Şimdi Ara

Puro sigaraya başlatır mı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bbasaran

quote:

Orijinalden alıntı: boor

Puro fakir işi değildir. Backwoods da puro değildir.

-Fakirim-

Katılmıyorum purosever forumunda paylaşılan bir kolaj var tam bununla ilgili;
     Puro sigaraya başlatır mı?

Montecristo,La Corona varken backwoods puro degildir hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hiç yardım eden yok bana backwood olur başka bişi olur istanbul içi puro lazım biryer söyleyinde alayım
  • dostum backwoods 5 liyi kaça aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

quote:

quote:

-Fakirim-

Ben katılmıyorum derken puro zenginler tarafından içilir kısmına katılmıyorum, paylaşılan kolaj da bu anlamda idi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

quote:

quote:

-Fakirim-

Ben katılmıyorum derken puro zenginler tarafından içilir kısmına katılmıyorum, paylaşılan kolaj da bu anlamda idi.

Kolaj acilmiyordu mobilde.Pardon hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizden farklı düşünmüyorum, hiç sorun değil ;)
  • Ben bunun tamamiyle senin iradene bağlı olduğunu düşünüyorum. Sen bence sigaraya başlamaktan önce puro bağımlısı olmamaya bak zannedersem puroya baya bi sarmışsın eğer iradene sahip çıkmazsan bence sigaraya başlamana gerek kalmadan puro bağımlısı olabilirsin.
  • ben 6 aydır sigara kullanıyodum ve sigaradan puroya geçtim.2-3 aydır puro içiyorum.puro bulamadığım zaman sigara içiyorum ama tadı berbat leş geliyor artık. puro candır.sonuç olarak başlatmaması lazım çünkü sigaraya 1000 basar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathFor81 -- 30 Temmuz 2014; 1:03:02 >
  • Kesinlikle başlatmaz.Hatta içirtmez bile diyebilirim.Sigara o kadar zevksiz avare bir şey gelir ki içmezsin.

Backwoods Honey Berry i Sakarya da 8 liraya aldım 5liyi.Abi kıyak geçti sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathFor81

ben 6 aydır sigara kullanıyodum ve sigaradan puroya geçtim.2-3 aydır puro içiyorum.puro bulamadığım zaman sigara içiyorum ama tadı berbat leş geliyor artık. puro candır.sonuç olarak başlatmaması lazım çünkü sigaraya 1000 basar

Sağolasın aydınlattığın için.
    2 senedir bunu düşünüyordum acaba puro sigaraya başlatır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bingbang

Kesinlikle başlatmaz.Hatta içirtmez bile diyebilirim.Sigara o kadar zevksiz avare bir şey gelir ki içmezsin.

Backwoods Honey Berry i Sakarya da 8 liraya aldım 5liyi.Abi kıyak geçti sağolsun.

backwoods ıslak olan sanırım ondan hiç almadım. genelde captain plack chery son zamandad a hava tampa çikolata alıyorum. aslında bi arkadaş almanayadan panter marka çok güzel bi puro getirmişti ilk onla başladımz aten ama buralarda bulunmuyor. o çok daha güzeldi . ama puronun en kötüsü bile sigaradan çok daha iyi bence. nasıl yaygınlaşmıyor anlamıyorum. en basitinden içerken herkes kokusu çok güzel deyip merak ediyo. içimi, tadı ve damakta bıraktığı tad çok güzel. sigara gibi öksürtmüyorda. keşke daha uygun fiyatı ve seçenek olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathFor81 -- 30 Temmuz 2014; 1:53:32 >
  • quote:

quote:

Kesinlikle başlatmaz.Hatta içirtmez bile diyebilirim.Sigara o kadar zevksiz avare bir şey gelir ki içmezsin.

backwoods ıslak olan sanırım ondan hiç almadım. genelde captain plack chery son zamandad a hava tampa çikolata alıyorum. aslında bi arkadaş almanayadan panter marka çok güzel bi puro getirmişti ilk onla başladımz aten ama buralarda bulunmuyor. o çok daha güzeldi . ama puronun en kötüsü bile sigaradan çok daha iyi bence. nasıl yaygınlaşmıyor anlamıyorum. en basitinden içerken herkes kokusu çok güzel deyip merak ediyo. içimi, tadı ve damakta bıraktığı tad çok güzel. sigara gibi öksürtmüyorda. keşke daha uygun fiyatı ve seçenek olsa

ben de anlamıyorum neden başlamadıklarını.Puro içtim ertesi gün oruç tutarken ağzımda tadı vardı ve muhteşemdi.Ne ağız kokusu var ne kıyafete sinen iğrenç koku.İstanbula geçip çiçek pasajını karıştırayım biraz.Honey berry sağolsun :)
  • quote:

hocam bende sakaryalıyım, nerden bulabilirim backwoods u
  • quote:

quote:

quote:

ben de anlamıyorum neden başlamadıklarını.Puro içtim ertesi gün oruç tutarken ağzımda tadı vardı ve muhteşemdi.Ne ağız kokusu var ne kıyafete sinen iğrenç koku.İstanbula geçip çiçek pasajını karıştırayım biraz.Honey berry sağolsun :)

Çark caddesinden kitapçıların olduğu pasaja gir.Diğer sokağa geç o pasajla .Diğer sokakta Çark caddesi sağında kalacak şekilde yürü 20 30 metre soldaki pasajların birinde.Karıştır oraları cd ci var.Orada satılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.