Şimdi Ara

Pubg mobile’da botlarla mı oynuyoruz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlık saçma olabilir ancak pubg mobile oynarken hep 1.oluyorum ve karşı karşıya kaldığımda adamlar aleni ateş etmiyor etsede çok geç ediyor. Neden böyle oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda levelin kaç? 30lu levellere kadar bot azalarak geliyordu şu an 36 lvl im ve bugün attığım oyunda 0 bot geldi. Özellikle ilk oyunlarda hemen hemen hepsi bot oluyor, 30dan sonra azalıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla ben de şüphelenmedim değil. 21 levelim sanırım. Bazen karşımda duran saçma sapan ateş ediyor. Bir de Gamecenter adım oyunda GIO... diye gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirm? iPhone ayarlarındaki Gamecenter ismim gözükmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xinglyan X kullanıcısına yanıt
    Botlar zaten var. Level yükseldikçe azalıyor, keşke hiç olmasa tabi. Oyunda nick name kullanıldığı için koyduğunuz isim gözüküyordur muhtemelen , gamecenter ismi gözükmüyor

• Bot mantığı saçma olmuş. Zaten 3. 4. oyunda insanın eli alışıyor ve botlar çok basit olmaya başlıyor.
  • takımlı oyunda arkadaşlarınızın altın kümesinden aşağı olmamasına özen gösterin. ayrıca az kişi varsa oyun kalan kısmı bot olarak tamamlıyor. kimsenin olmadığı bölgelere iniş yaparsanız sizi görünce ateş açmadan geçen botlar görmeniz mümkün. :) buda sanırım geniş haritada sürekli etkinlik olması için.
  • Level 47. Rütbe as. Hala bot var. Bir oyunda sadece ben 4 tane indirdim. Diğer oyuncuların indirdiği botları siz düşünün.
    Bana mantıklı gelen açıklama şöyle. Eğer yeni oyuna 60 kişi girmek istediyse yeterli sayı 100e ulaşmadıysa farkı 40 botla kapatıyor.

Bot diyip geçmeyin. Bazen arkadan sessizce zombi gibi yaklaşıyor. Elinde tüfek varsa yakından ateş ettiği an ölürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 20 Haziran 2018; 21:48:52 >
  • Bende botlar iyice azalmıştı ama güncellemeden sonra 1 oyun attım, 13 kill in 3 ü gerçek oyuncuydu. Başlarda çok oluyordu da her şey düzelmişken tekrar başladı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.