Şimdi Ara

PUG CİNSİ YAVRU KÖPEK SAHİPLENMEK İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PUG MOPS CİNSİ YAVRU KÖPEK SAHİPLENMEK İSTİYORUM ARKADAŞLAR ELİNDE VEYA Bİ TANIDIGINDA OLANLAR BANA WHATSAPPDAN VEYA BURDAN ULASABILIR 05394497070 PUG CİNSİ YAVRU KÖPEK SAHİPLENMEK İSTİYORUM

• Bende puglara bayılırım ama kimsenin sapihlendirecegini sanmıyorum bu kadar pahalı köpekleri :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan123456

Bende puglara bayılırım ama kimsenin sapihlendirecegini sanmıyorum bu kadar pahalı köpekleri :)

pug yavrularının fiyatları ne aralıkta oluyor
  • ortalama 1500 TL o da secereli olmayanları.

Ücretsiz yavru cins köpek bulmanız çok zor. Ücretsiz sahiplendirilenler genelde yaşı daha büyük köpekler oluyor. Yavruda denk gelebilir ama genelde yavru sahiplendirenler aileleri ve daha önce köpek besleme tecrübesi olanları tercih eder
  • Arkadaşlar şunu anlamanız gerekiyor bir yavru kolay yetiştirilmiyor manevi yükü bir tarafa bırakırsan hamilelik sürecindeki dişiye yapılan masraflar yavrulara yapılan aşılar bir maddi bir külfet getiriyor.Kimse kolaylıkla satılabilecek ırkları ücretsiz vermez.

• tavsiye etmem, hayatımda gördüğüm en anlamayan köpek ırkı. zeki değildir.
    ya da bize öle denk geldi, ya da biz eğitemedik, bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skaralar

tavsiye etmem, hayatımda gördüğüm en anlamayan köpek ırkı. zeki değildir.
    ya da bize öle denk geldi, ya da biz eğitemedik, bilemiyorum.

neyinden şikayetçiydiniz mesela bende pug almak üzereyim evime ancak saglk problemleri ve tuvaleti ögrenememesi beni korkutuyor biraz
  • efe.1905se kullanıcısına yanıt
    köpek sokak köpeği dahi olsa eğitilebilir endişeniz olmasın, 5 sene kadar pug cinsi köpek besledik üstelik bize geldiğinde yaşlıydı yavru değildi. bi çok kez köpek beslememize karşın gördüğüm en zeki köpekti. bunlara alıştırmak eğitim vermek tamamen sizin elinizde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.