Şimdi Ara

'Şu araç kaçmaz.' dediğimiz araç ilanları.(Gerçekten uygun ise kendi araçlarımızı da paylaşabiliriz) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.948
Cevap
498
Favori
777.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim.
  • Güzel konu.
  • Favorilerimde,

KAZA-DEĞİŞEN-TRAMER-YOK SİTEDE TEK BMW 118İ M
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kaza-degisen-tramer-yok-sitede-tek-bmw-118i-m-523119473/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gocaman52 -- 2 Şubat 2018; 21:37:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

İlk paylaşım benden gelsin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-agacli-dan-2011-citroen-c5-sw-dizel-otomatik-sunroof-hatasiz-520513121/detay/

Marka/modeli: Citroen c5 SW 1.6 e-HDi Dynamique
    Üretim yılı: 2011
    Km'si: 135.000
    Hasar durumu: Hatasız
    Fiyatı: 58.500

Varan 1

Haftalardır satılmayan aracın ilanı kalktı

Paylaşılan ilanlardaki araçları buradan bir arkadaşımız alırsa bizide haberdar ederse daha da güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 2 Şubat 2018; 22:14:9 >

• güzel konu, hocam elinize sağlık. Takipteyim ben de
  • LegendClark L kullanıcısına yanıt
    Arac sizin ise düzgün fotolarını çekip öyle atın Sahibinden'e, bu şekilde zor satarsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Atta bakalım reis

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcfli

Atta bakalım reis

Marka:Vw

Model: Golf

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2016-vw-golf-1.6-tdi-dsg-highline-118.500-tl-521327841/detay

Arac buydu dun 123.500€ idi bugun tl ye cevirmis bu olmadi

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Hocam hala euro. . Bi umut satarım bu fiyata diyo herhalde

• Basliga da tl yazmis

• GTİ desek gti değil
  • Biraz daha düşük bütçeli araclarda olsa keşke :)
  • msansertekin kullanıcısına yanıt
    Msanser bey e olmadi bu iste. Jazz nedir...otomobil zevki olan birinin jazzdan aldigi surus keyfini dusunulemiyorum

Ben msanser beyin volvo s60 , audi a6 , klasik mercedesler , bmw 5 serisi veya saaba biniyordur diye beklerdim.

• TR'de tek...Sahibinden com da emsali yok...Seat Leon... İlan No: 459565144https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-tr-de-tek...sahibinden-com-da-emsali-yok...seat-leon-459565144/detay

Uzun zamandır ilanda.

Seat leon 1.8 signo
    2002
    Benzin otomatik sunroof
    95000 km
    34000 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mebust -- 3 Şubat 2018; 11:17:58 >
  • mebust M kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatla daha çok ilanda kalır...

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Favorilerimde olma sebebi fiyatı. İnadı kırılınca müşterisi olabilirim:)

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Msanser bey e olmadi bu iste. Jazz nedir...otomobil zevki olan birinin jazzdan aldigi surus keyfini dusunulemiyorum

Ben msanser beyin volvo s60 , audi a6 , klasik mercedesler , bmw 5 serisi veya saaba biniyordur diye beklerdim.

Ufak, manevra kabiliyeti yüksek, direksiyon tepkileri hoş (ufak bir hot hatch gibi davranıyor) , 0-100 11 saniye, üst devirlerdeki sesi çok hoş, içi çok geniş, şehiriçi 6.5- şehirdışı 4.5 yakıyor. Gücü yetse de, spor bir araç değil elbet.

Ben zaten hot hatch tarzı araç hastasıyım. D segmentinde falan sıkılıyorum ben. Alfa 159 ve bmw 3 hariç ne kadar sportif olursa olsun gemi gibi oluyorlar. +140 gitmeyi seven bir insan değilim. Sonuçta otobanda , ayağı gaz pedalına yetişen herkes şoför Bana dar ve virajlı dağ yolları gerekiyor. Araba kullandığımı o zaman anlıyorum.

Civic 1.8 hatchback manuel falan düşünüyordum ama yüzsüz alsatçı tiplerden gına geldi. Utanması yok bu tarz insanların. Bu haftasonu düşüneceğim, belki ilandan bile kaldırırım arabayı. Yıldım çünkü. Bu piyasada bilmediğim bir araç almak da zor geliyor, kendi aracım gayet iyi ve geçmişi bende. O yüzden gereksiz macera gibi geliyor bazen.

• Çok güzel konu takip.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.