Şimdi Ara

Radyo 87.5 Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben Ankara da yaşıyorum Arabada radyo kanalları tercihimdir, 87.5 frekansından yayın yapan (arabesk müzik yayını) kanalın tuzağına düşmemeniz konusunda uyarıda bulunmak istedim!
    Ankara'da Bu radyo kanalı bence dolandırıcılık yapıyor! gün boyu insanlara bir soru soruyorlar ( Basit soru “Hırsız girdiği evde neyi çalmaz” gibi ) doğru cevap verene 3-5 ay Digitürk uydu hediye ediyorlar, ama sen doğru cevap versende doğru cevap hala gelmedi diye inatla insanları kışkırtıp 4.80Tl mesajdan tokatlıyorlar! Yayın boyunca isimler zikredip “Ahmet, Mehmet, Zeliha, ayşe vs vs cevaplarınız yanlııış” diye anonslar yapıp doğru cevabı verenden bahsetmeyerek galeyan yaratıyorlar. Ne bir mesaj ücreti bilgilendirmesi nede başka bir uyarı. Merakımdan ve başıma gelecekleri bilerek bu tuzağa düştüm 4.80Tl dan oldum ve beklemeye başladım acaba ne zaman aranacağım diye. 2 gün sonra digitürkten arayıp belli bir süre digitürk sahibi olduğumu beyan ettiler, E haliyle Kabul etmeyip azarladım beni arayanı "böyle böyle yapıyorsunuz siz insanları salak yerine koyuyorsunuz " diye azarladım, kızcağız azını açıp birşey söyleyemedi bile :) dolandırıcılık yapıyorsunuz diyerek katılmak istemediğimi söyledim, düşünsenize günde 100 kişiyi ağa düşürseler 100x4.80 =480TL günboyu bu yayın ara ara pompaaa. 100 den fazla isin arıyor bence Tatlı para :) Neyse ilkinde pek önemsememiştim bunu Ama bugün şans eseri aynı kanala tekrar denk geldim Soru değişikti “ Amcanın kız kardeşi Halan oluyorsa, Dayının tek kız kardeşi neyin olur” Adını Soyadını, ilini vs vs yaz 3929 a gönder biz senden 4.80Tl tokatlayalım sonra ver elini Digitürk e Kolunu alama Bir müddet sinirle dinledim aynı terane. İnsanlar kandırılıyor… Bütün radyo dinleyen arkadaşların dikkatine Gaza gelmeyin

• katılıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.