Şimdi Ara

PUZZLE FIRSATLARI (GÜNCEL)(+ÇERÇEVE EKLENDİ) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
83
Favori
54.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Perşembe A 101'e geliyor 2 tane.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol u da sürekli takip edin derim

• tergen T kullanıcısına yanıt
    Biraz önce marketteyken tesadüfen gördüm perşembe günü satılacak ürünler bugün satışa çıkmış. İki şube gezdim ikisinde de kalmamıştı puzzle :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SametAymaz

Bu mesaj silindi.
    Ne kadardı hocam. Pirana gibi silip supurmusler

• quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Biraz önce marketteyken tesadüfen gördüm perşembe günü satılacak ürünler bugün satışa çıkmış. İki şube gezdim ikisinde de kalmamıştı puzzle :(
    Aynen bende bulamadım. Eyvan gibi şiy yapmislar

• eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Video var izleyin ona göre yapın. Zaten önden yapılıyor bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BreakBeaT kullanıcısına yanıt
    hocam n11 den gordion puzzle almıştım 1000*1000 50 tl ye
    yanında o tozdan vermişler

açıkçası keşke kullanmasaydım, rengi matlaştı puzzle ın
    art puzzle yapıştırıcısı kullanmıştım daha önce parlamıştı, resmen daha güzel olmuştu puzzle
  • Cengaver1 kullanıcısına yanıt
    hocam aslında renk tonunu bozmadıysa matlaştırması iyi olmuş. mat camsız çerçevelenen puzzlelar duvarda parlayıp çok da iyi durmuyor. parlaklık iyi bir özellik değil. tabi puzzle sizin elinizde siz daha iyi bilirsiniz. ben o puzzlelara daha başlamadım
  • KS Games puzzlerı sitesinde 50-60 lira dışarda n11 hb gg de 100 liradan başlıyor fiyatları

bu zamanda iyi fiyatlandırıyorlar
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Ks games in sitesinden alabiliyor muyuz ki?
  • 1500 ve üzeri parçada alacaksanız kesinlikle
    Ravensburger
    Educa
    Heye
    Bu markaları tavsiye ederim. O kadar emek veriyorsunuz kalite önemli. En iyisi ravensurger, yelpazesi en geniş olan educa’dır.

Bir de geceyi aydınlatan kitaplar diye bir puzzle var onu yaptık beğendik. Yerli marka idi nova puzzle. 1000 parça olduğu için tercih edilebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilker3581 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler tavsiye için. Bulabilsem 3 bin ve üstü alacağımda yok yani kalmamış

• High_ToweR kullanıcısına yanıt
    Daha önce hatırı sayılır sayıda puzzle yapmış iseniz 3000 alınabilir.
    Ben 2 hafta önce ravensburgerin dondurma dükkanını gördüm içim gitti. Ancak elimde puzzle vardı ve evde asacak yer kalmadı gibi birşey o nedenle alamadım. Tavsiye ettiklerim de almadı. O kadar canlı bir puzzle kim bilir ne zaman gelir.
    Ben tüm köklü puzzle markalarını kelimenin tam anlamıyla aptal olarak itham ediyorum.
    Yani böyle bir dönemde hala stok sıkıntısı yaşatıyorlar. Cidden akıl mantık dışı.
    Koskoca ravensburgerin mart ayında çıkmış serisi tükendi yabancı sitelerde bile yok. Ne kadar sürebilir ki bunun üretimi?
    Neyse siz letgo gibi yerlerden de araştırın

https://urun.n11.com/3000-arti-parca-puzzle/castorland-3000-parca-puzzle-fall-splendor-P319364899

https://urun.n11.com/3000-arti-parca-puzzle/castorland-3000-parca-puzzle-forest-cottage-P310318009

Castorland polonya markasıdır. Ortalamanın üstünde kalitesi vardır. Parça kesimleri güzeldir. Bunlara bir göz atın dilerseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker3581 -- 28 Nisan 2020; 23:22:55 >

Aslında tecrübem o kadar yok ama bu dönem de sosyal faaliyetler olmayınca güzel bir etkinlik olur ev içinde. Birde büyük boşluk var duvarda o nedenle bir tane 3 binlik gibi alıp yapmak istiyorum. Castorland a bakmadım aslında. Ama tavsiyeniz üzerine onada bakıyorum. Bu iyi oldu çünkü bir kaç yerde stokta var oda iyi oldu 😃

Eğer 3binlik alırsanız yapımında tüyo verebilirim.
    Zira 3binlik yapmak ilk etapta biraz direnç gerektirir. Yılmamanız gerekir. Tabi şu da bir gerçek ki önemli olan her zaman desendir. Yani 3binlik bir puzzle 5binlik başka bir puzzledan daha zor olabilir. Bunun örneği var. O nedenle 3binlik alacaksanız gönderdiklerin size uygun olur sanırım. Takıldığınız yerde yardımcı olmaya çalışırım.
    İyi eğlenceler

Teşekkürler sağolun.
    http://www.puzzledepo.com/castorland-4000-parca-panorama-puzzle-colle-santa-lucia-italya

bunu ve geceyi aydınlatan kitapları düşünüyorum sizce nasıl?
    Ben aldım ve yaptım. Oturma odasında boş yer yoktu kızımın odasına astık. Başarılı bir çalışma.

Bu arada 4bin parça harikaymış ancak siz onu zor yaparsınız söyleyeyim. Belki bu sözlerim sizi kamçılar ancak temiz 1 ayınız gider. Baş dönmesi, stres olacak. 4bin yapmak 1000 parça yapmaya benzemez çünkü. Bugün 1000 parçayı ben şu boşlukta 2 günde yaparım (ortalama bir deseni) ancak o 4binliği 15 günde zor yaparım.
    Söylemeden geçmeyeyim çok fazla tak-çıkar yapmak parçalara zarar verir bilginiz olsun.
    Ama sizde özgüven var umarım alırsanız devamı gelir.
    Bol şans

• Heves edip 3binlik aldık. İçinden çıkamaz oldu :) Sinirlerde hasar bırakıyor. Varsa daha kolay yapım çözümü, yani önce parçaları renklerine göre mi ayırmalı yoksa bir köşeden başlanıp bütüne mi gitmeli?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.