum Onun Yeri Burası Değil Aşağıdaki Linke Yazarsan Üstad Conjure Yardım Edecektir...

http://forum.donanimhaber.com/m_8255131/tm.htm
  • quote:

Jay Sean feat Nicki Minaj - 2012

Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit)
    http://www.youtube.com/watch?v=JwQZQygg3Lk

Olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHQSEN -- 27 Kasım 2010; 12:58:02 >
  • @KennyMcRiddyM4A1

Sizden ricam cevaplayacağınız soruların hepsini aynı mesaj içinde cevaplamanız.
    Çünkü flood yapmaktasınız.
    Tek bir mesaj içinde yukardaki 4 mesajınızı cevaplayabilirsiniz.

Buna dikkat ederseniz memnun olurum.Bu konuda sizi bilgilendirmek istedim.
    Aksi takdirde peşpeşe yazıdığınız mesajları silmek durumunda kalıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: KennyMcRiddyM4A1

quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

Beyler bir şarkı var boyle Hö hö heee hiiii diye bebek sesli disko tek tarzı hani fenomende arasıra calıyor yardım lütfen

*** Radio Killer - Voila

*** Inna - Sun Is Up

Yada Bu Aralar Bu 2'sinin Karışım Yapıldığı Acaip Süper Bir Mix Var...

Inna ft Radio Killer - Sun is Up Voila (DJ Mert Hakan Mash Up)

http://www.youtube.com/watch?v=RWWaz1matiA

Yok bu değil buldum Radio Killer Be Free
  • quote:

Orijinalden alıntı: va_rosh

numberone fm'de duymaktayım. bir bayan seslendiriyor salıbaras gibi bi kelime içerisinde çok geçiyor yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

quote:

numberone fm'de duymaktayım. bir bayan seslendiriyor salıbaras gibi bi kelime içerisinde çok geçiyor yardımlarınızı bekliyorum

Inna - Angel olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: conjure

@KennyMcRiddyM4A1

Sizden ricam cevaplayacağınız soruların hepsini aynı mesaj içinde cevaplamanız.
    Çünkü flood yapmaktasınız.
    Tek bir mesaj içinde yukardaki 4 mesajınızı cevaplayabilirsiniz.

Buna dikkat ederseniz memnun olurum.Bu konuda sizi bilgilendirmek istedim.
    Aksi takdirde peşpeşe yazıdığınız mesajları silmek durumunda kalıcam

Yeni Üye Olduğum İçin Nasıl Aynı Mesajda Cevaplayacağımı Bilmiyorum, Hepsini ''Alıntı'' Butonu İle Cevaplıyorum.

Flood İçin Özür Dilerim...Nasıl Toplu Cevap Atacağımı Söylerseniz Sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~H!ddeN

quote:

quote:

Inna - Angel olabilir mi?

maalesef değil.
  • arkadaşlar lütfen yardım..fenomende çalan bi şarkı var sözsüz sadece bi kadın arada haaa haayaaaa diye mırıldanıyo bulabilirmisinizz
  • @KennyMcRiddyM4A1

Estğfrllah özüre gerek yok.Zaten yeni üye olduğunuz için mesajlarınızı silme gereği duymadım.Sizi bilgilendirmek istedim

Benim yaptığım gibi yapabilirsiniz mesela.

üstte size yazdığım cevap için alıntı yapmadan kullanıcı adınızı kalın yazarak cevap verdim.

@conjure

sizin cevanınız şu

@mamix74

şarkıyı mırlıdanıp kayıt yapma şansınız varsa güzel olur.

@KennyMcRiddyM4A1

yani aynı bu şekilde yapabilirsiniz.Uamrım anlatabildim
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.