Şimdi Ara

r a p i d s h a r e d e hız düşüşü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    kime yönelsek sorun
  • aynen ya rapid üyelikleri kırıcaklar yada hemen paylaş gibi daha pratik ve hızlı sitelere yönelicez. gerçi hemen paylaşında ilerde böyle bişey yapıp yapmıyacağıda mechul.
  • 26 27 le inerken son 2 gündür 20 le iniyor. neyseki torrent ve emule var. artık eskisi gibi muhtaç değilim rapide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 8 Ekim 2006; 19:40:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Plan-M

40 mb'lık bir dosyayı rapidden 3 defa idirmeyi denedim. Üçünde de yarım kaldı vazgeçtim.
    Hızım 256. Sürünüyorum valla. Telekoma

Aynı sorun bendede var rapidde kesilmeler oluyo yaf
  • rapidshare'den yavas yavas indiriyorsun
    bir de acamiyorsun, bi daa indirmen icap ediyor
  • 100 mb dosyayı 1024 ile 5,93 kb ile çekiyom lanet olsun...
  • @ heartybroken

aynen abi seninki daha iyiymiş bende de 1024 war 5 mb lık bir parça için beklemem gereken süreye bak

MeTaLiTY nin dediği gibi iyiki p2p ler war siteler bu ara can sıkar oldu

r a p i d s h a r e d e hız düşüşü
  • quote:

Orjinalden alıntı: twin_

kudurdu herkes ya
    kime yönelsek sorun

+1

ara sıra kasıtlı olarak dosya bitimine az zaman kala kesiyor rapid : browserle , adsl hızı ile alakası yok
  • geçen gün hızım 15 kb ye kadar düştü

iyiki torrent var rapide kalsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan® -- 10 Ekim 2006; 7:01:30 >
  • valla arkadaşlar 20 milyon verdim premium aldım .. flashget'i kuruyorum 105 KB/sn altına inmiyor.. takır takır çekiyor.. önemli birşey olunca durduruyorum.. kaldığı yerden devam ettiriyorum.. kesinlikle tavsiye ederim premium bütçesi olan arkadaşlar , ayda 20 milyon nereye gitmiyor ki..
  • niye kimse p2m yi kullanmıyor, hız sürekli (256 için) 26 kb/s.
    durma, bi part bitince diğeri için modem kapama filan yok, çok kullanışlı bence ama çok kimseyi ilgilendirmiyor herhalde...
  • Son günlerde hep dosyalarım yarım kaldı özellikle büyük boyutlu olanlar inmedi.
    Bu arada premium hesap alan arkadaşlar ödemeyi direkt kredi kartından yapabiliyormuyuz yoksa illaki paypal hesabımı açmalıyız?
  • quote:

Orjinalden alıntı: esenlik
    Son günlerde hep dosyalarım yarım kaldı özellikle büyük boyutlu olanlar inmedi.
    Bu arada premium hesap alan arkadaşlar ödemeyi direkt kredi kartından yapabiliyormuyuz yoksa illaki paypal hesabımı açmalıyız?

kredi karti ile de yapabiliyorsun paypal ile de
  • Bende 2 hafta önce premium aldım işkenceden kurtuldum falshget ile 40-50 partı sıraya diziyorum 105 in altına hiç düşmüyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.