Şimdi Ara

PUBG MOBILE CIHAZ TAVSIYESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
48.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Geçen sene casper VIA a1 almıştım. Gerek tasarımı gerek fiyatı ve yerli malı olması almam için yeterli sebeplerdi. Cihazın iyi olduğunu düşünüyordum taa ki pubg yükleyene kadar. İnanılmaz kasıyor ve kafayı yemek üzerim. İş yerinde ve mahalledeki arkadaşlarımla sürekli oynuyoruz fakat benim cihazım çok kasıyor ve gram zevk alamıyorum.Sırf oyun için tablet veya cihazı değiştirmek istiyorum. Önerilere açığım ve fiyatı yüksek olmazsa sevirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android Telefon Alıcaksan;

Lg G6, Sony xperia xz premium, Huawei Mate 10 ve Mate 10 lite,

Çentikli olsun diyorsan;

Huawei p20 lite, Huawei p20, Casper Via A3 plus, Xiaomi mi a2 lite (1550tl),

Samsung önermem çünkü ekranı kırılgan ve işlemcisi beş para etmez snapdragon varken exynox işlemcili telefon alınmaz bu AMD ile İntel gibi oluyor.

İphone alıcaksan 6s ve üstünde sorunsuz oynarsın.

• P20 lite da kasıyor oyun sanki. Iphone 6s almayı düşünüyorum açıkçası. Gayet akıcı ve ios hiç kullanmadım ama artık ilgimi çekiyor. Sanırım sağlam bi 6s alma zamanı geldi artık.

• İos aşırı Ram kullanımı Yapmak yerine internetinden yararlanır ve sürükleyicilik sağlar.

6s alıcak paran varsa plusu al almışken ya da 7s. 2015den bi telefon alırsın 6s alırsan (amma sıfır olur yeni üretim vs.) 7s tavsiye ederim. Kişisel yorumum da, dolar .besinin .mını aşmışken telefon alınmaz bence.

• Mi mix 2 ile akiyor pubg. Arti olarak bence diger cihazlara gore isinmiyor cihaz oyunlarda buyuk arti. Ust uste 5-6 oyun atiyorum tik yok. 1 oyun 30 dk suruyor %10 civari sarj gidiyor. Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xeper

P20 lite da kasıyor oyun sanki. Iphone 6s almayı düşünüyorum açıkçası. Gayet akıcı ve ios hiç kullanmadım ama artık ilgimi çekiyor. Sanırım sağlam bi 6s alma zamanı geldi artık.
    p20 pro yılan gibi gidiyor
  • Mi6 kullanıyorum SD835 6GB Ram ve akıyor en üst ayarlarda.

Tavsiye olarak 2000 bandında Mi A2 ( Lite olmayan )
    2500 bandında Mi6
    3500 bandında Mi8

Diğer telefonları kullanmadığım için yorum yapamayacağım.
  • Mi8

Meizu 16 Plus

Xiaomi Black Shark

Razer Phone

Ama sırf bir oyun için yeni telefon önermem. Emin ol bir gün o oyundan sıkılacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu almadan önce internetten PUBG mobile testlerine bakın. Ayrıca global bir cihaz almanız sizin için daha iyi olur. Globalden kastım Casper, General Mobile gibi değil de Xiaomi, Meizu, Samsung, Apple gibi.
  • Nokia 8.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.