Şimdi Ara

PUNTO ALACAGIM GÖRÜŞLERİNİZE İHTİYACIM VAR??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.A ARKADAŞLAR PUNTO 2004 YADA 2006 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BÜTÇEM BUNLARA GÖRE YANLIZ PUNTOALARDA TUTULAN MODEL HANGİLEDİR ACABA BİR KAÇ YIL SONRA ARAÇ YÜKSELTMEK İSTEDİGİM ZAMAN SATMAKTA SIKINTI ÇEKERMİYİM.
    YADA SİZLERİNDE ÖNERİLERİNİZ NELERDİR İLERİDE SIKINTI ÇEKMEYECEGİM Bİ ARAÇ??

MAKSİMUM 15 Bİ TL YE KADAR BÜTÇEM VAR BEN GAZLI ARAÇ PEK İSTEMİYORUM AZ YAKAN LPG SİZ ARAÇ OLSA NELER ÖNERİRSİNİZ SAYGILAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoobastank16 -- 2 Nisan 2012; 0:20:17 >

• 15 e punto alamassın kardeşim. 3 Sene önce alırdın ancak şimdi alamassın. Ha alırsın pert çıkar bilgin olsun 2.000 daha koy fire donanım en boşu dynamic en fulüdür. Dynamic bulabilirsen o fiyata alınacak en güzel araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anlhcylmz

15 e punto alamassın kardeşim. 3 Sene önce alırdın ancak şimdi alamassın. Ha alırsın pert çıkar bilgin olsun 2.000 daha koy fire donanım en boşu dynamic en fulüdür. Dynamic bulabilirsen o fiyata alınacak en güzel araç.

Arkadaş bunlardan bahsediyor galiba.Birde Punto'da Fire donanım diye birşey yoktur.Fire motor vardır.Donanımlar Active ve Dynamictir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 2 Nisan 2012; 0:33:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

quote:

Orijinalden alıntı: anlhcylmz

15 e punto alamassın kardeşim. 3 Sene önce alırdın ancak şimdi alamassın. Ha alırsın pert çıkar bilgin olsun 2.000 daha koy fire donanım en boşu dynamic en fulüdür. Dynamic bulabilirsen o fiyata alınacak en güzel araç.

Arkadaş bunlardan bahsediyor galiba.Birde Punto'da Fire donanım diye birşey yoktur.Fire motor vardır.Donanımlar Active ve Dynamictir

A pardon şaşırmışım. Ama ben olsam palio alırdım esi punto alacağına yeni palio al dizel bile bulabilirsin zorlarsan benden söylemesi.

• Fiat
    Palio
    Model
    1.3 Multijet
    2004
    dizel

bunlardan mı diyorsun ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.