Şimdi Ara

PVP Baska Bahara Kaldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gergozen

quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Blizzard ı hep savunurdum ama artık savunacak bir kısmı kalmadı sanırım. Oyunun içinde olacak bir kısmı, oyuna dahil etmeyip sonradan ekleyeceğiz dediler ve 7 ayda bitiremediler. Bu kadar zamanda yeni oyun yapılır. Ayrıca belki PvP için para verip alanlar var bu oyunu ve Blizzard ciddi anlamda gelir sağladı milyonlarca Diablo 3 satarak. Sadece PvP için bir ekip kurup, bunun üzerinde yoğunlaşacak kadar kazanamadı herhalde...

6 milyon kopya satıldı (küsuratı yazmıyorum) 60 dolar olsa tanesi (collectorları saymıyorum) hadi cd parası, dağıtım masrafı vs vs çık ... kopya başı 30 dolara kadar çıksak (daha çok kalır ama neyse) 180.000.000 dolar yapar. Gözün doysun blizzard ...

yanlış bir anlayış var.... Blizzard Activison tarafından satın alındı. Malum activision mantığını COD oynayanlar bilir. OYun çıkar 2 hafta sonra DLC duyurusu yapar. yeni dlc alırsın. 1 - 2 sonra yine DLC duyurusu yapar... DLC lerde sadece harita olur ve insanlar para ödesinler ve ödedikleri kadar eğlensinler değildir... Amaç ben satayım. Onlar eğleniyormuş umrumda değil...

Activision, Blizzardı 2007 de aldı. Bakalım jay wilsonun açıklamalarına... Diablo 3, geliştirme aşamasında 3 defa sistem değişimine gittiği için süresi bukadar uzatıldı demiş. Yani bu 3 değişimin sonuncusu tahmin ediyorum ki Activision zorlaması.

Yani oyunun içerisindeki Ahı geçtim, RMAH olmasa. bu oyun D2 deki gibi efsane olur. ama işin içine gerçek para girince insanlar açık bulmaya, ben işe - okula giderken, oyun orada oynasın legend- altın toplasın demeye yönlendirdi. Açık bulmaya ve o açıklarla insanlar zengin olmaya çalıştı. Tabi bu Activision Blizzardın işine kısa süreli yaradı. Ben bilgisayar mühendisiyim. Benim yazdığım bir programda açık olacak ve ben onu düzeltemeyeceğim aylarca...(duplicate bugu, wizard god bugu). bot yapanlar olacak. onları tespit edemeyeceğim.. ya yemeyin beni 1 saatte çıkarırım bu listeyi ben.

Ama firmanın işine gelmiyor... 3 maymunu oynuyor. Neden activisionu suçluyorum. Çünkü COD oynarken activision forumlarında millet resmen yalvardı yeni silahlar ekleyin, görünüşümüzü değiştirelim vs... tonlarca şey söylediler ve adamların yaptıkları sadece yeni harita.

Diğer yandan Blizzarda bakalım. 2007 öncesine kadar çıkartılan tüm oyunlarda blizzard ewet parayı düşündü her firma gibi. ama oyuncuyu da dinledi. yeni bir pack yapılırken forumlarında yazılanları dinledi. ve onlar oyunda yer aldı. Herkes mutlu oldu.

Ama D3 ruhunu activision mahvetti. Hafta sonu HC oynamaya başlayacam. RMAHsız nasıl olacka....

@gergozen evet diamond ve skuls vardı.. runelerle birlikte inanılmazdı... ahh ahh... şu d2 çözünürlüğü büyük olsa açar oynardım oyunu:/

• valla ah ve rmah olmasa çok daha kaliteli bir oyun olurdu orası kesin ...
    parası olan eşitliği bozuyor her türlü
  • gerçek hayatta öyle değilmi varsın burda da parası oan eşitliği bozsun, olsun ayrıca ah iyiki var dünkü olayı anlatayım mesela bulkatos gördüm bendekinden iyisini 120m a aldım direk kendiminkini 150den koydum sattım kaldı 127.5m^^ hem daha iyi silahım hem nakitim oldu iyi takip ederseniz al satdan hem iteminizi dizersiniz hem para kırarsınız ah olmasa sadece düşenlere kalırız. düşünsenize elinize şuana kadar düşen max dropları kullandığınızı çok zevksiz olurdu işimize yaramayan bisürü şey düşüyor napıyoruz onu satıp işimize en çok yarayanı alıyoruz ah dan.
  • İşte zaten sıkıntı bu. D3ü oyun oldugu için değil para kazanma kapısı olarak görüldüğü için bu halde. Ben kendi itemımı kendim düşürmeyi daha zevkli buluyorum. Olsun düşmesin düşenlerle oynamasını ögreneceksin, hayatta kalmak için sürekli ayık olacaksın olan biten herseye dikkat edeceksin. Hardcore var onu oyna o zmn diyenler olabilir ama Türkiye şartlarında elektrik ve internet kesintileri o kdr hayatımızın birer parçası oldular ki bu da hardcore oynamayı imkansızlaştırıyor.
    Oyunun şu andaki halini gözün kapalı oynayabiliyorsun, yeterki biri saga sola git desin etrafa skilleri ata ata ölmeden farmlanabilir. Yanlıs hatırlamıyorsam aylar önce athene dh ile gözü kapalı diablo bile kesmisti...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.