Şimdi Ara

QNB Cardfinans 2x75 TL harcamaya 15 parapuan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: old horizon

banada sms mesajı geldi fix kartlarda geçerli sordum onaylandı ,

2 tane 75 tl harcamaya 15 tl şart şurt yok
    Bildirim gelmiş miydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Yok atmadım trafik sigorta ödemem vardı onu ödedim peşine AG 125 yaptım hemen sms geldi kazandınız diye kasım sonuna kadar geçerli imiş puanlar.
    Kampanya için sms yada bildirim gelmiş miydi

• Arkadaşlar cardfinans aidatı iptal ediyormu sorun çıkarmadan?
    Kartı yeni aldım ilk ekstrede gelecek sanırım.
  • Bildirim veya SMS gelmeyip olumlu sonuç alan var mı savana?

• disaster85 D kullanıcısına yanıt
    Yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Edward Teach kullanıcısına yanıt
    hocam en azından turnaya atabilirdin uçak bilrti alırken kullanırdın. 2 yıl da süresi vardı
  • Sms gelmemişti

• kişiye özel sanırım uygulamaya girdim göremedim
  • Mesaj gelsi ama şart filan yazmıyor 150 harcayıp 75 75 çeksek arka arkaya olur mu acaba

• chessmania kullanıcısına yanıt
    Bugün denedim oldu hocam.
    Lcw mağazadan alışveriş yaptim. 200 kusur tuttu.
    parça parça 2 işlem yaptım 75 TL üstü.
    Hemen sms geldi..

Hemende yüklendi karta. Kasım sonuna kadarda günü var. Gayet iyi bence.

Bilgi: Tebrikler! Harca Kazan Kampanyasi kapsaminda bu harcamanizdan Kasim sonuna kadar gecerli 15 TL ParaPuan kazandiniz! Keyifli alisverisler. MERSIS: 0388002333400576 dstk@qnbfinansbank.com B001

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Bugün denedim oldu hocam.
    Lcw mağazadan alışveriş yaptim. 200 kusur tuttu.
    parça parça 2 işlem yaptım 75 TL üstü.
    Hemen sms geldi..

Hemende yüklendi karta. Kasım sonuna kadarda günü var. Gayet iyi bence.

Bilgi: Tebrikler! Harca Kazan Kampanyasi kapsaminda bu harcamanizdan Kasim sonuna kadar gecerli 15 TL ParaPuan kazandiniz! Keyifli alisverisler. MERSIS: 0388002333400576 dstk@qnbfinansbank.com B001
    Anladım hocam çok sağolun hayırlı olsun sizede:)

• chaplinn kullanıcısına yanıt
    ara vazgeçtim iptal edelim de kayıt alırlar iptal ettim der önce sonra bankadan aranırsın. aidat yüksek geliyor pişman oldum kullandığım diğer banka aidatı iptal etti ondan devam edecem de. fixe geçirelim derse istemiyorum ücretsiz kullandığım kartım zaten var de puan, kampanya vs.de kabul etme. muhtemelen seneye kadar aidatı iptal edelim derler. iptal ediyorum diyip sonrada araya bilirler. ben 2 senedir bu şekilde iptal ettiriyorum. bende aksi bir durum yaşanmadı bence kartı iptal etme gibi birşey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

ara vazgeçtim iptal edelim de kayıt alırlar iptal ettim der önce sonra bankadan aranırsın. aidat yüksek geliyor pişman oldum kullandığım diğer banka aidatı iptal etti ondan devam edecem de. fixe geçirelim derse istemiyorum ücretsiz kullandığım kartım zaten var de puan, kampanya vs.de kabul etme. muhtemelen seneye kadar aidatı iptal edelim derler. iptal ediyorum diyip sonrada araya bilirler. ben 2 senedir bu şekilde iptal ettiriyorum. bende aksi bir durum yaşanmadı bence kartı iptal etme gibi birşey olmaz.
    Aslında istediğimden değil de enpara kredi kartı almak için başvurmuştum cardfinansa.Gelince enparaya da başvurdum kabul edildi tabi.İlk ekstre de gelecektir aidat ararım iptal için.iptal etmezlerse artık ödeyeceğiz bir yıl dolmasına yakın iptal ederim kartı.teşekkürler..
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    dediğim gibi yaparsan iptal ederler bende aldıktan hemen sonra iptal ettirdim aidatı ama kendinden emin olmassan alırlar. ilk aradığında kartını iptal ediyorum diyor korkutmak için. daha sonra arıyorlar. benimde aidat dönemi yanaşıyor bende iptal için arayacam yakında a

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Yok atmadım trafik sigorta ödemem vardı onu ödedim peşine AG 125 yaptım hemen sms geldi kazandınız diye kasım sonuna kadar geçerli imiş puanlar.
    Neden 125 ? (AG 125 yaptım)
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    E ticaret 125e 10 vardı

• alexxson kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.