Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KennyMcRiddyM4A1

quote:

Orijinalden alıntı: kaptan2435

akadaslar fenomende ara ara cıkıo bıldıgım kadarı ıle eskı parca

kama kama kama yame emi.....bılmemne dıye gıdıo sanırım ıspanyolca gıtarla soyluyor. çıkarabılen youtube lınk atarsa guzel olur.....

Juanes - La Camisa Negra

%99.99

http://www.youtube.com/watch?v=kRt2sRyup6A

Senin Söylediğin Kısım 1:40'dan İtibaren Başlıyor ''Kama kama kama''

sagol hocam
  • slm ben bir şarkı arıyorum 27 kasım cumartesi 00:15 de çalıyordu. kadın söylüyordu tek başına "vaaaay vaaaay vaaaaay imonati vaaay vaaay vaaay yeah " böle bişi ler diyordu . yarsımcı olursanız cok sevinirim

HATTA ardında kesha cıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: o0ysn0o

slm ben bir şarkı arıyorum 27 kasım cumartesi 00:15 de çalıyordu. kadın söylüyordu tek başına "vaaaay vaaaay vaaaaay imonati vaaay vaaay vaaay yeah " böle bişi ler diyordu . yarsımcı olursanız cok sevinirim

HATTA ardında kesha cıktı

Inna - Un Momento olabilir mi?

numberone fm'de duymaktayım. bir bayan seslendiriyor salıbaras gibi bi kelime içerisinde çok geçiyor yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aposr

hayır pitbull değil sanki yeni bir parça if you know what i mean kelimesi geçiyor bir erkek aaa aaa aaa diyor bir kısmında da biliyorum çok açıklayıcı olamadım unuttum diğer bölümlerini ama bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Hatta kadın şarkıda ses cıkarıyo ahhhhh auhhhh ( töbe töbe :D siz anladnız öyle bi ses ) ama melodi kısmıda cok cekici sarkının :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: seheral1

quote:

Orijinalden alıntı: aposr

hayır pitbull değil sanki yeni bir parça if you know what i mean kelimesi geçiyor bir erkek aaa aaa aaa diyor bir kısmında da biliyorum çok açıklayıcı olamadım unuttum diğer bölümlerini ama bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Hatta kadın şarkıda ses cıkarıyo ahhhhh auhhhh ( töbe töbe :D siz anladnız öyle bi ses ) ama melodi kısmıda cok cekici sarkının :D

Mattyas Ft. Kristina - Secret Love olabilir mi?

numberone fm'de duymaktayım. bir bayan seslendiriyor salıbaras gibi bi kelime içerisinde çok geçiyor yardımlarınızı bekliyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi va_rosh -- 28 Kasım 2010; 3:40:07 >
  • @va_rosh

Şarkıyı mırıldanma şansınız varsa kontrol edebiliriz.
  • sağol va_rosh ama bu şarkı deil
  • quote:

Orijinalden alıntı: seheral1

Malesef degil ya off bulamadım 1 hafta oldu :S

Alexandra Stan - Mr. Saxo Beat ?
    tam emin olamıyorum, kayıt yapmanız en kolayı olacaktır.

@conjure
    maalesef, rastladığınızda yazarsanız mutlu olurum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi va_rosh -- 28 Kasım 2010; 16:07:31 >
  • Malesef degil ya off bulamadım 1 hafta oldu :S
  • arkadaşlar merhaba öncelikle böyle bir platform oluşturulmasında emeği geçen herkese tşk ederm. ben de fenomen bağımlısıyım:) ve son günlerde harika bi şarkı sık sık yankılanıo kulaklarımda. kayıt yapamadım ama anlaşılır olması adına bikaç bilgi vericem. öncelikle şarkıyı bi bayan sölüo. ve şarkıda bol miktarda ...me, ...me geçio sanırım. tam oalrak anlayamadım dorusu. ve böle konuşma gibi hızlı hızlı sölüo bayan ama çok hoş bir ritim eşlik edio. ve sonra numberone diyor. sonra yine araya çok değişik bir müzik girio ve sonra tekrar bu nakaratlar başlıo. 2-3 defa tekrar edio. şarkıda başka bir özellkle yok aslında. ama çok değişik bir ritmi var söleyen kimse onun da sesi güzel gerçektn. çok akıcı bir şarkı. ve son zamanlarda hem fenomen hem de number one da sık sık duyuorum. yardımlarınızı bekliorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktordogan

arkadaşlar merhaba öncelikle böyle bir platform oluşturulmasında emeği geçen herkese tşk ederm. ben de fenomen bağımlısıyım:) ve son günlerde harika bi şarkı sık sık yankılanıo kulaklarımda. kayıt yapamadım ama anlaşılır olması adına bikaç bilgi vericem. öncelikle şarkıyı bi bayan sölüo. ve şarkıda bol miktarda ...me, ...me geçio sanırım. tam oalrak anlayamadım dorusu. ve böle konuşma gibi hızlı hızlı sölüo bayan ama çok hoş bir ritim eşlik edio. ve sonra numberone diyor. sonra yine araya çok değişik bir müzik girio ve sonra tekrar bu nakaratlar başlıo. 2-3 defa tekrar edio. şarkıda başka bir özellkle yok aslında. ama çok değişik bir ritmi var söleyen kimse onun da sesi güzel gerçektn. çok akıcı bir şarkı. ve son zamanlarda hem fenomen hem de number one da sık sık duyuorum. yardımlarınızı bekliorum

Alexandra Stan - Mr. Saxo Beat ?
  • _____________________________________________________________________________________
    @aposr
    _____________________________________________________________________________________

Dan Balan - Justify Sex
    http://www.youtube.com/watch?v=ZXMjZAVhgPs

Alexandra Stan - Mr. Saxo Beat
    http://www.youtube.com/watch?v=8GQOQn92z5U

Anna Vissi - Call Me
    http://www.youtube.com/watch?v=algXWhcv3Ls

_____________________________________________________________________________________
    @doktordogan

Anastasio Le Prada & Kristen Stewart - Tell Me Why
    http://www.youtube.com/watch?v=VA3a0pQs-_s&feature=related

Umarım Doğrudur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GHQSEN -- 28 Kasım 2010; 19:55:48 >
  • seheral1

Dj Smash Pres Fast Food-Volna olabirimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o0ysn0o -- 28 Kasım 2010; 20:31:50 >
  • bu şarkıya çok benzeyen bir kadın seni gene freaky like diyor ama arada çok güzel dıt dırıt dıtılar var bende onu arıyorum yardımcı olurmusunuz fenomande dinlemiştim madcom um şarkısındaki kadının sesiyle aynı hatta söyleyiş tarzı bile aynı

ayrıca gene madcom um glow şarkısına bnezeyen aynı melodide daha hareketli bir şarkı vardı onuda bilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burhanslive -- 29 Kasım 2010; 0:27:27 >
  • Madcon & Ameerah - Freaky Like Me
    Keyifli Dinlemeler
    quote:

Orijinalden alıntı: burhanslive

bu şarkıya çok benzeyen bir kadın seni gene freaky like diyor ama arada çok güzel dıt dırıt dıtılar var bende onu arıyorum yardımcı olurmusunuz fenomande dinlemiştim madcom um şarkısındaki kadının sesiyle aynı hatta söyleyiş tarzı bile aynı

ayrıca gene madcom um glow şarkısına bnezeyen aynı melodide daha hareketli bir şarkı vardı onuda bilen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: conjure

Madcon & Ameerah - Freaky Like Me
    Keyifli Dinlemeler
    quote:

Orijinalden alıntı: burhanslive

bu şarkıya çok benzeyen bir kadın seni gene freaky like diyor ama arada çok güzel dıt dırıt dıtılar var bende onu arıyorum yardımcı olurmusunuz fenomande dinlemiştim madcom um şarkısındaki kadının sesiyle aynı hatta söyleyiş tarzı bile aynı

conjure bu şarkı değil biliyorum ama aynı kadın aynı nakaratla söylüyor fakat remix galiba fenomen de dinledim dıd dıd dırıtlı hareketli bölümleri var...

diğer aradığım parça ise dedimya madcom um glow şarkısına çok benziyor.....
  • MATTARA Feat. Winston - Dreams of my life
    http://www.youtube.com/watch?v=HPBym9EHYuw&feature=related

buda benden gelsin arayıp da bulumayan lara :)
  • harikasınız arkadaşlar. evet aradığım şarkı Alexandra Stan - Mr. Saxobeat di. çok tşk ederm her ikinize de. mükemmel bi şarkı gerçekten oldukça kıt bi tanımlama yapmış olmama rağmen hemen buldunuz. tekrar tebrik ve tşk ler:)
  • arkadaşlr şimdi fenomende ( 11:48 de ) bir şarkı çaldı. bayan söylüyor. edward maya gibi geldi bana ama emin deilim. streo love a benzeyen bi sound u var. anlayabildiğim kadarını söyleyim. bi yerde call my name diyor. hemen öncesinde two two two veya benzeri bişi sölüo. peşinden de when you call my name diyor sanırım. tabi madonna nın da öle bi şarkısı var ama o deil. bu şarkının sound u edward maya nın şarkılarındaki sound a çok benzio. disco tarzı da var şarkıda. bilmem açıklayıcı oldu mu ama tekrar dinlediğim daha dikkat edicem. herkese ii haftalaar bu arada... bu arada bu şarkının hemen peşinde lena çıktı. dinleyen olmuşsa bi önceki şarkıyı anımsayabilir die bu bilgiyi de ekledm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktordogan

arkadaşlr şimdi fenomende ( 11:48 de ) bir şarkı çaldı. bayan söylüyor. edward maya gibi geldi bana ama emin deilim. streo love a benzeyen bi sound u var. anlayabildiğim kadarını söyleyim. bi yerde call my name diyor. hemen öncesinde two two two veya benzeri bişi sölüo. peşinden de when you call my name diyor sanırım. tabi madonna nın da öle bi şarkısı var ama o deil. bu şarkının sound u edward maya nın şarkılarındaki sound a çok benzio. disco tarzı da var şarkıda. bilmem açıklayıcı oldu mu ama tekrar dinlediğim daha dikkat edicem. herkese ii haftalaar bu arada... bu arada bu şarkının hemen peşinde lena çıktı. dinleyen olmuşsa bi önceki şarkıyı anımsayabilir die bu bilgiyi de ekledm.

sanmıyorum ama Lady GaGa - Alejandro olabillir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi va_rosh -- 29 Kasım 2010; 13:29:18 >
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.