Şimdi Ara

QQ ve Crv kararsızlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MeTeN

Ben 0 olarak düşünüyorum
    Otomatik istemiyorum.
    Şimdi 1.6 dizel qq tekna 88 bin; 1.6 dizel crv premium 100bin
    Aile aracı istiyorum artık ve uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum.
    Büyüklük dışında çokta farkları yok aslında, donanım delisi de değilim

BU şartlarda honda crv premium derim.
    otomatik de fazla seçenek yok mecburen qq alınıyor.
    manuel qq için 90 liraya hiç lüzum yok.
    qq 1.5 DCI Tekna MT Stop&Start Eurodizel M/T 1461 cc 83.990 TL
    qq 1.2 Tekna MT Turbo Stop&Start Benzin M/T 1197 cc 74.990 TL
    ille de 1.6 olsun dersen direk x-trail öneririm.
    Nissan X-Trail 1.6 DCi Visia 98,900 TL
    Nissan X-Trail 1.6 DCi Sky Pack 106,900 TL
    http://www.arabalar.gen.tr/nissan-x-trail-1-6-dci-visia-i4705.html

QQ ve Crv kararsızlığı

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Hanım xtrail i beğenmedi.
    Bu saatten sonra 1.6 dci gibi yeni motor varken 1.5 dci almak bana mantıklı gelmiyor.
    1.2 nin ise o kasaya hantal kalacağını düşünüyorum.
    Dolayısıyla benim için bütün yollar 1.6 dizele çıkıyor.
    Bakacağız artık , gidip yerinde test ederek bir karara varacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTeN

Hanım xtrail i beğenmedi.
    Bu saatten sonra 1.6 dci gibi yeni motor varken 1.5 dci almak bana mantıklı gelmiyor.
    1.2 nin ise o kasaya hantal kalacağını düşünüyorum.
    Dolayısıyla benim için bütün yollar 1.6 dizele çıkıyor.
    Bakacağız artık , gidip yerinde test ederek bir karara varacağım.

1.2 TURBO 115bg. 190 tork : x-trail de olsa hantal gelebilir.
    ama 1300 kg lık qq için ideal. zaten 0-100 hızlanması 10.9 sn.
    http://www.auto-data.net/tr/?f=showCar&car_id=19090
    bence manuel 1.6 xtrail varken, qq almak yazık olur.
    dışdan görünüm aynı. neyini beğenmedi anlamadım.
    içi dersen x-trail zaten mükemmel.
    beğenilmeyen nedir anlamadım.

QQ ve Crv kararsızlığı QQ ve Crv kararsızlığı

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Xtrail içi ne kadar tatlı olmuş öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 crv var çok memnunuz ama Yakıt fazla kaçıyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin Cumhuriyet bayramı kutlu olsun.

Arkadaşlar, Peugeot 3008 için ne dersiniz? 1.6 dizel ve otomatik. Yukarıdaki 2 araca 3008 alternatif olur mu? Hem Honda'nın hem de Nissan'ın almak istediğim modelleri 2,0 motor iken bu araç 1.6
    Bu 2 modele alternatif olur mu ne dersiniz?
  • Ona geçtiysen picasso ya da bakabilirsin

• Ben Toyota Rav4 derim, saydığın diğer arabalar sanayiden de yokuşlardan da çıkmaz. Sanayinin yanında tarlan varsa nohut ekmek için, saydığın saatli bombaları al, yoksa Toyota sorunsuzluğu ile yollarda kalma.

• Her iki aracı da inceleyin.

Ama CRV abartıldığı kadar iyi bir araç değil. Qashqai'yi ikiye falan katlayamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Ona geçtiysen picasso ya da bakabilirsin

Aynen, Rav4 ike birlikte Picasso da olabilir, Picassonun performansı da özellikle kalkışlarda süperdir, A4ten sonra çok hoşunuza gider.

• 170.000km fazla km sayılmaz. 2.0TDİ Motor 800.000km rahat gider.

• Crv alın memnun kalırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kami Kaze -- 29 Ekim 2014; 10:41:18 >
  • B6 dan inip onlara binilmez. Mumla ararsin A4 unu

• Rav4 te dizel-otomatik-1,6 motor seçeneği yok sanırım. Bir de çok görünmüyor ortalarda, pek tutulmadı mı? Pahalı mı?
  • altinok A kullanıcısına yanıt
    2011 yılında bizde aynı kriterlerle araç aradık. Bu segmentte tek araç 3008 di ki sanırım halen bu şekilde.
    Eşim çok beğendi ve 3008 aldık. Pug un Türkiye'deki marka algısı kötü bende öyle düşünenlerdenim ama bu araç güzel aile için.
    Bugünlerde satıp premium bir markaya geçelim istiyorum (eşim benim ile aynı fikirde değil)ama aynı Özellikleri bir araçta toplamak ve bunu premiumlar da yapmak mümkün değil böyle bir araç yok otom. Dizel 1.6 olarak.
    Seçenek yeni QQ de var Onada allure Özellikleri yükledinmi 120 bin lirayı buluyor.
    Citroen seçeneği ise 3008 ile aynı hissi vermiyor dış görünüş olarak mutlaka oda iyidir ama eşim içine bile oturmadı Picasso'nun.
    Zor bir yerdesiniz ve indiğiniz araç Audi.
    3008 yaşam alanı ferah motoru nispeten güçlü yol tutuşu bence iyi son Sürat zaten kadranda ne varsa onu Görüyor 220 leri gördüm.
    Vites geçişlerine takılanlar var ben ve eşim sıkıntı yaşamıyoruz araç sizin Sürüş tarzınıza alışıyor diye düşünüyorum. F1 kulaklıklar zaten her an hızlanma için hazır elinizin Altın'da. Marka algım Audi Mercedes BMW range Rover bir dışındakiler üç aşağı beş yukarı aynı sizlerde aynı ise takılmıyorsanız 3008 güzel Seçenek ama sıfır alıcım derseniz en uygun fiyatlısı OLMASINA karşın Pahalı. Bu fiyatlara almazdım sıfır olarak.

• Bende yeni araç peşindeyim bu aralar. Qashqai, 5008 ve CRV arasındayım. Modeli 2014'ten aşağı olmayacak şekilde bir tercih yapacağım. Üst donanım paketleriyle almak istediğimden CRV biraz pahalı aşıyor beni ama Qashqai'nin yeni kasası çok hoşuma gidiyor. Birçok üst sevi donanaımları da düşük modellerinde standart sunması ve iç mekanın kalitesi kullanıcının CRV'den vazgeçmesine de sebep oluyor kanımca. Bunların dışında binek otoları da düşünüyorum. Cmax, Megane ve Focus'un SW modelleri de güzel ancak bedel olarak SUV'lara yaklaştığı için gözden düşüyor.

Birkaç kere test ettim aracı, yeni kasa ve donanımıyla Qashqai'yi tavsiye ederim ancak cam tavan kapalıyken biraz bunalıyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLKKVK

2011 yılında bizde aynı kriterlerle araç aradık. Bu segmentte tek araç 3008 di ki sanırım halen bu şekilde.
    Eşim çok beğendi ve 3008 aldık. Pug un Türkiye'deki marka algısı kötü bende öyle düşünenlerdenim ama bu araç güzel aile için.
    Bugünlerde satıp premium bir markaya geçelim istiyorum (eşim benim ile aynı fikirde değil)ama aynı Özellikleri bir araçta toplamak ve bunu premiumlar da yapmak mümkün değil böyle bir araç yok otom. Dizel 1.6 olarak.
    Seçenek yeni QQ de var Onada allure Özellikleri yükledinmi 120 bin lirayı buluyor.
    Citroen seçeneği ise 3008 ile aynı hissi vermiyor dış görünüş olarak mutlaka oda iyidir ama eşim içine bile oturmadı Picasso'nun.
    Zor bir yerdesiniz ve indiğiniz araç Audi.
    3008 yaşam alanı ferah motoru nispeten güçlü yol tutuşu bence iyi son Sürat zaten kadranda ne varsa onu Görüyor 220 leri gördüm.
    Vites geçişlerine takılanlar var ben ve eşim sıkıntı yaşamıyoruz araç sizin Sürüş tarzınıza alışıyor diye düşünüyorum. F1 kulaklıklar zaten her an hızlanma için hazır elinizin Altın'da. Marka algım Audi Mercedes BMW range Rover bir dışındakiler üç aşağı beş yukarı aynı sizlerde aynı ise takılmıyorsanız 3008 güzel Seçenek ama sıfır alıcım derseniz en uygun fiyatlısı OLMASINA karşın Pahalı. Bu fiyatlara almazdım sıfır olarak.

3008 de hdi ve e-hdi diye 2 farkli motor seçeneği var. Ne farklari var? Bir de ilanlardaki araclar cok az km yapmış. Neden kisa sürede satilmak istiyorlar dersiniz?
    Teşekkür ederim

• bütçenize uygun yeni nissan 1.2 litrelik benzinli motor orta paketli alabiliyorsunuz bana göre 1.2 litrelik neredeyse dikkatli kullanımlarda 1.5 yada 1.6 demek daha doğru olur bunun kadar yakıt tüketi bilirsiniz ben size hem sıfır araba hemde benzinli az yakan bir motor öneriyorum ve elinizdeki bütçeye uygun sıfır nissan 1.2 Qashqai alabiliyorsunuz değerlendirmenizi öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

bütçenize uygun yeni nissan 1.2 litrelik benzinli motor orta paketli alabiliyorsunuz bana göre 1.2 litrelik neredeyse dikkatli kullanımlarda 1.5 yada 1.6 demek daha doğru olur bunun kadar yakıt tüketi bilirsiniz ben size hem sıfır araba hemde benzinli az yakan bir motor öneriyorum ve elinizdeki bütçeye uygun sıfır nissan 1.2 Qashqai alabiliyorsunuz değerlendirmenizi öneririm

Bir onceki kasanın 1,6 lt benzinli olanını test etmiştim bayide ve sanki araç gitmiyor gibiydi. Benzinli ve düşük hacimli araçlar bana pek zevk vermiyor üstad.

• quote:

Orijinalden alıntı: altinok

quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

bütçenize uygun yeni nissan 1.2 litrelik benzinli motor orta paketli alabiliyorsunuz bana göre 1.2 litrelik neredeyse dikkatli kullanımlarda 1.5 yada 1.6 demek daha doğru olur bunun kadar yakıt tüketi bilirsiniz ben size hem sıfır araba hemde benzinli az yakan bir motor öneriyorum ve elinizdeki bütçeye uygun sıfır nissan 1.2 Qashqai alabiliyorsunuz değerlendirmenizi öneririm

Bir onceki kasanın 1,6 lt benzinli olanını test etmiştim bayide ve sanki araç gitmiyor gibiydi. Benzinli ve düşük hacimli araçlar bana pek zevk vermiyor üstad.

Eski motor atmosferik yenisi turboluydu. Duyduguma gore ki-henuz test etme sansim olmadi- cekisi ve yakit ekonomisi iyiymis. Ama bende alindiktan sonra 1.6 dci alirdim buyuk ihtimal.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.