Şimdi Ara

Puhu TV [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
5
Favori
80.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...puhu tv sansürlü yayınmı yapıyor yapımların erotik sahnelerini, mozayikliyormu?...

Puhu tv tıpkı televizyonda olduğu gibi sansürlü yayın yapmaktadır örneğin dün yayınlanan "Cesur ve Güzel" adlı dizi de uygulanan sansürün aynısı sitelerine ekledikleri 23. bölümde de uygulanmaktadır alttaki resimler herşeyi anlatmaktadır.

Puhu TV [ANA KONU]

Puhu TV [ANA KONU]

BU YÜZDEN PUHU TV BENİM GÖZÜMDE DÜŞMÜŞTÜR !

• J Serisi ve K Serisi Smart televizyonlarda pu-hu tv bulunmaktadır modele göre değişmektedir. dediler samsung müşteri hizmetlerinden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessions

quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...puhu tv sansürlü yayınmı yapıyor yapımların erotik sahnelerini, mozayikliyormu?...

Puhu tv tıpkı televizyonda olduğu gibi sansürlü yayın yapmaktadır örneğin dün yayınlanan "Cesur ve Güzel" adlı dizi de uygulanan sansürün aynısı sitelerine ekledikleri 23. bölümde de uygulanmaktadır alttaki resimler herşeyi anlatmaktadır.

Puhu TV [ANA KONU]

Puhu TV [ANA KONU]

BU YÜZDEN PUHU TV BENİM GÖZÜMDE DÜŞMÜŞTÜR !

Önceki bölümlerde sansür yoktu demek ki ceza yediler yoksa sansürlü yayınlamazlardı vay arkadaş nasıl bir güruh bunlar böyle be lanet olsun be lanet olsun ne adalet kalmış bu ülkede ne özgürlük ne de yaşam lanet olsun bu yobaz güruha be lanet olsun >:@

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sessions kullanıcısına yanıt
    Geçen hangi filmdi hatırlayamıyorum, küfrü sansürsüz vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celaleddin Rooney

Geçen hangi filmdi hatırlayamıyorum, küfrü sansürsüz vermişti.

Puhu tv'de mi hocam ?
  • İcerdeyi sansursuz kufurlu izlemistim. Yeni gelmediyse yoktu sansur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha biraz önce fi'nin 3.ncü bölümünü izledim sansür mansür yok ve ayrıca muhteşem bir dizi fi ilk defa felsefi bir konusu olan bir dizi izliyorum ayrıca Sayın Ozan Güven'i bir terapist olarak görmek beni baya bi şaşırttı çünkü sürekli komedi filmlerinde izlerdim birde National Geographic Channel'da ahmak biliminde izlemiştim ama şunu çok net söyleyebilirim ki mükemmel bir oyuncu gerçi arada küçük espirileride vardı dizide ama seyirciyi güldürmek yerine oynadığı karakterin aşık olduğu kızı etkilemek için kullandığını söyleyebilirim şimdi ben değerli sinema ve dizi eleştirmenleri gibi eleştiremem zira ben ancak ve ancak hayranlığımı belirtebilirim ve fi dizindeki bütün oyunculara hayran olduğumu açıkça ifade edebilirim süperler hepsi özellikle ilk bölümdeki o sahne show'u benim tüylerimi ürpertti o kadar gerçekçi bir gösteriydiki adeta büyülendim diyebilirim uzun lafın kısası fi dizisini bütünüyle birlikte oyuncu kadrosundan oyuncuların canlandırdığı karakterlere kadar hepsiyle birlikte ve pek tabi her ne kadar göremesemde emeklerinin olduğu apaçık ortada olan ve fi dizisini bizlere ulaştıran o gizli kahramanlara yani sahne ve kamera arkası ekibiyle birlikte tüm ay yapım çalışanlarını ve puhu tv ekibini bu yaptıkları mükemmel yapım ile çok beğendim nihayet sonunu bağlayabildim hazır bağlamışken kopmadan yorumumu göndereyim ha unutmadan fi dizisine benden 5 yıldız ve 10 puan çok beğendim umarım hep böyle sansürsüz devam eder. Saygılar. Sevgiler ve Mutlu Geceler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Evet, doğru Puhu Tv'de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Evet, doğru Puhu Tv'de.

Sansürü kaldırmışlar hocam bugün baktım sansürsüz işte fark

1. resim sansürlü
    Puhu TV [ANA KONU]

2. resim sansürsüz
    Puhu TV [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessions -- 25 Nisan 2017; 16:40:27 >

Bölümü yükledikleri kaynak farklı olduğu için böyle bir şey olmuştur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bölümü yükledikleri kaynak farklı olduğu için böyle bir şey olmuştur.

Muhtemelen ama yine de sonlara doğru Cesur'un sağ kolundan vulurmasından sonra çıkan kanı blurlamışlar gıcıklar yani son dakika da zevkimin içine ettiler sonra da bende rtüğe küfürleri saydırdım

• Kodi için Puhu TV eklentisi hakkında bilgi için

https://forum.donanimhaber.com/kodi-icin-trt-arsiv-ve-puhu-tv-eklentisi--125606420

Konuyu inceleyebilirsiniz.

Herkese iyi seyirler.

• Puhu tv LG 47LM660s Smart tv bu modele gelmedimi ?

smart bölümünde puhu tv yazıp arama yapmama rağmen uygulamayı bulmadı acaba bendemi sorun var
    yoksa benim kullandığım modelemi gelmedi bilgisi olan varmı
  • Aynı şekilde LG 42LB652V modelinde de çıkmıyor puhu tv.. sıkıntı nedir aceba?

• 47la660s de puhu tb cikmiyor. Baska da bisey kullanmiyorum zaten ilk defa ise yaricakti ya

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanDrogba

47la660s de puhu tb cikmiyor. Baska da bisey kullanmiyorum zaten ilk defa ise yaricakti ya

Hocam bende 42la640s kullaniyorum. Mail attim 2015 oncesi tvlerde uygulama destegi yokmus. Bizim TVler 2013 sanirim.

• bende LG 55UB830V var, ama uygulama yok. :(
  • LG App Store web sayfasına girdiğimde PuhuTV diye arattığımda buluyor ama kurulmasına izin vermiyor, sebebi TV'mle uyumsuz olması. Uyumlu aygıtları göster dediğimde LG Smart World gösteriyor, sanırım eski tip Smart uygulama formatında hazırlamışlar programı, WebOS desteği yok hala.
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    2015 model olmasına rağmen LG 42LF580N-ZA Smart Monitörde de bulunmuyor.

Yani LG Smart World için de uyumlu değil anlaşılan.

• Samsung KU7000 kullanıyorum hiçbir dizi açılmıyor hep yükleniyor sembolü var ekranda. Bu ne zaman düzeltilir acaba?..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.