Şimdi Ara

R9 380 için en iyi sürücü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Hangi işletim sistemi ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski sürücülerde sadece Radeon ayarları yerine Catalyst ayarları menüsü bulunuyor. Başlıca fark 15.7'ye kadar bu.
  • Anladığım kadarı ile burda bahsedilen konu arayüz meselesi değil neyse cevap gelsin ona göre güncel kullanıcı testleri ile sabit olan sürücüyü soyleriz....

• quote:

Orijinalden alıntı: klement

Hangi işletim sistemi ???

Win 7 SP1 x64. Arayüz umrumda değil, bu crimson driverları stabil değil-whql olanı bile.- Radeon settings has stopped working diye çalıştırmayı durduyor kendi kendine. H1z1 de iyi fps almam gerekirken sürünüyorum kartla. kartın modeli; -STRIX-R9380-DC2OC-4GD5-GAMING-.
  • 15.7.1 en son sürücü, 15.11'de sürücüyü yenilediler 16'nın öncülü oldu.
  • Imnotevenhere I kullanıcısına yanıt
    h1z1 de high ayarlarda 70 fps alman lazim ortalama drivela alakalı bi sorunun var dediğin gibi. Youtube da benchmark testi yapanlara sor istersen hangi driver i kullaniyorlarmis

• hocam hemen destek konusuna geçelim şimdi sistem donanımını elden geçirip (Hdd taraması-Ram takviyesi psu beslemesi vs) o kısmı atladıktan sonra En son şahsen test edip hoşuma giden driver 16.2.1 ile Regedit ayarlarını aktif edip kullandım çok memnundum son sürücünün gelmesi ile onuda test ettim hali hazırda sistemde 16.4.1 kurulu downgrade etmek istemedim ondan da memnunum hatta fps artışı olup hallice işlemci ısılarında artış gözlemledim...Neyse Sürücü tarafında Ana konuyu takip ederseniz Ordan genel kullanıcı test yorumları faydalı olacaktır...Windows 7 ile 16.4.1 kullanıyorum mantle ile ilgili bir hata aldım onun haricinde çökme vs benzeri bir durumla karşılaşmadım onuda D11 getirip sorunsuz kullanıyorum...

Not:Sürücü silme ile ilgili bilinen etkili olan kuralları uyguladınız varsayıyorum değilse onunla ilgili bilgi verebilirim....aşağıda Ana konu
    kullancı testleri daha hızlı sonuçlandırabilir sorunlarınızı bu konudan.....

http://forum.donanimhaber.com/m_49927063/mpage_88/tm.htm

• Dip not: konularda en ez sorunsuz olarak bildirilen ve benimde test edip kullanıp fps kayıpları gözlemlediğim sürücü 15.11.1 (ancak sorunsuz) versiyon sonradan yükseltme yaptım sırası ile 16.1-hotfix 16.2.1 hotfix 16.3.1 -16.3.2Wqhl Son olarak 16.4.1 kurulu sistemde R9 380x kullanıcısıyım bu arada...
  • Klement bana da çok yardımcı oldu. Onu dinleyin derim. Ben de 15.15 den sonrasini denedim 16.4.1 gayet iyi. Bazen youtube daki videolara bakınca bende neden performans böyle değil diyebiliyor insan. R9 380 gta v i aa kapalı 55-60 fps aralığında very high ayarlarda oynatan bir kart. Ben epey süredir bu degerleri alamamistim ancak oyunu tekrar yukleyip driver yenileyince youtube videolarindaki gibi perf alabiliyorum. Donanımlar sorunsuz ise driver veya oyun güncellemeleri vs ile ilgilidir.

• Teşekkürler amaç arkadaslarimizin Amd-Nvidia kullanicilari fark etmez elden geldiğince hızlı çözüme kavuşturmak başka derdimiz yok 2006 dan beri donanım içindeyim kendi çapımda yardımcı olmaya calisirim sorunlu olan kisimlarda çözüm bulmak çok uğraştırıcı ve can sıkıcı olabiliyor sorunlar paylaşıldıkça çözülüyor hem de bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klement -- 19 Nisan 2016; 19:34:05 >
  • sistemim i5-4460, 8 gb ram, 500w cooler master %85 verimliliğe sahip psu, 120 gb samsung evo ssd, asus h81m-d anakart, son bios yüklü. chipset, hotfix, güncelleştirmeler, c++ kütüphanesi, netframework 4.6.1 yüklü sistemde. sinirimi bozdu bu h1z1 olayı. neyse yardımınız için teşekkürler.
    oyun ssd'de yüklü, pagefile özelliği devre dışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imnotevenhere -- 19 Nisan 2016; 20:33:39 >
  • Hocam son seçenek olarak sistemden c++ kütüphanesi ile ilgili dosya atayim size onu deneyin bu oyun için forumda bir arkadaş daha şikayetçiydi deneyelim ona göre başka çözüm bakarız yalnız 10-11 civarı anca musait olacağım o.m dan atarim....

• Hocam eklemeyi unuttum CPU sıcaklık kullanım değerleri yükte occt ile bi SS atarmisiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klement -- 19 Nisan 2016; 21:29:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.