Şimdi Ara

PURPLE WAX İNCELEMESİ (%100 TÜRK MALI) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
8
Favori
70.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fzt.recep

Bu waxı ben de yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Öncesinde osis kullanıyordum. Osis'e göre çok üstün bir üründü gözümde. Lakin son aldığım 2 üründe kıvam daha yumuşak saç tutuşu kötü, bazen yapış yapış bir hal vardı.
    Formül yenilendiğinden midir? Yoksa daha önce kuaförümden alırken son iki ürünü internet üzerinden almıştım, sahtesine mi denk geldim? (Sahtesi var mıdır, o da ayrı bir soru)

Şimdi de internetten 40 TL'den 75 TL'ye kadar fiyatlar var. Deneyimi olan arkadaşlar güvenilir satıcılara yönlendirirse sevinirim.
    ilk mesajımda güvenilir yerleri listeledim ama en sağlamı kendi web sitelerinden sipariş vermek ve yeni üretim tarihli olanı almanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhtemelen

Arkadaşlar Hanz de Fuko Claymation ülkemizde hiçbir sitede bulamadım. Yurtdışından getirtmek istiyorum. Yabancı site bilen eden var mı?

Amazon.com göndermiyor. Hanz de Fuko resmi sitesine mail attım, maalesef biz gönderemiyoruz dediler. 3 tane site önerdi araştırdım eşek gibi kargo ücreti var. 10 numara waxtı valla. Ne yapacaz wax'sız kaldık :/
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-kisisel-bakim-kozmetik-sac-bakimi-hanz-de-fuko-claymation-739886065/detay

suan satan birisi var ama inanın bnde var hdf , purple wax da aynı işi görüyor bu kadar masrafa gerek yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Scarface909

Merhaba Purple wax kullandım 10 ay kadar şuanda bitti American crew ürününü denemek istiyorum saçlarım ince telli ondan ötürü purple bütüt gün yetemiyordu malesef American crew ürününde tutuculuk değişirimi şimdiden teşekkürler
    hiçbir wax size 24 saat tutus sağlamaz kaldıki çok terliyorsanız falan direk azalır bu sure

american crewin hiç bir mat ürünü purple kadar güclü değil deneyin ne demek istedigimi anlarsınız
  • hacıhayri kullanıcısına yanıt
    yanıtınız için teşekkür ederim fakat saçımın hızlı terleyen veya hızlı yağlanan bir yapısı yok fakat sprey kullanmak istemediğimden tutuşu sert bir sprey kullanmak istiyorum purple iyiydi fakat max 80 tl civarına daha iyi bir wax bulabilirmiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • saçım kısa ve serttir.
    5 cm den uzun kullanmam.
    waxı sürer çıkarım waxsız bile bozulmaz bazen şaçlar.

Bu ürünü tavsiye eder misiniz? berberde osso diye bir wax var öve öve bitiremiyor am benim saçı çamura bulanmış gibi yapıyor. şimdi bon air mavi kullanıyroum. kaşıntı ve kepek yapıyor. selamalar sevgiler okuyan gören cevap verene
  • Purple Wax her gün 1 kere kullanılırsa ne kadar süre gider?

Bir de tek başına yeterlidir dimi yani yanında sprey falan kullanmaya gerek yoktur umarım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myz1453

saçım kısa ve serttir.
    5 cm den uzun kullanmam.
    waxı sürer çıkarım waxsız bile bozulmaz bazen şaçlar.

Bu ürünü tavsiye eder misiniz? berberde osso diye bir wax var öve öve bitiremiyor am benim saçı çamura bulanmış gibi yapıyor. şimdi bon air mavi kullanıyroum. kaşıntı ve kepek yapıyor. selamalar sevgiler okuyan gören cevap verene
    sölemiş oldugunuz waxlardab daha kaliteli bir üründür purple kullanın iş yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galaxy.

Purple Wax her gün 1 kere kullanılırsa ne kadar süre gider?

Bir de tek başına yeterlidir dimi yani yanında sprey falan kullanmaya gerek yoktur umarım?
    2-3 ay gidecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacıhayri

2-3 ay gidecektir

Alıntıları Göster
    Merhaba, saçta kalıntı bırakıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanx

Merhaba, saçta kalıntı bırakıyor mu ?

Alıntıları Göster
    hayır bırakmıyor
  • Merhaba, Purple wax ı çok duydum, ben de alayım diyorum. Kıvamı sert midir ? Ben genelde fönden sonra aralara değil de üste yüzeysel sürerim. Bir de matte koyu bir ton mu veriyor ? Ya da parlak olan çok m parlak ? Son olarak ben wax ardından sprey sıkarım. Okuduklarım arasında 3 marka arasında kaldım; Osis Güçlü Tutucu Saç Spreyi, Got2B Beach Matt Saç Spreyi ve Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Sprey. Spreyler saçımı yapış yapış yapmamalı ya da çok kuru görüntülü. Bu üç spreyden hangisini önerirsiniz ?
  • Ben de kıvamını çok merak ediyorum bu wax'ın. Elimdekileri bitirince alacağım inşallah. Eğer tek başına saçları tutmaz yanına spreye gerek olursa büyük hüsran olacak benim için o fiyata çünkü ben waxtan sonra hiçbir zaman saçıma sprey kullanmam bu fonexin waxları tek başına saçları tutuyor
    @hDundar
  • Purple Mat Wax almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler.
    Sadece wax 31.50
    Wax + 1401 Venüs Fırça 39.00
    Wax + Vepa 11 Fırça : 39
    Wax + Morfose 250 ML turuncu Sprey : 40 TL
    Wax + Morfose Extra Strong (Siyah): 40 TL
    Kargo ücreti Aras : 9 Mart 2020 'ye kadar 5.50 (Sözleşmem bitiyor). Çoğul alımlarda 5 ds/kg 7.50
    Aynı gün kargo yapıyoruz. Burada pek ticaret yapmadım bilişim dışında. Aşağıdaki pazar yerlerindeki mağazalarımız sanırım referans içim yeterli olur.

N11.com Rkoz
    Gittigidiyor Rkoz
    Trendyol Rkoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyalKozmetik -- 23 Şubat 2020; 13:51:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalKozmetik

Purple Mat Wax almak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilirler.
    Sadece wax 31.50
    Wax + 1401 Venüs Fırça 39.00
    Wax + Vepa 11 Fırça : 39
    Wax + Morfose 250 ML turuncu Sprey : 40 TL
    Wax + Morfose Extra Strong (Siyah): 40 TL
    Kargo ücreti Aras : 9 Mart 2020 'ye kadar 5.50 (Sözleşmem bitiyor). Çoğul alımlarda 5 ds/kg 7.50
    Aynı gün kargo yapıyoruz. Burada pek ticaret yapmadım bilişim dışında. Aşağıdaki pazar yerlerindeki mağazalarımız sanırım referans içim yeterli olur.

N11.com Rkoz
    Gittigidiyor Rkoz
    Trendyol Rkoz
    N11 de rkoz diye arama yaptım 490
    Ürün listelendi. Direk link ataydın da aramasaydık ?

• hDundar kullanıcısına yanıt
    Referans için pazar yerleri mağaza adını paylaştım. Pazar yerleri komisyonu ve kargo ücretleri yüksek olduğu için direkt link vermedim. Almak isteyen arkadaşlar Pm iletişime geçerek havale ya da kredi kartı mail order yaparak ürünü kargolarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RoyalKozmetik

Referans için pazar yerleri mağaza adını paylaştım. Pazar yerleri komisyonu ve kargo ücretleri yüksek olduğu için direkt link vermedim. Almak isteyen arkadaşlar Pm iletişime geçerek havale ya da kredi kartı mail order yaparak ürünü kargolarım.
    Almak istediğim için link sormuştum. Ayrıca şu “mail order” ne demek ? Nihayetinde kredi kartı bilgilerini vermek değil mi ? Güvenli ödeme sistemine girmiyoruz, ve size vermemiz gerekiyor bilgileri ? Kusura bakmayın ama bence bu yanlış ve şahsen güvenliksiz bir durum.

• hDundar kullanıcısına yanıt
    hDundar, havale yapınız siz, karta gerek yok. Sonuçta Trendyol, Gittigidiyor, N11 gibi firmalarda satış yapan, Trendyol mağaza puanı 9.2, N11 mağaza puanı 100, Gittigidiyor mağaza puanı 98. Yapılan yorumlara bakarak en azından bu firma güvenilir mi? Kafanızdaki soru işaretleri gider. Yok, yine güvenmiyorum diyorsanız o zaman % 20 - 25 daha fazla ödeyeceksiniz.

Linkler :
    https://urun.n11.com/briyantin-wax/purple-professional-mat-wax-100-ml-vepa-11-kuafor-fon-fircasi-P238139269

https://urun.n11.com/briyantin-wax/purple-professional-mat-wax-100-ml-morfose-turuncu-sprey-250-ml-P202903208

https://urun.n11.com/briyantin-wax/purple-professional-mat-wax-100-ml-082019-venus-1401-hediye-P239134098

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyalKozmetik -- 23 Şubat 2020; 19:6:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

Merhaba, Purple wax ı çok duydum, ben de alayım diyorum. Kıvamı sert midir ? Ben genelde fönden sonra aralara değil de üste yüzeysel sürerim. Bir de matte koyu bir ton mu veriyor ? Ya da parlak olan çok m parlak ? Son olarak ben wax ardından sprey sıkarım. Okuduklarım arasında 3 marka arasında kaldım; Osis Güçlü Tutucu Saç Spreyi, Got2B Beach Matt Saç Spreyi ve Schwarzkopf Silhouette Süper Tutucu Sprey. Spreyler saçımı yapış yapış yapmamalı ya da çok kuru görüntülü. Bu üç spreyden hangisini önerirsiniz ?
    kıvamı krem macun gibi

koyu ton vermez sacınız ne renkse o rengi matlaştırır

shine olan ı çok jöle gibi parlatmıyor doğal bir parlaklıgı var isterseniz mat ile parlagı karısrırarak güzel bi finish elde edersiniz

sprey olarak sizin yazdıklarınız güçlü değil benim önerecegim 4 ürün var piyasada daha performanslısını görmedim
    https://www.hepsiburada.com/morfose-sac-spreyi-mega-400-ml-p-SGKZB81692
    https://www.hepsiburada.com/redist-full-force-tam-guc-keratinli-sac-spreyi-400-ml-p-SGZEYFEGU1338

orta fiyatlı tavsiye
    https://www.hepsiburada.com/l-or-al-professionnel-infinium-ekstra-strong-ekstra-guclu-tutus-sac-spreyi-500ml-p-HBV000005DZMV?magaza=B%C4%B0KUTU%20G%C3%9CZELL%C4%B0K

lüx segment
    https://www.hepsiburada.com/l-or-al-professionnel-infinium-ekstra-strong-ekstra-guclu-tutus-sac-spreyi-500ml-p-HBV000005DZMV?magaza=B%C4%B0KUTU%20G%C3%9CZELL%C4%B0K

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacıhayri -- 14 Mart 2020; 18:4:8 >

• Güncel Purple Wax'larda paraben vs gibi şeyler var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Blue-

Güncel Purple Wax'larda paraben vs gibi şeyler var mı?
    yeni serisinde yok
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.