Şimdi Ara

R5 2600 4.0Ghz Mugen 5 Rev.B Oyun Strees Testi [RESİMLİ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
3.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Second sister

turbo bost sadece 3.9 cıkar oda anlık tek cekirdek oyunlarda sen gormezsin bile sureklı all cora 4.0 durmasının bi zararı yok

Alıntıları Göster
    işte bende hep 4ghzde calısıyorda ondandedim. turbo boostu bile aştığımız için olay farklı yere gitti acaba gerektiği yerde 4.0 ghzye cıkmasının bir yolu yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

işte bende hep 4ghzde calısıyorda ondandedim. turbo boostu bile aştığımız için olay farklı yere gitti acaba gerektiği yerde 4.0 ghzye cıkmasının bir yolu yokmu

Alıntıları Göster
    gerektiği yerde 4.0hz cıkmasını ıstıyosan hacım r5 3600 alıcan turbo boost acıcan ole kullancan :d yapcak bişi yok adamalr r5 2600 anca buakdar vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

gerektiği yerde 4.0hz cıkmasını ıstıyosan hacım r5 3600 alıcan turbo boost acıcan ole kullancan :d yapcak bişi yok adamalr r5 2600 anca buakdar vermiş

Alıntıları Göster
    hocam valla onuda düşündüm de şöyle ucuza getirirsem 1100 1200 fln hemen alacam. kendi işlemcime 750tl veren var çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

hocam valla onuda düşündüm de şöyle ucuza getirirsem 1100 1200 fln hemen alacam. kendi işlemcime 750tl veren var çünkü.

Alıntıları Göster
    elinde para varsa 700 750 e satıp r5 3600 almak mantıklı olur
  • hocam güzel paylaşım olmuş msı b450m pro max m2 anakartım var bu sogutucu ram slotlarımı kapatırmı
    aklımdaki sogutcular bunlardı en son olarak
    arctic freezer 34 esports ve dark freezer x124 benım ıcın suna problem anakartın ram slotlarını kapatırmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktg06 -- 15 Haziran 2020; 12:46:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktg06

hocam güzel paylaşım olmuş msı b450m pro max m2 anakartım var bu sogutucu ram slotlarımı kapatırmı
    aklımdaki sogutcular bunlardı en son olarak
    arctic freezer 34 esports ve dark freezer x124 benım ıcın suna problem anakartın ram slotlarını kapatırmı
    ram slotlarını kapatmıyor resimdelerde farkındaysan sola dogru eğimli yapraklar
  • Elindeyken çektiğin fotoğrafa dikkat etmemisim ayriyeten ufak ayrıntı içe doğru dikey kesilmiş o zaman. Sıkıntı olmaz teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gktg06

Elindeyken çektiğin fotoğrafa dikkat etmemisim ayriyeten ufak ayrıntı içe doğru dikey kesilmiş o zaman. Sıkıntı olmaz teşekkür ederim
    rica ederim hocam ben r5 3600 için kullanırım diye aldım r5 2600 için kapasitesi baya bi geliyo :d 61 derece üstüne işlemci daha gormedi :D artık r5 4600 a kullanırım :d
  • ne yazık ki dark rock 4 yok piyasada.

windale 6

dark rock 4

ve mugen 5 rev b üçü de tam bir fiyat performans ürünü.

dr 4 pro newegg'de bile yok. Belki zayıflatıp bu saydığım ürünlere yaklaştırdılar fiyat olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

ne yazık ki dark rock 4 yok piyasada.

windale 6

dark rock 4

ve mugen 5 rev b üçü de tam bir fiyat performans ürünü.

dr 4 pro newegg'de bile yok. Belki zayıflatıp bu saydığım ürünlere yaklaştırdılar fiyat olarak.
    olurda mugen için yeni soket üretip ücretsiz temın edrlerse r5 4600 dan sonrada kullanılır bu ürün
  • R5 3600 Testi Aynı Şekilde Eklenmiştir.
  • Mugen 5 oldukça kaliteli bir soğutucu değerleriniz gayet tatminkar güle güle kullanın aşağıya da 4.1ghz 1.36v 240 mm sıvı soğutmanın 25 derece ortam sıcaklığındaki testini bırakıyorum

R5 2600 4.0Ghz   Mugen 5 Rev.B    Oyun Strees    Testi  [RESİMLİ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Mugen 5 oldukça kaliteli bir soğutucu değerleriniz gayet tatminkar güle güle kullanın aşağıya da 4.1ghz 1.36v 240 mm sıvı soğutmanın 25 derece ortam sıcaklığındaki testini bırakıyorum

sogutucu gercekten cok guzel r5 2600 satıp r5 3600 aldım degerler dahada cok hosuma gitti mılet ısınıyor derken

R5 2600 4.0Ghz   Mugen 5 Rev.B    Oyun Strees    Testi  [RESİMLİ]

• Benimde aklımda 3600 yükseltmek vardı fakat xt modelini bekliyorum çıksın ilk iş bir tane edinmek olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

Benimde aklımda 3600 yükseltmek vardı fakat xt modelini bekliyorum çıksın ilk iş bir tane edinmek olacak
    gerek yok hacım 2019sus lu model bul 4.4 1.2 ile oc oluyo temız sekılde D suanda 4.2 ile 1.1 ile stabil 4.4 ile 1.185 ile stabil
  • +
  • Çok güzel soğutucudur ben de aynısını kullanıyorum. Boşta 36-40, ağır yük altında 55-60 arasında.

Sessiz olduğu için fanı %75 üzerinde kullanıyorum ben. 120mm de alınabilecek en iyilerden sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VulonViing

Çok güzel soğutucudur ben de aynısını kullanıyorum. Boşta 36-40, ağır yük altında 55-60 arasında.

Sessiz olduğu için fanı %75 üzerinde kullanıyorum ben. 120mm de alınabilecek en iyilerden sanırım
    öyledir eğer 1 sistem daha toplarsam kesinlikle
    nhd15
    dark rock pro 4
    mugen 5
    fuma2
    bunlardan 1 tanesini alıcam sogutucu ne kadar cok para verirsen okadar için rahat ediyo cidden
  • soğutucu harika

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.