Şimdi Ara

R9dan GTX 1050 ti ye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kasamda Sapphire R9 280x vapor x vardı dün ekranda birşeyler oldu sonra görüntü vs gitti... Megersem chipset gitmiş 😐 yeni ekran kartı alicam butcem de şöyle bir baktım bitek GTX 1050ti lere yetiyor. Amd yerine bide Nvidia alıyım dedim. Önerilerinize göre yarın alicam.

Birde 7 8 gün sonra kışlaya dönüyorum 7ay sonra gelicem gelince fiyatların daha da artmasından korkuyorum. Belki gelene kadar daha iyisi çıkar yada fiyatları iner diye de düşüyorum sizin öneriniz nedir ?
    Evga GTX 1050 Ti düşündüm şuan ?

Not:
    Anakart MSI gaming 970
    İşlemci amd 8350 FX Black
    750w PS , 16ram
    Eski ekran kartı amd R9 280x vapor x Sapphire nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TC_erkan35 -- 19 Nisan 2018; 20:58:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7 8 ay sonra al derim o zaman

• O zamana bu fiyata daha iyi ekran kartı çıkar diye düşünüyorum ama, şu dolar artar ise bu fiyata alamamaktan korkuyorum.

• Vaporx bana gondersene :) 100 lira veriyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 19 Nisan 2018; 21:46:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1050ti lerin çift fanlisini al dediler bide ben açıkçası zotac'nki ve MSI ninki arasında kaldım. Yarın vatana gidicem bayiden bakicam artık.

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Hocam sen napcan ölü vapor u

• TC_erkan35 T kullanıcısına yanıt
    Tamir edip saticam

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Kardeş 1200tl lik kartı bırakıp başka kartı zengin olduğumdan almıyorum chipset falan gitmiş 😂😂 koca İzmir de o kadar tamirci var chipset vs yapan hiçbiri yapamadı

• Bence almayın 7 ay sonra gelince yeni modeller çıkmış olabilir onlardan alırsınız.

1050ti 14nm ile üretildiğinden ısınmıyor yani çift fan almak tamamen gereksiz masraf olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TC_erkan35 T kullanıcısına yanıt
    Gonder deneyelim :) gpuyu catlatmadiysalar calisir halde görürsün :)

• Galiba vaporxlerde genel sorun bu benim de 1 ay once gitti ayni sekilde . Ben de gtx1050ti almayi dusunuyordum vazgectim. Yazin calisip yeni bilgisayar toplamayi dusunuyorum.

@gs09gs09

Hocam bu tamir islerinden anliyorsan belki konusabiliriz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 20 Nisan 2018; 14:42:1 >
  • Candance kullanıcısına yanıt
    Yapilmaz diye bisey yok :) yapilir bi chipset sokup takmayi bilen adama goturursen bi soker takar ariza baska yerdeyse olmuyo der eline verir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.