Şimdi Ara

r7 1700 gtx 1060 Call of Duty World War 2 beta performansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Video çektim umarım beğenirsinizhttps://www.youtube.com/watch?v=V8kr5JdgAmI&t=276s bazen gpu kullanımı düşüyor umarım final sürümde bu sorun çözülür.İşlemci güzel performans sağlıyor eğer oyunu alacaksanız 8 thread işlemci olursa iyi olur ve minimum 16 gb ram şart.

• 1700 e gerek yok. 4 çekirdek 8 izlek herhangi bir işlemci dahi BF1 dahil tüm ağır işlemci gerektiren oyunlarda yeterli performansı sunuyor.
  • Bnnde öyle dedim zaten 8 izlek işlemci yeterli ama 4 çekirdekli işlemciler boğuluyor bf1 de bu oyunda da boğulacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whitelotus59

Bnnde öyle dedim zaten 8 izlek işlemci yeterli ama 4 çekirdekli işlemciler boğuluyor bf1 de bu oyunda da boğulacaktır.

Direk 4 çekirdek 4 izlek olursa evet boğuluyor ama 4 çekirdek 8 izlek örneğin ryzen 1400 yada 1500x rahat rahat yetiyor.
  • Islemciniz overclock lu mu?ben de ayni sisteme sahipim lakin eve gidip denemek nasip olmadi henuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stock ayarlarda her şey
  • Gelmiş geçmiş optimizasyonu en kötü konsol portu olabilir, kaç gb vrem'iniz varsa hepsini kullanıyor, 1080p'de 1070'de 8gb vram tüketiyor 1080 ti'da 10gb, 4 çekirdekli tüm işlemcileri %100 kullanıyor 7600K bile darboğaz yaptırıyor, ha sakın o zaman oyunun grafikleri efsane diye düşünmeyin, grafikleri F2P oyunlar kadar hatta bazılarından daha kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 1 Ekim 2017; 17:9:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.