Şimdi Ara

Qcy T20 Kulaklık. 319 TL n11

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://m.n11.com/urun/qcy-t20-ailypods-bluetooth-53-tws-kablosuz-kulak-ici-kulaklik-17998026

359 TL

Tıkla kazan 40 TL indirim kuponu geçiyor.

319 TL sepette.

Ayrıca banka kampanyanız ile birlikte değerlendirin bence. Paraf yeni yıl kampanyası ile 30 TL de puan kazandım.

289’a gelmiş gibi oluyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• dün 369'du bugün 389 yapıp mobile özel 359'a düşürmüşler.

• Gramatik kullanıcısına yanıt
    Birkaç gün önce de 349’du. Türkiye’de sıradan bir olaya dönüştü bunlar.

• çok hoş kulaklık tam f/p ürünü bence airpods 3.nesille aynı ebatlarda hemen hemen ses kalitesi filan iyi tek problem şarj durumunu hiçbir yerden göremiyoruz.

• Konuşma sesini karşıya net iletiyor mu arkadaki sesleri kesiyor mu? Benim için önemli olan benim sesimi karşıya nasıl ilettiği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Hocam ne desem biri gelip bir şey diyecek.. En iyisi YouTubeda karşılaştırmalı ses deneyimi yapan bir video var. Onu bir izlemeni tavsiye ederim. Ben ikinci kez aldım diyeyim özetle

• quote:

Kupon kullanım aşamasındadır. Daha sonra tekrar deneyin.

Diyor bana.

Edit: birkaç kez denedim oldu, ama bu sefer nays hata verdi. Tekrar sipariş geçtim ve oldu sonunda.

Ek olarak Nays 5 lira verdi %10 cashback gelecek 282 TL'ye gelmiş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H A N -- 6 Aralık 2022; 23:54:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bazı arkadaşlar olayı yanlış anlayıp bir de üstüne bloklaşmış.

Sıcak fırsat fiyatı değildi ancak tıkla kazan kuponu geçmesi ilginçti. O yüzden paylaştım. İndirimli ürünlerde yazdığı gibi kupon kullanımı olmuyor pek.
    Kuponlu hali ve banka kampanyası ile gayet de sıcak fırsattı.
    Alan aldı.. alanlara hayırlı olsun.

• tıkla kazan tüm kulaklıklarda geçiyor. banka kampanyası da tüm ürünlerde geçerli. bu ürün özelinde değil diğer kulaklıklar için de geçerli. bloklama gibi bir durum yok konuyu uzatmamak için yazdığım şeyi sildim. ilk yazdığım da bilgi amaçlıydı. onun dışında fiyat güzel. kendim de başka bir model kulaklık aldım bu akşam. hayırlı olsun alanlara.

• Kulak girişiniz dar ise çok rahatsız eden bir kulaklık. Kulakta da durmuyor, AirPods 2 biraz daha ince, o boyuttta olsa sorun yok ama airpods 3 ile ayni büyüklükte. Ben kullanamadım. Ses ve mikrofon kalitesi fiyatına göre gayet yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QCY T13 daha iyi

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Silikonlu ve silikonsuz modelin kıyaslanması pek uygun değil bence. Bu bir tercih olabilir sadece. Silikonlu seven vardır elbette.

• silikonsuz, konuşma performansı iyi, fiyatı uygun ve siyah renk kulaklık arıyordum gece denk geldi aldım,

qcy ürünlerini biliyorum tam olarak ihtiyacım olan ürünü çip para vs 275 liraya getirdim.

• Daha önce n11 satıcılı ürünlerde çok olumsuz yorum duymuştum, sattığı malın arkasında durmadığına dair. Soru-cevaplara bakınca da bu durum anlaşılıyor. Umarım sağlam ürün gelir.

Siyah renginin de stokta olduğunu yeni öğrendim zaten ona üzüldüm bir miktar, beyaz otomatik seçiliymiş 😒

Qcy T20 Kulaklık. 319 TL n11

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada.com'dan bu ürünü satın aldım. Ses gelme de gitmede hiç fena değil ve bence fiyatına göre başarılı. Ancak belirtmem gereken bir şey var, 40-45 gün sonra ses hiç gitmemeye başladı, Hepsiburada.com'a gönderdim, 24 ay garantisi var dediler. İlgili firmaya iletildi, ardından Hepsiburada.com'a kullanıcı hatası dedi. Ses gitmeme konusu, kullanıcı hatası. Filtreler tıkanmış

Yani şunu bilin ve öyle satın alın, ürünün arkasında duran bir kurum yok.

Ayrıca bu kurum öyle ucuz ve kalitesiz ki, benden 300 TL istedi Whatsapp'tan, yenileyelim dediler. O yüzden ben hayatta bu kuruma ödeme yapmazdım, yok olması için mümkünse almayın aldırmayın. Hizmet, kaliteye yatırım yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfredo -- 8 Aralık 2022; 14:54:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.