Şimdi Ara

PUDGE VE HUSKAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 cok sevdiğim karakterdir . Bir oyunda huskarı aldığım an muhtemelen karşı tarafın yenilgisini ilan ettiğim an oluyor gibi bişey diyebilirim. Fakat pudge icin ayni seyi söyleyemem pudge alırsam cok hizli level atlayip gelismem lazim ki o zaman normal olarak rakibi falafoş ederim ama zor oluyor işte oda. Velhasıl kelam huskar adamdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağol knk bildirdiğin için. Bunun için konu açmana gerek yoktu, ana konuyu millet baya blog gibi kullanıyordu zamanında.

Bu arada hangi ranksiz bilmiyorum ama huskar oyunda 61. popüler hero ve %48 winrate e sahip. Abartılacak bir hero değil hatta çok fazla magic skille karşı oynamıyorsa baya çöp bir hero.

Pudge en popüler hero var %54 win rate e sahip. Benim de 79 win ve 48 lose um var bu heroyla. Ancient 2 rankim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greggs

Sağol knk bildirdiğin için. Bunun için konu açmana gerek yoktu, ana konuyu millet baya blog gibi kullanıyordu zamanında.

Bu arada hangi ranksiz bilmiyorum ama huskar oyunda 61. popüler hero ve %48 winrate e sahip. Abartılacak bir hero değil hatta çok fazla magic skille karşı oynamıyorsa baya çöp bir hero.

Pudge en popüler hero var %54 win rate e sahip. Benim de 79 win ve 48 lose um var bu heroyla. Ancient 2 rankim.

61.popüler hero mu???

Bu listeyi kim neye göre yapmış ss atabilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: it kopuk

quote:

Sağol knk bildirdiğin için. Bunun için konu açmana gerek yoktu, ana konuyu millet baya blog gibi kullanıyordu zamanında.

61.popüler hero mu???

Dotabuff sitesini de mi duymadın

• quote:

quote:

quote:

61.popüler hero mu???

Dotabuff sitesini de mi duymadın

Hee orda mi tmm eyw

• Dota2 De slark baratın durumu ne çıldırtıyor mu

• Konu olarak açılması biraz saçma olmuş ama olsun.

Konuya gelince, huskar çok ahım şahım bir hero değil. Sen picklediğinde karşı tarafın yenilgisi kesinse, karşı tarafta bir sıkıntı vardır.

VS'de alabilecek bir çok hero var, ayrıca takım olarak da huskarı ezebilecek pickler oldukça fazla. Zaten win yüzdesi de ortada.

Pudge efsane bir herodur ona sözüm yok.
  • windranger ile (aynı lanedeysek) her türlü tokatlarım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Bey -- 27 Aralık 2017; 23:25:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Bey

windranger ile (aynı lanedeysek) her türlü tokatlarım :D

Cok geldi öyleleri karşıma hahhahhah. En son ağlayarak delete çekiyorlardi hahahah

• quote:

quote:

Cok geldi öyleleri karşıma hahhahhah. En son ağlayarak delete çekiyorlardi hahahah

belli ki dotaya yenı baslamıssın ilerde demek ıstedıgımı anlarsın :D ha illa kendını kanıtlamak istiyorsan bi tane arkadas bul kendıne huskar+pudge al bizde windranger ve invo (veya random heroda olabılır alalım) , kapısalım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Bey -- 28 Aralık 2017; 1:20:52 >
  • PUDGE VE HUSKAR

al hocam :D @it kopuk , dediim gibi windranger şuanda en ıyı kaçıs ve atak herosu olmus durumda , takımda 2 den fazla noob yoksa her türlü macı cevırır
  • quote:

quote:

quote:

belli ki dotaya yenı baslamıssın ilerde demek ıstedıgımı anlarsın :D ha illa kendını kanıtlamak istiyorsan bi tane arkadas bul kendıne huskar+pudge al bizde windranger ve invo (veya random heroda olabılır alalım) , kapısalım :D

Hesabimi 2015 te acmistim ama yinede sen bilirsin

• quote:

PUDGE VE HUSKAR

al hocam :D @it kopuk , dediim gibi windranger şuanda en ıyı kaçıs ve atak herosu olmus durumda , takımda 2 den fazla noob yoksa her türlü macı cevırır

Hocam bunlar formalite

• Huskar önceden iyiydi sonra nerf üstüne nerf yedi, artık hiçbir esprisi yok özellikle son metalarda hiç yeri yok bence. Karşıda 5 man magic dmg olması lazım ki huskar iş yapabilsin. Öyle bir takım da zaten her halukarda yenilmeyi haketmiştir. Pure DMG ile çok kolay counterlanabilen bir hero huskar, ayrıca magic dmg direncini artıran pasif skili çok fazla nerf yedi. Magic herolara karşı bile eski gücü yok.

Huskarın maç kazanması için last pick atması ve karşısında counter olmaması lazım. İlk 3 pickte huskar alırsanız karşınıza axe-bristle-lc vs gelir blade mail ile haşat eder geçer. Takımınızda kafası iyi çalışan oracle-dazzle-omni yoksa da huskarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynarlar.

Özetle güncel versiyonda takımı taşıma potansiyeli olmayan bir hero...

• quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Huskar önceden iyiydi sonra nerf üstüne nerf yedi, artık hiçbir esprisi yok özellikle son metalarda hiç yeri yok bence. Karşıda 5 man magic dmg olması lazım ki huskar iş yapabilsin. Öyle bir takım da zaten her halukarda yenilmeyi haketmiştir. Pure DMG ile çok kolay counterlanabilen bir hero huskar, ayrıca magic dmg direncini artıran pasif skili çok fazla nerf yedi. Magic herolara karşı bile eski gücü yok.

Huskarın maç kazanması için last pick atması ve karşısında counter olmaması lazım. İlk 3 pickte huskar alırsanız karşınıza axe-bristle-lc vs gelir blade mail ile haşat eder geçer. Takımınızda kafası iyi çalışan oracle-dazzle-omni yoksa da huskarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynarlar.

Özetle güncel versiyonda takımı taşıma potansiyeli olmayan bir hero...

Harika açıkladın hocam tebrik ediyorum seni

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.