Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (765. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.981
Cevap
286
Favori
1.815.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8 aydır 1.3 qashqai benzinli otomatik skypack aracı kullanıyorum.Şunu söyleyebilirim:Gerçekten sürdüğünüzde çok memnun kalacağınızdan eminim.160 beygir arabayı çok güçlü yapmış.Ayrıca birçok test videosu var.Ben almadan hepsini izlemiştim.Şunu eksik söylemişler diyebileceğim bir nokta yok.Araç gücünün hakkını veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba..yakın zamanda sıfır km 1.5 dcı skypack paket qashqai aldım.sizlere bir sorum olacak.aracı geri vitese aldığımda yol kamerası arkayı göstermesine rağmen ön park sensörü uyarı veriyor ve araç ileri doğru kaçıyor yaklaşık 2 hafta oldu aracı alalı ama sürekli olmasa da birkaç kere bu durumu yaşadım.ilk aracım bu acaba ben kaynaklı kullanımdan kaynaklı mı yoksa bir sorun olma ihtimali var mıdır?bu şekilde benzer bi durum yaşayan oldu mu?Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Bende geçtiğimiz hafta üsküdar gülan otom. den sıfır 1.3 dig-t tekna için kapora verdim, aracın gümrüklemesi yapılıyormuş. Bu cumaya kadar geleceğini söylediler. Hyundai 2 ay beni oyaladı ve arabayı (kona) getirmeyerek mağdur etti, Nissan bayisi daha ciddi yaklaştı ve bende qashqai almaya karar verdim.Inş. doğru bir seçimdir ve pişman olmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: jaydee

Merhaba,
    Bende geçtiğimiz hafta üsküdar gülan otom. den sıfır 1.3 dig-t tekna için kapora verdim, aracın gümrüklemesi yapılıyormuş. Bu cumaya kadar geleceğini söylediler. Hyundai 2 ay beni oyaladı ve arabayı (kona) getirmeyerek mağdur etti, Nissan bayisi daha ciddi yaklaştı ve bende qashqai almaya karar verdim.Inş. doğru bir seçimdir ve pişman olmam.
    Kaça patladı

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    262.500

• Arkadaşlar ben de bugün 2012 black edition aldım. Aracın donanım özellikleri hiçbir yerde yazmıyor. Aracı inceleyerek bazı özelliklerini keşfettim. Cam tavan, dört yönlü kamera, navigasyon gibi özellikler var ama tüm özelliklerini bulamadım. Donanım özelliklerini tam bilen var mı, mesela yokuş kalkış desteği var mı, çarpışma önleme sistemi, şerit takip asistanı var mı?

• quote:

262.500
    Hayırlı olsun aracınız

• mnts94 M kullanıcısına yanıt
    Yazlık kışlık goodyear kullanırım hep. Herhangi bir şikayetim olmadı

• Araba kendi kendine klima açmaya başladı, böyle bir problem yaşayan oldu mu daha önce?

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Merhaba,
    Hayırlı olsun aracınız. Daha önceki 1.2 motorla ilgili sıkıntı yaşayan bazı arkadaşlarımız oldu ama yeni 1.3 motorla ilgili sıkıntı yok gibi görünüyor. Kullananlar genelde memnunlar. Donanım olarak da Tekna almanız iyi olmuş, gerçekten ihtiyaç olan herşey var bence bu donanımda. Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Araba kendi kendine klima açmaya başladı, böyle bir problem yaşayan oldu mu daha önce?
    İlk defa duyuyorum. Kastettiğiniz araç kullanımda çalışır durumda iken klima tuşuna veya auto tuşuna basmış gibi kendiliğinden çalışmaya başlaması mı yoksa ilk çalıştırmada klimanın açık olması mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

İlk defa duyuyorum. Kastettiğiniz araç kullanımda çalışır durumda iken klima tuşuna veya auto tuşuna basmış gibi kendiliğinden çalışmaya başlaması mı yoksa ilk çalıştırmada klimanın açık olması mı.

Alıntıları Göster
    Şöyle anlatayım, akşamüstü alışveriş için çıktım arabayı çalıştırdığımda klima da açıldı, kapattım ve devam ettim ama yol boyunca 3-4 kez kendi kendine çalıştı. Dönüşte ise hiç çalışmadı. Önce yoldaki çukurların sarsıntısıyla bağlantılı gibi geldi ama dönüşte özellikle sarsmama rağmen hiç açılmadı.

• Ege.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Gümrüklemesi yapılıyormuş, inş. En kısa sürede gelir, beklemedeyim.

• quote:

Merhaba,
    Çok çok isabet olmuş ilerde o bayiye iyi ki getirmedin beni oyaladın diyeceksiniz emin olun.
  • derin07 D kullanıcısına yanıt
    Ewt kesinlikle, sayelerinde daha iyi bi araba almış oldum. :) Sadece kredim yükseldi o açıdan sorun oldu, kona alsam 1300fln kredi ödeyecektim, tabi araç 204 binken gelseydi şimdi 3 ödeyeceğim. Allah ödeme kolaylığı versin bana artık :)

• Şöyle düşünün bir de elinizde olacak arabanında değerinin artacağı ve paraya çevirmek istediğinizde hemen satabileceğimiz,bu durumd Allah kaza bela vermesin güle güle kullanınız.Benim aracım da kardeş sayılır oradan biliyorum sorunsuz araçlar.Güle güle kullanın.

• derin07 D kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Zaten beğendiğim bir araçtı, sadece bütçeyi zorlamamak için farklı alternatif düşünmüştüm.

• 
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.