Şimdi Ara

Pursaklarda Fiber İnternet Olan Konuya!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Pursaklar Karacaörende ikamet etmekteyim, burda ADSL dışında paket yok VINN kullanıyorum ancak işim sunucularla olduğu için ADSL hız olarak VINN ise kota olarak taleplerime karşılık veremiyor, daha önce başka bir binadan fiber internet çekmiştim (karacaören toki) ancak kullanan arkadaş taşındığı için şuan boştayım.

100 Mbit sınırsız Türktelekom, 50 Mbit sınırsız Superonline (AKN'siz gerçek sınırsız) Aboneliklerim devam ediyor.

Evim karacaören hukukçular sitesinde (mermercileri geçince soldaki villalar)

Teklifim şu; Eğer eviniz burayı pursaklarda görüyorsa, abonelikler benim üstüme olmak şartıyla interneti birlikte kullanabiliriz, söylediğim gibi ne yazık ki işlerim dolayısıyla elimdeki internet bana yetmiyor, hiç bir ücret vs. ödemezsiniz.

Not: KM olarak vs. farketmez önü açık şekilde burayı görebilmesi önemli, takacağımız anten küçük bir tabak boyutunda camın önünde dursa görünmez bile ufak bir UBNT anten.

• Güncel.
  • Ankara'nın göbeğinde yaşanan şu eziyet resmen dramdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

Ankara'nın göbeğinde yaşanan şu eziyet resmen dramdır
    ne yazık ki öyle, 2018 yılında en azından büyük şehirlerde her yere VDSL hizmeti verilmesi gerekirdi diye düşünüyorum, ancak ülkenin hali ortada iş yapacak adama bile iş yaptırmıyolar :D
  • Pursaklar'ın yanı başındaki Bağlum'da durum daha da vahim. 8 Mbps bile alamıyoruz.

Pursaklarda Fiber İnternet Olan Konuya!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufuktepe de aynı durum da yatırım yapmıyorlar umursamıyorlar bile önceliği hiç hattı olmayan binalara veriyorlar yeni müşteri tutmak için adsl kullanan bir şekilde hizmet alıyor fatura ödüyor neden fiber getirsin masraf etsin ki düşünce böyle daha çok bekleriz fiber felan bunlara zıdım hükümete felan da oy vermeyeceğim artık önem verilmiyor internete ve alt yapısına
  • Kotasız sınırsız 10 mb hız işinizi görürse ve ayda 159 tl verebilirim diyorsanız superbox sorununuzu çözebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.