Şimdi Ara

Kedi Sahiplendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hali hazırda evimde 3 yaşında bir kedi mevcuttu. Fakat son kar yağışlarında 5-6 aylık bir yavruyu vicdanımız el vermediği için eve aldık. Aşılarını yaptırdık. Beslemeye başladık.

Ev çok büyük olmadığı için diğer kedimiz huzursuzlandı. Ayrıca maddi olarak da bize fazla geldi açıkcası. Hani bir kedi ne kadar yük getirebilir derseniz evde tek çalışan olduğum göz önüne alınınca, mama kum aşılar derken bayağı bir masraf çıkartıyor.

Dışarı, sokağa bırakmak istemiyoruz. Alıp evinde besleyecek birisi varsa vermek istiyorum.

Kedi beyaz siyah tekir. Daha 6 aylık. aşılarının tamamını yaptırdık. iç,dış parazit, kuduz yapıldı. Kısırlık ameliyatı için daha vakit var sanırım.

Almak, bakmak isteyen varsa istanbulda anadolu yakasında istediği noktada getirip verebilirim.

Cidden alıp evinde besleyecek, sokağa atmayacak şahıslar ulaşırsa çok iyi olur. Sokağa bırakacak olsam en azından gözümün önünde bir yere bırakırım arada mama da veririm ama sokağa bırakmak istemiyorum. Çünkü kendi başının çaresine bakabilecek gibi durmuyor.

isteyen olursa bana pm den ulaşabilir.

Kedi Sahiplendirme
     Kedi Sahiplendirme
     Kedi Sahiplendirme
     Kedi Sahiplendirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 11 Mart 2015; 17:21:24 >

• Sabit konu başlığına ekliyorum ilanınızı.Resimde eklerseniz daha faydalı olur sanırım.Umarım yuva bulursunuz.
  • Teşekkür ederim. En yakın fırsatta fotoğrafını da çeker eklerim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.