Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
370
Cevap
29
Favori
27.126
Tıklama
Giriş
      15 Mesaj
      07 Nisan 2019 17:10:39
      Aşağı yukarı tüm yorumları okuyup beynimi yaktıktan sonra QCY M1pro alarak bende aranıza katıldım. İlk izlenimlerimi belirtmek istiyorum. iPhone 7 kullanıyorum. Daha önce onun kablolu kulaklığını kullanıyordum. Bilen bilir doyurucu bi sesi var. Herşey net ve pürüzsüz. Ancaaaakkk... M1pro maalesef Applein kablolu kulaklığımın yanından dahi geçmiyor. Ses tiz ve yavan. Bas çok az. Ama Kullanım kolaylığı çok iyi. Mıknatısı tutturunca kapanması çok çok iyi bi özellik. İlk geldiğinde üstündeki kulaklık ucu bana büyük geldi. En küçüğünü taktım. Kulaklık kulağa iyi oturuyor. Sesi çok iyi izole ediyor. Dış taraftaki lastiklerin ne işe yaradığını çok sonra öğrendim tabi .konuşmaya gelirsek. Karşı tarafın sesi derinden geliyor gibi basit bi kulaklık sesi gibi çıkıyor ses. Ben karşı tarafla konuştuğumda bi negatiflik sezilmedi. Daha doğrusu benim kulaklıkla konuştuğumu anlamadı bile. Kısaca müziğe önem veriyorsanız özellikler basslar belirgin olsun istiyorsanız bu kulaklık size uygun değil. Ha bazı kullanıcılar zamanla seslerin açıldığından bahsetmiş. Umarım öyle olur QCYnin diğer modellerini denemedim. O nedenle bu kulaklığı kendi telefonumun kulaklığı olan Apple kablolu kulaklıkla karşılaştırdım. Şimdilik bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1453 Mesaj
      08 Nisan 2019 16:13:57
      T2C hakkında bilgi sahibi olan var mı?

• Yarbay
      2778 Mesaj
      08 Nisan 2019 19:12:43

Hocam benimde dikkatimi çekti baya bir de inceleme videosu izledim tabi sadece izledim çince videolar. Anladığım kadarıyla kulaklıklar t1c ile aynı kulaklık kullanılmış ama kutusu farklı kapaklı bir kutu kullanmışlar bu sefer. Bende sipariş verdim ama artık ne zaman gelir allah bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 8 Nisan 2019; 19:13:36 >
      |
      |
      FastegL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      158 Mesaj
      09 Nisan 2019 00:00:54
      İlk başta hiç sıkıntı yoktu kutudan çıkarınca sol kulaklık direk bağlanıyordu ve ikisi birden çalıyordu. Fakat uzun bir süre sadece sağ kulaklığı kullandım şimdi sol kulaklığı bağlayamıyorum bir türlü iki kulakklıktan ses alamıyorum. Yardımcı olabilecek daha önce böyle bir sıkıntı yaşayan var mıdır ? ( Bu arada sadece tek sol kulaklığı eşleştirirsem soldan tek olarak ses alabiliyorum )
      |
      |

• Onbaşı
      27 Mesaj
      09 Nisan 2019 23:10:23
      Dostum bağlantıyı kopartmışsın sen sağ kulaklığı unut de sonra ard arda 5 defa basıyorsun ardından sol kulaklığıda ardarda 5 defa basıyorsun zaten ses gelecektir daha sonra sağ kulaklığı telefonunla eşleştir sol kulaklığıda eşleyecektir. Olmazsa söyle tekrae bakayım 5 yerine daha fazlada tıklayabilirsin bir nevi resetleme yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dadava -- 9 Nisan 2019; 23:12:0 >
      |
      |

ikvgrubu
    • Çavuş
      88 Mesaj
      10 Nisan 2019 23:33:18

Bahsettiğiniz kulaklığı QS2 olarak sipariş verdim. Söylenene göre tek fark kutusu ve kutunun batarya kapasitesi (800mAh). Onun dışında kulaklıkların aynı olduğu söyleniyor. Belki bir üst model olduğu için ufak tefek iyileştirmeler yapmışlardır.

Bu arada ben de şunu merak ediyorum. Soundpeats adındaki markanın hem ürünleri hem de fiyatları QCY'nin birebir aynısı. Acaba kalite vs. olarak bir farkları var mı yoksa aynı şirketin iki farklı markaları mı bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi botritcheous -- 10 Nisan 2019; 23:38:50 >
      |
      |
      Bahsedilenler: yahyademirci , FastegL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      30 Mesaj
      15 Nisan 2019 10:01:41
      Qcy-q26 pro kullanıcısıyım. Kulaklık açılış sırasındaki İngilizce açılış mesajının ses seviyesi iyi ama telefona bağlandıktan sonra birşey dinlerken ses seviyesi iyice azalıyor. Sorun kulaklıkta mı yoksa telefonda mı bilemedim. Aynı sorunu yaşayan ya da bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Binbaşı
      1546 Mesaj
      15 Nisan 2019 12:11:04

Şimdi tam emin değilim ama mantık çerçevesinde kendi fikrimi belirteceğim. Sonuçta ilk açılışta ses kulaklıktan direk geliyor bu yüzden en kaliteli sesi veriyordur. Fakat sizin telefonunuza bağlandıktan sonra sizin telefonun bluetooth ile ses aktarım kalitesi BT versiyonu ve şarkının kalitesi gibi etkenler var bunları göz önüne aldığımızda ses seviyesi azalması normal diye düşünüyorum daha kaliteli bir BT'ye sahip olan cihazla ve kaliteli ses kaynakları ile deneyip aradaki farka bakmanızı öneririm ancak böyle ortaya çıkar farklı bir durum var ise
      |
      |
      Sekurite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      18 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Profesör33

16 Nisan 2019 20:37:06
      Qy11 aldım bugün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • 16 Nisan 2019 22:01:28
      Aliexpress'den T2C sipariş geçtim. Bakalım nasıl bir şey çıkacak elime geçince incelemesini yaparım buradan.

• Teğmen
      124 Mesaj
      17 Nisan 2019 00:22:09
      Bende AliExpressden qs2 diye geçeni aldım. Bakalım nasıl bir şey gelecek.

• Yarbay
      2804 Mesaj
      17 Nisan 2019 01:28:05
      quote:

Orijinalden alıntı: master-of-people Aliexpress'den T2C sipariş geçtim. Bakalım nasıl bir şey çıkacak elime geçince incelemesini yaparım buradan.
      Hayırlı olsun, ne kadar o model, ben 80 dolar civari görüyorum aynı model ise.

• 17 Nisan 2019 04:21:12

Açıkçası 156 lira yazıyordu fakat 162 tl çekti karttan. Normal satış fiyatı daha yüksekti ben kupon kullandım 12 liralık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master-of-people -- 17 Nisan 2019; 6:54:12 >
      |
      |
      virtue28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2778 Mesaj
      17 Nisan 2019 07:38:31

Bende qs2 olan modeli sipariş verdim. T2c ile aynı görünüyor bende anlamadım acaba aralarında bir fark varmı. Ben qcy official storeden sipariş vermiştim şu an qcy spain store daha uygun.

TRY 132.58 75%OFF | QCY QS2 TWS Bluetooth V5.0 Kulaklık Spor Kablosuz Kulaklık 3D Stereo Kulakiçi Mini Kulak Çift Mikrofon Ile Şarj kutusu
      https://s.click.aliexpress.com/e/ciUrG7HA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 17 Nisan 2019; 7:40:52 >
      |
      |
      torice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2804 Mesaj
      17 Nisan 2019 07:38:40

Teşekkürler, benim baktığım ile aynı model değil o zaman.

|
      |
      master-of-people kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 17 Nisan 2019 07:39:52

Ürünler gelince anlarız 😂

|
      |
      yahyademirci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2778 Mesaj
      17 Nisan 2019 07:43:30

TRY 173.27 64%OFF | 2019 QCY T2C TWS BT5.0 Kablosuz Kulaklık ile Çift Mikrofonu 3D Stereo Bluetooth Kulaklık Tüm Telefonlar Için
      https://s.click.aliexpress.com/e/cK6X4yac

T2c de bu sarıcıda 173 tl ye satılıyo şu an. Ama fiyatlar sürekli değişiyor.

|
      |
      virtue28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      124 Mesaj
      17 Nisan 2019 07:45:24

:)) qs2 için yani S Li modeller içim bir yerde AliExpress tarafında bu kodla satıldığını okumuştum. T2c ile aynı diyordu. Gearbest’de C Li olarak AliExpress’de S Li olarak satıyorlar diye anlamıştım yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torice -- 17 Nisan 2019; 7:45:50 >
      |
      |
    • 17 Nisan 2019 07:50:08

Yeni üye kuponuyla buradan aldım 159 lira çekti

|
      |
      yahyademirci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2778 Mesaj
      17 Nisan 2019 07:53:54

Bende mart ayının son haftası alinin yıldönümü indiriminden 95 tl ye sipariş ettim. Bi gelse baksak nasıl bir ürün.

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.