Şimdi Ara

QuickOpen kullanan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar soru acık bu tweak'i kullanan varmı ben çalıştıramadım.

• Ben kullanıyordum son zamanlarda yok oldu, kısayolu çıkmıyor artık.
    Bu akşam appstorelous2 yi kurdum, aynı işi görüyor.
  • +1 ben de bunu ariyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

Arkadaşlar soru acık bu tweak'i kullanan varmı ben çalıştıramadım.

Appstore son olarak güncellendiğinden beri QuickOpen'ı kullanan herkes aynı sorundan muzdarip kısacası QuickOpen'ın güncellenmesini bekleyeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edie

Ben kullanıyordum son zamanlarda yok oldu, kısayolu çıkmıyor artık.

Eyvallah kardeş deniyorum bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: edie

Ben kullanıyordum son zamanlarda yok oldu, kısayolu çıkmıyor artık.

Programı kurdum çalışmadı sanırım. Yine aynı applestore.
  • respring yapacaksınız hocam, appstorelous2 sorunsuz çalışıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

respring yapacaksınız hocam, appstorelous2 sorunsuz çalışıyor...

Bu konularda biraz acemiyim hocam. Tekrar yükledim, respring dedi onuda yaptım. Sonra applestore'a girerken cıkan ekranda ok dedim. Değişen birşey yok.
  • quote:

Bu konularda biraz acemiyim hocam. Tekrar yükledim, respring dedi onuda yaptım. Sonra applestore'a girerken cıkan ekranda ok dedim. Değişen birşey yok.

tweak i kaldırın ve insanelyi repodan kurun, cihazınızı reboot yapın (respring değil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

tweak i kaldırın ve insanelyi repodan kurun, cihazınızı reboot yapın (respring değil)

Hocam hangi repodan kuracağımı nasıl seçicem ? Reboot dediğin kapatıp açmak mı ?
  • Şimdi tekrar denedim hatalar veriyor kurulurken.
  • Sonunda başardım teşekkürler herkese. Appstrelous2 olmasını istediğim gibi applestore üzerinden direk ücretsiz indirmiyor, yine installous ile rakamlar falan girip uğraşıyoruz. Daha iyisi çıkana kadar bunu kullanırız artık.
  • quote:

Sonunda başardım teşekkürler herkese. Appstrelous2 olmasını istediğim gibi applestore üzerinden direk ücretsiz indirmiyor, yine installous ile rakamlar falan girip uğraşıyoruz. Daha iyisi
    kadar bunu kullanırız artık.

installous telif haklarından dolayı sunucularını isvicre ye tasıma planları yapıyor bunun icinde para lazım :) o girdiğin rakamlar installous un varlığını devam ettirebilmesi için gerekli ;) appstorelous ile alakalı bİr durum değil yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fofer -- 26 Şubat 2012; 19:50:00 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.