Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (441. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.432
Cevap
165
Favori
1.656.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim iki sorum olacak ama ikincisini sorabileceğimden emin değilim. :)

Öncelikle meşhuuur Adele - Someone Like You parçasının radyolarda çalan halini arıyorum. Malum ipini koparan bu parçaya remix yapmış. Youtube'da falan ne kadar parça denediysem hiçbirisi de radyolarda çalan remix değildi. Umarım buluruz.

İkincisi ise, bir erkek söylüyordu ve Fenomen'de rastladım akşam 5-6 civarı saatlerde. Hareketli bir parça. Sözlerinde "I'm on my way" gibi bir şey geçiyor yanlış anlamıyorsam. Bu sözlerle aradım ama bulamadım. Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: svaşçı_peri

????? müziğin başlangıcında çocuk sesi var pam pam bıçı pam pam falan diyor sonra müzik başlıyor yardımcı olur musunuz?

biraz komik oldu ama :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Positive007

Arkadaşlar benim iki sorum olacak ama ikincisini sorabileceğimden emin değilim. :)

Öncelikle meşhuuur Adele - Someone Like You parçasının radyolarda çalan halini arıyorum. Malum ipini koparan bu parçaya remix yapmış. Youtube'da falan ne kadar parça denediysem hiçbirisi de radyolarda çalan remix değildi. Umarım buluruz.

İkincisi ise, bir erkek söylüyordu ve Fenomen'de rastladım akşam 5-6 civarı saatlerde. Hareketli bir parça. Sözlerinde "I'm on my way" gibi bir şey geçiyor yanlış anlamıyorsam. Bu sözlerle aradım ama bulamadım. Bilgisi olan var mı?

1-) Geride bıraktığımız sayfalardan birinde bulunmuştu ama hangi sayfa bilmiyorum biraz geriye giderek bak bulursun belki.
    2-)
    ???????????????????????????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeDoom -- 9 Ocak 2012; 19:36:46 >
  • take your life,take your life ... gibi bir sey söylüyor söyleyen erkek arada yetenek sizsinizde cıkıyor
  • slm kardesler sızlere bır sarkı sorucam aylardır duyuyorum bır turlu bulamadım ya kadın soyluyor sarkıda far away far away... dıyıp uzatıyor sonra dıpcıs dıpcıs gıdıyor 300 500 ya Allah ıcın su sarkıyı bulun ya
  • esd508 aynı şarkıyı arıyoruz sanırım :D happy forever diyo sonra müzige giriyo dıt dıt dıt dıt dıt dırıt falan kopuyo :D:D:D:D:D
  • Alıntı yapmak da ölüm bu forumda. Her seferinde hata veriyor. Neyse.

Freedom evet aradığım parça oydu. Bingo! yani. Çok teşekkürler :)

Aslında sormadan önce iki şarkıya da rastlarsam belki diye önceki birkaç sayfaya baktım ama bulamamıştım. Biraz daha geriye gidelim bakalım.

esd508 senin aradığın parça da Gala - Faraway olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esd508

slm kardesler sızlere bır sarkı sorucam aylardır duyuyorum bır turlu bulamadım ya kadın soyluyor sarkıda far away far away... dıyıp uzatıyor sonra dıpcıs dıpcıs gıdıyor 300 500 ya Allah ıcın su sarkıyı bulun ya

David Guetta ft . Sia - Titanium olabilirmi
  • Allah razı olsun kardeş ya geberdım bulamadım kafayı yedım cok tesekkur ederım ya Allah razı olsun...
  • ben fenomende haftanın bir videosunu izlemiştim çok hoşuma gitmişti şimdik eski videolara bakıyorum yok :(

belki videoyu izleyen vardır anlatayim :

kız anahtarını düşürüyor erkek rapçi gibi bir giyimi vardı erkek anahtarı alıyor kızın peşinden koşuyor kız taksiye biniyor erkek arkadaşları kameralar ile kız nerde söylüyor en sonunda kızı havaalında yakalıyor anahtarını geri veriyor parçanın hiç bir sözü aklımda kalmadı ama videosunu çok iyi hatırlıyorum ama o eski videolarını bulamıyorum :(
  • SA ARKADAŞLAR

BU ŞARKININ ADINI BİLEN VAR MI ???

http://hotfile.com/dl/140871184/e5af6c8/Bilinmeyen_Sarki.wav.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: karabela56

SA ARKADAŞLAR

BU ŞARKININ ADINI BİLEN VAR MI ???

http://hotfile.com/dl/140871184/e5af6c8/Bilinmeyen_Sarki.wav.html

Kat DeLuna - Drop It Low
  • quote:

Orijinalden alıntı: esd508

Allah razı olsun kardeş ya geberdım bulamadım kafayı yedım cok tesekkur ederım ya Allah razı olsun...

Eywallah kardeşim keyifle dinle
  • yaa allah aşkına biiri şu şarkıyı bulsun bana bugün 2 kere çıktı :D tam saat 18:45te çıktı hatta kadın happy forever diye bişey diyor sonra müziğe giriyo müziği lmfaonun rock anthemine benziyo biraz allah rızası için bulun yaa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskbeko

yaa allah aşkına biiri şu şarkıyı bulsun bana bugün 2 kere çıktı :D tam saat 18:45te çıktı hatta kadın happy forever diye bişey diyor sonra müziğe giriyo müziği lmfaonun rock anthemine benziyo biraz allah rızası için bulun yaa :D

Keşke kayıt alsaydın kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

Orijinalden alıntı: kskbeko

yaa allah aşkına biiri şu şarkıyı bulsun bana bugün 2 kere çıktı :D tam saat 18:45te çıktı hatta kadın happy forever diye bişey diyor sonra müziğe giriyo müziği lmfaonun rock anthemine benziyo biraz allah rızası için bulun yaa :D

Keşke kayıt alsaydın kardeşim

arabayı kullanıyodum o an valla vakit olmadı ona :/ ah bi bulunsa çok iyi olcak yaa
  • arkadaşlar radyo fenomende duyduğum bir parça var

Şarkı kesinlikle ingilizce değil

Bulgar yada romen tarzı birşey sanırım

2 erkek söylüyor.Erkeklerden biri söylerken slow tarzda diğer erkek söylemeye geçince bass felan giriyor şarkı biraz daha hareketleniyor.

Herkes bu tarzda bulgar romen rusça vb... şarkıları koyarsa bulabilirim diye düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim
  • kendi aradğım parçayı kendim buldum :D çok mutluyum :D

http://www.youtube.com/watch?v=_iZU7N_OFVU
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

RTL'de Dinlemiştim...Tam Bir Başyapıt, 2011'in Özeti

0.51 - 0.55 aralığındaki parçayı bulamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

RTL'de Dinlemiştim...Tam Bir Başyapıt, 2011'in Özeti

0.51 - 0.55 aralığındaki parçayı bulamadım gitti

Maroon 5 - Moves Like Jagger
  • 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.