Şimdi Ara

Pubg Mobile İzleme Bugu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evde kullanmış olduğum internet ttnet altyapısı ile hizmet veren turknet fiber hattıdır. Oyun esnasında öldüm diyelim takım arkadaşını izlemeye geçtiğim zaman bug oluşuyor. sesler geliyor fakat arkadaşın hareketsiz hali 2 yada 3 dk kadar sürebiliyor. Aynı cihazdan mobil veri ile oynadığım zaman problem yok. Konuyu türknet ekibine ilettim ama çözüm bulamadık.

Eğer o izleme esnasında takım arkadaşı kuleden beni çağırır ise haritanın çok farklı yerinden çıkıyorum :) Aynı sorunu 2 farklı cihazımda da yaşıyorum. Telefon ve Tablet. Cihazlar Android.

Sorunun çözümü için yaptıklarım;

Modem resetleme;

Telefon ve tablet formatlama oyunun sil baştan yeniden kurulması

sorun halen devam ediyor.

• Garip :) başka bir wifi ile denedin mi? Wifi kaynaklı sorun olabilir mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Maalesef aynı problem bende de var. Türk Telekom kullanıyorum. Mobil veri Turkcell onda da aynı hatayı alıyorum. 2.0 güncellemesinde hata devam ediyor. Bir ihtimal düzelir diye bekledim yine olmadı. Oyunu komple sildim. Yine olmadı
    Dün on belleği temizle yaptım 1 maçta ise yaradı sonra yine devam etti. Bu hata yüzünden birakacam muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hata beni bezdirdi. Mobil internet ile bu sorun olmuyor. Wifi de bu sorunu yaşıyorum. Nefret ettirdi. Ne yaptı isem çözüm olmadı.

• Miui kullanıcısına yanıt

Başka wifi de sorun olmuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.