Şimdi Ara

Quantum Break (2016) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
9.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: busterr

Su oyunlar Steam'e gelmeden almam, yorumlara bakilirsa optimizasyon Batman Arkham Knight gibi rezalet, millet parasiyla rezil olacak. Microsoft magazayi bilmiyorum ama Steam'de en azindan iade secenegi var, bunun yaninda oturmus bir sistem, bu sistem de Games for Windows Live gibi patlayacak gibi bu sekilde devam ederse ilerde.

Çok beklersin gelmesini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rise of the Tomb Raider geldi aldım. Bu gelmezse almam, onların zararı benim değil. Neresi komik bunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Rise of the Tomb Raider geldi aldım. Bu gelmezse almam, onların zararı benim değil. Neresi komik bunun?

Rise of the Tomb Raider'ın Windows 10 sürümü nasıldı? Stabi miydi Steam'dekine nazaran?
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    Ben Steam'den aldım onu hocam, Windows Magaza'dan degil. Su an stabil sayilir ilk ciktigi zamanlarda pek oynamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

Arkadaslar vakit zaman imkan filan hikaye. Oyun xbox da akiyormus. Xone in zaten son demleri bi kiyak yapmislar.

Bi zahmet aksın oyun 720P 30 FPS zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Celeste kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş :D ben exclusive diye 1080p sanıyordum. Bakma gereği bile duymamıştım.

• Arkadaşlar.... Üzücü haber şu ki oyun satışa sunuldu Windows Store'da... Fakat oyunun fiyatı 186 LİRA! Şaka diye düşündüm ama hayır, GERÇEK! Hadi yürüyün gidin ya!
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    wstoreda region lock aynı rottrda olduğu gibi başka bölgeden alınabilir.ukrain india vs
  • Ukrayna üzerinden 136 ABD üzerinde 169 Hindistan üzerinde 192liraya denk geliyor oyun, tek oyunculu bir oyun için fiyat abartılı
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Rise of... Microsoft un oyunu değil, o yüzden Steam de cikti. QB ise Microsoft un olduğu icin istedikleri yerde yayinliyorlar.

• Fiyatı pahalı buldum. Tomb gibi olsa ya da en azından memleketteki oyun fiyatlarına yakın olsa iyi olurdu ama 186 tl fazla..
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    Doğru gerçi orayı unuttum ben. Ama yine de bu politikaları saçma buluyorum ben EA de yapıyor bunu Origin için oradan da oyun almıyorum sırf her şeyim Steam'de diye Ubisoft öyle değil mesela onun da kendi platformu var ama hem Uplay'de hem Steam'de satıyor isteyen istediğinden alıyor, bunlar da öyle yapsalar ölecekler sanki..

• 10 tane windows 10 cihazına yükleyebilirsiniz yazıyor, 10 kişi ortak girelim bi oyuna o zaman
    Quantum Break (2016) [ANA KONU]
  • Optimizasyon vs. micro için önemli bir konu değil, maksat oyunu PC'ye de çıkardık bakın dedirtmek - donanım

sattırmak...Win 10'a kullanıcı çekmek diye uzar gider.

Steam OS + Half Life 3'ün gelmesi lazım,bu tekeli ancak onlar kırabilir.
  • ign de oynuyorlar şuanda canlı. izlediğim kadarıyla sıradan bir oyun. grafikleri de meh.
  • Mağazam tanınsın, yaygınlaşsın istiyorsan ilk önce fiyatlarını makul seviyeye çekeceksin Microsoft efendi.

Rise of the Tomb Raider da mağazanın bir açığından yararlanıp farklı ülkeden vss girip ucuza alanlar olmuştu. Quantum Break'de de var mı böyle bir fırsat?
  • Hemen Türkiyeye göre fiyatlandırma yüzünden Microsoft'a kızmadan önce tüm dünyada fiyatlar aşırı yüksekmiş bunu göz önüne alarak genel sinirlenin. Reddit'de tüm herkes şokta en ucuz USA Store o da 59 dolar yoksa diğer tüm ülkelerde aşırı fiyatlandırma söz konusu. Microsoft keşke PC'ye oyun getircem diye uğraşmasaydın diyesi geliyor insanın.
  • xbox one'a alıp bitirip satacağım görünen o ki? PC'de de hesabıma yüklü olduğu için satana kadar bir bakarım. Bu fiyatlandırma çok tatsız oldu.
  • Koskoca DH de PC versiyonunu alan bir kişi bile yok herkes mi fakir burada?

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

xbox one'a alıp bitirip satacağım görünen o ki? PC'de de hesabıma yüklü olduğu için satana kadar bir bakarım. Bu fiyatlandırma çok tatsız oldu.

Kardeş sende xone var mıydı? Beraber alalım madem p1/p2 yaparız :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.