Şimdi Ara

PUBG yüksek ayarlarda açacak ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
2.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler pubg için ekran kartı araştırmaktayım. Bendeki r9 285 yetmiyor düşük ayarlarda oynatıyor. Yüksek ayarlarda 80 90 fps verebilecek kart nedir ?? Elimdekini satıp öyle alıcam
    işlemci 3570 işlemci
    16 cigolayt ram

• O işlemci kaldırır mı bilemiyorum ama 1080p için 1060 6gb yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugia

O işlemci kaldırır mı bilemiyorum ama 1080p için 1060 6gb yeterli.

GTX 1060 6GB bile 1080p Ultra ayarlarda 60 FPS veriyor.

Ama ayarlar bir tık düşüğe çekilirse 80-90 FPS'i rahat görür.

Ayrıca dediğiniz gibi o işlemci GTX 1060'a yetmeyecektir.
  • 3570 ile 90 kareleri stabil oolarak yakalaman çok zor.

+ şu pubg düşük ayarda oynanacak bir oyun ve ekran kartı piyasası kötü.

Bence elindekiyle bi süre idare et, çok kötü bi kart değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pubg düşük ayarlarda oynanır bana kalırsa çünkü oyunda grafik pek önemli değil mesela csgo gibi. competitive ayar kullanıyor herkes very low ağırlıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler gtx 1060 3 gb alsam orta ve yüksek ayarlarda 80 90 fps gösterir mi? Freesync monitör var aslında amd almak isterdim ancak malum piyasa durumu.
  • Islemcin enfazla 1060 a kadar gpu lari besleyebiliyor. Suan ki sistemin le devam etmeni oneririm.

• 1080 aşağısı kurtarmaz ultrads oynamana gerekte yok bende 1080Ti var lowda oynuyorum avantaj sağlıyorz

.

• quote:

Orijinalden alıntı: fifif

beyler gtx 1060 3 gb alsam orta ve yüksek ayarlarda 80 90 fps gösterir mi? Freesync monitör var aslında amd almak isterdim ancak malum piyasa durumu.

GTX 1030 orta ayarlarda seni üzer hocam. En azından GTX 1050 yeterli olacaktır.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1050-aero-itx-2g-oc-v1-2gb-gddr5-128biit-nvidia-dx12-ekran-karti.html

• PUBG ultra da oynarsan kanser olursun yeşillik içine, agaç altı gölgeye yatıp pusan kolsuz tipler çok çok fazla hele ki TPP gibi acemi oyuncuların oynadığı bir mod da oynuyorsan s.çtın
  • Gtx 1080 ile full ayarlar gayet akıcı fakat oyun efektlerinden ve gölgelerden adam görmen çok zor oluyor. Çoğu ayarı kıstım, detaylar açıkken havada uçuşan yaprak taneleri bile adam gördüm diye insanı tribe sokabiliyor. O yüzden çok çok yüksek birşey almana gerek yok.
  • i7 2700k 4.3 Ghz 16 gb ram ve gtx 1080 ile 1920x1080 çözünürlük ultra ayarlarda yaklaşık 100 fps alıyorum, 3840x2160 çözünürlükte ise ortalama 40-45 fps ile oynayabiliyorum ultra ayarlarda, ama haritadaki objelerin ilerledikçe netleşmesi en yüksek seviyede bile olmaya devam ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.