Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
15.981
Cevap
286
Favori
1.815.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öncelikle hayırlı olsun. Eniştemde bugün teslim aldı aracı. Biraz inceleme fırsatım oldu araç gerçekten geniş ferah ve çok güzel. Bayi size ekstra satmaya çalıştı mı ? Kaput koruma seramik kaplama vs. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Ödeme içinde Allah kolaylık versin. Bizimkiler kararsızdı iddia ya girdik bundan sonra gelicekler zamlı olucak diye bence iyiki almışsınız.
  • Biyoreaktör kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Evet, kaput filmi, cam filmi, seramik, koltuk, döşeme, motor koruyucu, araç altında açık yerlere muhafaza için 6bin daha verdim.Ama seramik ve filmleri zaten yaptıracaktım aldıktan sonra, ziebart ta gene en az 5 tutuyor. Bayii meguiars a yaptırıyormuş iyi bir marka, çok takılmadım o yüzden. Hyundai kona alacaktım 2 ay gelmedi vazgeçtim onlar daha fazla aksesuar ekliyordu basamak fln.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jaydee kullanıcısına yanıt
    Demekki hepsi ekstraları kitliyolar ki bu araç kıtlığında adamlara bişeyde diyemiyosun. Bizde basamakta var. Korona döneminde araç beklemek ve araçsız kalmakta kötü. Hayırlısı olmuş sizin içinde. Arabada tek eksik bulduğum şey bana göre elektrikli bagaj olmaması donanım olarakta yeterli bir araç.
  • 85 bin bakımında aracın hangi parçaları değişiyor bilgisi olan var mı 1.2 benzin otomatik serviste yaptırmayı düşünüyoruz artık garantisi bittiği için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar , 7' lcd ekranda radyoların görsel resimlerini gösterilmesi için bir ayar varmıydı, daha önce kullandığım araçlarda görmüştüm, benim araçta bulamadım. Birde nissan yazılı havuzlu paspas satılıyormu, alan memnun kalan varsa tavsiye verebilirmisiniz ?

• Araç içi orijinal isiklarimi GET ile satıyorum. Almak isteyen PM atabilir
    J11 Kasa için

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Klima sorununu sıkça yaşamış biri olarak (1.2 design pack 2017) tecrübem araç eco modda iken zorlandığında klimayı kapatıyor, zorlanmadan kastım şehir içinde hiç olmayacak anda veya şehirler arası yolda hiç beklemediğiniz zamanda. Eco moddan çıkartırsanız umarım sorun kalmaz. En azından bu havalarda.

• cngzmls C kullanıcısına yanıt
    Burayı takip ederseniz bilgi sahibi olursunuzhttps://www.facebook.com/groups/2457598584561251/?ref=bookmarks
  • Merhabalarlar. Gectigimiz gunlerde 2.el qashqai aldim. 2015 Dizel otomatik. Aracta start stop ozelligi olmasina ragmen bir turlu aktif edemedik. Araci teslim alirken adamla notere giderken calisiyordu fakat adam bişiler yapti ne yapti anlamadim ve suan calismiyor. Sol alttaki tusunu aciyorum calismiyor yine de start stop. Ne yapmamiz lazim arkadaşlar ozelligi calistirmak icin acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4ÆM -- 28 Ağustos 2020; 19:36:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4ÆM

Merhabalarlar. Gectigimiz gunlerde 2.el qashqai aldim. 2015 Dizel otomatik. Aracta start stop ozelligi olmasina ragmen bir turlu aktif edemedik. Araci teslim alirken adamla notere giderken calisiyordu fakat adam bişiler yapti ne yapti anlamadim ve suan calismiyor. Sol alttaki tusunu aciyorum calismiyor yine de start stop. Ne yapmamiz lazim arkadaşlar ozelligi calistirmak icin acaba?
    Sol alttaki kapatır elleme onu birazzaman ver belli şartlar oluşması lazım bu hafta hiç girmesi kronik Akün mefta 1000 liraya yenile

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Sol alttaki kapatır elleme onu birazzaman ver belli şartlar oluşması lazım bu hafta hiç girmesi kronik Akün mefta 1000 liraya yenile

Alıntıları Göster
    Anladim hocam da adamdan alirken calisiyordu. 3 gunde nasıl bozulur anlamadim farkli bir ayari mi var acaba

• Arkadaşlar merhaba. 2020 Qashqai Tekna alacağız. Bu pakette arka koyu cam filmi ve sunroof yok. Bunları Nissan servisinde sonradan yaptırabiliyor muyuz yani bunları ekleyin diyebiliyor muyuz arabayı alırken ya da aldıktan sonra yoksa illa da bunların olduğu paketi mi almamız gerekiyor olmayan paketi alırsak bir daha hiç yaptıramaz mıyız ? Aslında asıl merak ettiğim sunroof. Arabayı ben almayacağım arabalar/servisler hakkında da pek bilgim yok o yüzden burada sorayım dedim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu patates

Arkadaşlar merhaba. 2020 Qashqai Tekna alacağız. Bu pakette arka koyu cam filmi ve sunroof yok. Bunları Nissan servisinde sonradan yaptırabiliyor muyuz yani bunları ekleyin diyebiliyor muyuz arabayı alırken ya da aldıktan sonra yoksa illa da bunların olduğu paketi mi almamız gerekiyor olmayan paketi alırsak bir daha hiç yaptıramaz mıyız ? Aslında asıl merak ettiğim sunroof. Arabayı ben almayacağım arabalar/servisler hakkında da pek bilgim yok o yüzden burada sorayım dedim :D
    Cam filmini yaparlar ama sunroof olmuyor. İlla istiyorsanız orjinalinde sunroof olanı almanız lazım.
  • 4ÆM kullanıcısına yanıt
    bazen yer seçiyor start stop kafasına göre takılıyor. aküyü elektrikci de ölçtürdüm herhangi bir şey çıkmadı. start stop tuşuna bastığınız zaman ekranda aktif demesi lazım. gösterge ekranında bulunan ayarlara girip start stop diye bir seçenek var onuda aktif etmeniz gerekiyor. sürüş ayarlarının içerisindeydi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_mektup -- 31 Ağustos 2020; 21:50:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: son_mektup

bazen yer seçiyor start stop kafasına göre takılıyor. aküyü elektrikci de ölçtürdüm herhangi bir şey çıkmadı. start stop tuşuna bastığınız zaman ekranda aktif demesi lazım. gösterge ekranında bulunan ayarlara girip start stop diye bir seçenek var onuda aktif etmeniz gerekiyor. sürüş ayarlarının içerisindeydi sanırım.
    Aracin ayar kisminda start-stop ayarini bulamadim ne yazikki

• Merhaba,qashqai almayıdüşünüyorum ama ilk kasadan itibaren hangi yıllar makyaj yedi hangi yıllar kasa yeniledi acaba? bir de hangi motor ve hangi paket tutuluyor. Bütçem 100-120 arası, sanırım 2008-2012 arası bulabilirim bu paraya?
  • 2020 model 0km Qashqai alarak ben de sahibi oldum. Almış olduğum model Tekna (en altın bir üst paketi). Android Auto'yu kullanmada sıkıntı yaşıyorum telefonu arabaya bir türlü Android Auto ile bağlayamadım. Ayrıca arabanın ekranında gözüken saati bozuk ilerlemiyor :D Sürekli ayarlıyorum ama saatin ilerleme özelliği yok. Bu 2 sorunu yaşayan var mı? Çok ufak sorunlar kafama taktığımdan değil ama yine de merak ettim. Onun dışında araba muazzam bence.

• Hayırlı olsun. Aracı eniştem aldı. Android auto kablosuz bağlanmıyo diye biliyorum. Kabloyla denediniz mi? usb üzerinden bağlayınca direk navigasyon oku şeklinde gözüküyo ekranda(sol alt tarafta). Saat içinde 12 saatlik dilimde ayarlı oluyo onu değiştirdiniz mi araba. Olmazsa fabrika ayarlarına göndürmeyi deneyebilirsiniz. Uzun yolda yaptılar tüketim 8.5litre olmuş ki 195 200 km hız yapmış arabayla
  • Biyoreaktör kullanıcısına yanıt
    Evet USB ile bağlıyorum Android Auto'yu. Telefonun ekranında sürekli bir ekran açılmaya çalışılıyor ama açılıp açılıp kapanıyor telefon bir türlü AA uygulamasına geçemiyor gibi. Bir şey engelliyor. Huawei telefonda da denedim Samsung telefonumda da (S10 Plus). Android auto arabanıza bağlandı diye kalıcı bildirim çıkıyor ama arabada bir şey yok. Sürekli bir ekran açılmaya çalışılıyor ama geri çıkıyor ana ekrana dönüyor böyle bir döngü. Arada verilere erişme izni geliyor evet diyince arabada anlık olarak simgesi çıkıyor sonra her şey baştan başlıyor ve simge gidiyor çok garip yani. Deneye deneye bulucam bakalım bulamazsam artık en azından Apple CarPlay'in çalıştığına dua edicem :D Saat konusu da kendi kendine düzeldi anlamadım şu an düzgün gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuklu patates -- 3 Eylül 2020; 22:53:27 >
  • Arkadaşlar herkese iyi günler
    2012 Qashqai j10 aracım için uygun fiyatlı tam uyumlu koltuk kılıfı tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?
    Üniversal olanlar tam oturmuyor malumunuz

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.