Şimdi Ara

Qashqai'ye rakip Opel Grandland X ortaya çıktı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
6
Favori
37.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hiç bir zaman alamıyor ..çünkü maaşlara yapılan zam her zaman için araçlara yapılan zamdan daha düşük oluyor..Vatandaş böyle az birikimle kedi gibi zıplaya zıplaya bir hal olup hiçbir zaman hayalindeki o güzel araca ulaşamıyor..Onun yerine yarı yolda iken 2. el bir araç alıyor ve macerada böyle başlıyor zaten
  • Arkadaş bu nasıl torpilli bir konu başlığıdır ..Otomobil Dünyası - Marka&Model, Karşılaştırma ..her bölümde bu konu var..hem de çifter çifter..yoksa ben mi alkolü fazla kaçırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaymaklıLokum

quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

reno gibi markasına sahip çıkmamış ,mokka ismiyle devam etse daha iyi olurdu,nissan QQ ve ya passat -golf vs bu yüzden tutuluyor.

Mokka zaten devam ediyor, bu mokkanın büyüğü gibi bir şey.

Mokka ne biçim isim yahu? TR'de farklı bir isimle satılsaydı bari
  • Tanıtım müziklerini Hans Zimmer yapıyor sanırsam!

Bu arada fuarda Crossland ın kabin kalitesi biraz hayal kırıklığı oldu malesef çünkü eski Mokka daha değerli bir intiba bırakmıştı bende, Crossland da Mokka ya oranla geniş ve düz sert yüzeyler artmış.
  • Koskoca Opel yapa yapa C4 yapmış. Helal olsun.

• -BuRAk- kullanıcısına yanıt
    Gm bünyesindeki Opel e artıları eksileri ile alışmıştık.

Peugeot bünyesine girdikten sonra Opel in motorlarının yerini Peugeot motorları aldı.

Bu teoride iyi olabilir çünkü Peugeot motorları oldukça iyi hatta ödüllü motorlar ancak düşününce Opel logolu yeni nesil araçlarda eski Opel den geriye neler kalmış olacak bilinmez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Grandland'dan haber var mı?

Opel Almanya'nın sitesinde 1.2 130hp benzin ve 1.6 120hp dizel seçenekleri var.

Peugeot motorları ile geliyor araç fakat 3008'de kullanılan 1.6 benzin 165hp seçeneğini göremedim.

Performansa öncelik verenler için 165'lik motor daha iyi bir seçenek olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brdst

Merhaba, Grandland'dan haber var mı?

Opel Almanya'nın sitesinde 1.2 130hp benzin ve 1.6 120hp dizel seçenekleri var.

Peugeot motorları ile geliyor araç fakat 3008'de kullanılan 1.6 benzin 165hp seçeneğini göremedim.

Performansa öncelik verenler için 165'lik motor daha iyi bir seçenek olurdu.

performansa öncelik veren adamın grandland’la işi olmaz, sizin “3 litre ve üstü“ klubüne üye olmanız lazım.
  • Bu yorumun yeri burası mı bilmiyorum. 10 yıldan fazladır sigortalı çalışıyorum. Vergim maaş daha hesabımı geçmeden her ay kesiliyor, ekstra ekmeğe, sigaraya, ona buna da vergimi paşalar gibi ödüyorum. Dürüst bir vatandaşım seve seve. Ama artık zoruma gitmeye başladı! Ailem büyüdü geniş bir araç almak istiyorum ama aylardır sadece fotoğraflara, ilanlara bakabiliyorum, 100.000TL'den aşağı yok! Neden arkadaşım? Benim memleketimde insan gibi yaşamaya, gönlümden geçen arabayı almaya neden hakkım yok! Bir çılgınlık yapıp alayım diyorum bazen, ki nereden baksan 10 yıl borcunu öderim. Yakıtı nasıl yapıcam diyorum bu seferde! Ben ciddi anlamda dürüst bir vatandaşı olduğum güzel ülkemde küskün bir şekilde yaşıyorum. Neden bu konuya yazdığıma gelince, bu aracı çok beğendim ama asla alamayacağım işte!

• westberlin kullanıcısına yanıt
    Ya Doplo al ya da zengin ol.
    Devlet zengini sever Zengini herkes sever
  • Yazarın kafası karışmış sanki. Bir araç hem Qq hem de Koleosun nasıl rakibi olabilir. Kadjar olmasın o. Xtrail = Koleos. Yanlış bilmiyorsam Tiguan da rakip değil artık

• Arkadaş aşağıdan yukarıya tüm markaların tüm modellerinin arka tasarımı neredeyse birbirinin aynısı olmaya başladı. Hep aynı çatık kaş. Hep aynı tasarım.
  • Grandland x dizel+otomatik kombine ile merakla fiyatını beklediğim bir model. Umarım psa fiyatı uçurmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight_Hammer -- 28 Temmuz 2017; 14:21:23 >
  • 140.000TL Den aşağıda olması PSA nın dengesini bozar,Benim görüşüm
  • Esk-3008 E kullanıcısına yanıt
    O zaman 2.el qq veya kadjar bakmak lazım
  • Reklamı var fiyatı yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar araç kullandım. Qq ve xtrail kadar dengesiz araç görmedim. Adamlar araçları fizik kurallarına tepki olarak yapmışlar sanki. Acaba bir tek ben mi böyle düşünüyorum?

• Bugün Crossland 1.2 yi test ettim, gayet dinamik bir model sadece Bridgestone T001 ler üzerinde biraz asfalt sesi fazlacaydı ki sınıfına göre kabul edilebilir gene de.

GrandLand eminim bu konuda da iyi olacaktır.

• otodr O kullanıcısına yanıt
    evet..
  • Grandland x e 3008 in ön konsolunu monte edebilsek araba benim icin on numara olurdu

Gerçi nerden baksan dizel üst paketler 150 binden başlayacağı için sadece uzaktan bakmakla yetinicem ama olsun hayal kurmaktan da vergi almaz herhalde birileri...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.