Şimdi Ara

PUBG Mobile toteme tapınma özelliğini tepkiler üzerine kaldırdı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beğenmiyorsanız siz de kendi oyununuzu yapın, kendi mesajlarınızı verin.

• Oyun baştan sona ofsayt zaten; Kadın karakter alan erkekler,kadın kıyafeti giydirilen erkekler,secdeye kapanma hareketi, çıplaklık ve seksi kıyafetler ve en son tapınma hareketi...

• 20 yıllık oyun Age of Mythology'de de vardı böyle bir tapınma olayı. Hiç de o zamanlar kimse böyle nem kapmıyordu her şeyden. Gerçekten insanlık olarak geriye gidiyoruz. Şikayet eden ülkeler de S.Arabistan, Kuveyt, Endonezya gibi geri kalmış ülkeler...

• Açık bir şekilde küfür içeren bir yorum hakkında hiç bir şey yapılmadı.
    Demek ki bundan sonra DonanımHaber'de birilerine "yavşak" ya da "... sana girsin" gibi şeyler yazmak serbest. Eleştiriye küfür etmeden de karşılık verebilmek mümkün halbuki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

Zamanın ruhundan kaçamazsın şuan 50 yaşında olan insanlar öldüğünde bambaşka bir dünya olacak
    Malcolm X: Bütün Uyuyanları Uyandırmaya Bir Tek Uyanık Yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bunu şaka sanıyordum, ciddi ciddi koymuşlar demek ki. çin abi işte süper güç olsa yandık demek ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    Bu oyun çocuklara yasak zaten.

• Kaldirilmasi cok normal. Cunku oyuna girdigimde araplardan baska oyuncu denk gelmiyor. Demek ki arap oyuncu sayisi inanilmaz fazla. ME sunuculari tamam da, EU sunuculari da full araplarla dolu. Genelde FF yapiyorlar veya 2 dk. gecmeden oluyorlar. Takiminiz yoksa ve North America sunucusunda oynamiyorsaniz sarmayacak bir oyun. Bu sadece benim gorusum degil, bunun hakkinda Reddit'te bir suru basliga da denk gelmistim.

• Okadar çok İslam düşmanı varki şu forumda hiç utanmadan sıkılmadan İslam düşmanlığı dahi yapabiliyor ve ukalalık taslıyor İslam dininde adam öldürmekte puta tapmakta boş vakit harcamakta vb caiz değil bu kadar basit daha neyi ıspatlamaya çalışıyorsunuz anlamak mümkün değil kininizde boğulun inşALLAH.

• RuLinq R kullanıcısına yanıt
    Öncelikle durum şiddet değil. Nasıl ABD kültürünü dünyaya empoze etti dünyadaki bir çok yeni gelişen milleti etkiledi. Buda öyle bir durum evet din seçimi özgür bir durum ama bu bildiğin subliminal'ede giriyor. Düşünkü biz pubg'yi kabe tarzı bir yere doğru oyunda secde ettikçe enerjin sağlığın oyundaki silahların artıyor. Bunu budistlerin, hristiyanların nasıl karşılayacağını düşün oyunlar üzerinden böyle empoze edilemez dini figürler insanların kendi özgür arayışı olmalı. Bu tür multiplayer oyunlarda dini ve milli fikirlerin olmaması gerekiyor. Özelliklede uluslararası bir oyunsa.

• ortadogunun oyun hali
  • Şimdi sen ben yetişkinler oynarız bir problem olmaz sadece oyun olduğunu biliriz yani ama ne kadar küçükler için yasak da olsa gidip ailelerinin elinden telefonu alıp indirip oynuyorlar bu oyunu. Biz aklı selim olsak ve pek önemsemesek de toteme tapınca avm alan o ufaklık, ileride güzel şeyler için başka şeylere tapmayı düşünebilir. Yerinde bir hareket olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aynasızadam -- 9 Haziran 2020; 10:20:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine karanlik, yine kotuluk yine islam, arada hicbir fark yok.

Tum dunyanin kanseri...

Simdi gelip dogrulari yazdigim icin bir de banlarlar bunlar...

Hep ayni hikaye, ben muslumanlari hos gorecegim, onlar da beni banlayacak, oldurmeye calisacak, parama goz dikecekeler vs...

Sorsan ama Hak...

• Öldürmek normal tabi :D

• birbirini öldürüyorlar sorun yok ama tapınma olunca sorun mu oldu ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.