Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme lazım, ipad air la crash hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Woozie

Mobilden giren oyuncular ile girdiğiniz zaman, onları da emulator oyuncuları kısmına atıyor.

Patevra: Oyunun şirketinde çalıştığım için eminim

YojimboBanzai: Emulator oyuncuları mobil ile eşleşemediği için herhangi bir ego tatmini de söz konusu olmuyor

Crew kuruduğunda 3 kişi mobil 1 kişi emulator ise ne oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 maçtan 3-4 ünde Chicken Dinner alıyoruz. Herkes mi bot? millet taktik yapıyor saklanıyor şu bu ama... ben anlamadım bu bot olayını. bu kadar oynayan insan varken neden serverlara bot koyuyorlar ki??? ayrıca bu botlar son circle a kadar nasıl sağ kalıyorlar?

bu bot olayına ben çok inanmıyorum.
  • MrKhAn o7 kullanıcısına yanıt
    Yine emulator sınıfına atılıyor.

• Fb ile giriş yaptım da nick nasıl değiştirebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

Ya arkadaşlar oyunu 6S de oynuyorum. Kasma felan yok yağ gibi akıyor da ben nişan almakla cebelleşirken Android kullanıcıları OTG ile klavye mouse takarak oyunu oynuyorlar. Ya da PC ye Android Emulator kurup oynuyorlar.
    Ve Android iOS sunucuları aynı.

Bu olay çok canımı sıkıyor. Hile resmen yani.

Hem apple a para kaptirmis hem androidciler tarafindan tokatlanmis

• Android tabletten mouse ve klavye olayi nasil oluyor ?

• J7 pro acayip kasma sorunu var telefon ile mi alakalı?

• ilk oynadığımda akıcıydı artık kasmaya başladı nası oynayacaz dandik tellerde
  • Bu emulator ve otg kablo isinin onune gecmeleri lazim. Seref yoksunlari bir adim onde olmak icin resmen hile yapiyor.

• Son gelen güncellemeyi ipad aire yükledim oyuna girdim.

Şimdi ipad promdan oyuna giremiyorum neymiş daha güncel bir sürüm ile girmişim oyuna.

Benzer bir sorun yaşayan var mı.

ipad air oyun versiyonu is 0.3.3.3413

ipad pro oyun versiyonu is 0.3.3.3412

İpad pro görmüyor öyle bir güncelleme ve çekmiyor 3413 ile biten güncellemeyi.

Sizin oyun versiyonunuz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foreone -- 30 Mart 2018; 7:48:26 >
  • Oyunda rütbe sistemi var ilk girdiginizde botlarla düşük seviyede oynuyorsunuz. Sonra gerçek kişilerle bayagı zorlu oluyor. Şuan soloda gold IV im. Düşük rütbelerde devamlı 15 kill alıp birincilik alıyordum ama gold level a geldigimde school a düştügünde direk indiriyorlar. Oyunun %80 i emulator. Bu kadar hızlı aimi telefonla almak imkansız.
  • Neden BOT ların olduğunu anlatmadılar mı? kimse söylemiyor mu??? Bu kadar oyuncu var, ne gereği var botlara?

Ben de her oyunu alıyorum daha bronz a yeni çıktım, ama zorlaştığını söylyeyemem hiç. sanki hep minik telefonla oynayanlarla karşılaşıyorum gibi hissediyorum. BOT gibi hareket etmiyorlar ama.
  • Bu arada, garip gelebilir ama , IPAD den oynamak, Mouse dan falan ÇOK daha rahat. parmak ile nişan alıp çakmak okadar kolay ki...

Telefon çok küçük onla olmuyor ama iPad den ister emulator gelsin ister başkabişey... alırım aşağı yani iddialıyım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreone

Son gelen güncellemeyi ipad aire yükledim oyuna girdim.

Şimdi ipad promdan oyuna giremiyorum neymiş daha güncel bir sürüm ile girmişim oyuna.

Benzer bir sorun yaşayan var mı.

ipad air oyun versiyonu is 0.3.3.3413

ipad pro oyun versiyonu is 0.3.3.3412

İpad pro görmüyor öyle bir güncelleme ve çekmiyor 3413 ile biten güncellemeyi.

Sizin oyun versiyonunuz nedir?

bende de var hocam aynı sorun iphoneda oynuyordum fb üzerinden ipad mini 2 den giriş yapmıştım dün ama şimdi iphone dan giremiyorum hesabıma "daha güncel bir sürüm ile girildi oyunu güncelleyin diyor ama zaten güncel
    gelişme olursa takipteyim.
  • FPP modu gelse süper olacak.
  • PUBG Mobile [ANA KONU]

arkadaşlar merhaba, telefonum iyi olmadığı için oyunu emülatörle oynamak istiyorum ama oynayamıyorum en düşük ayarlarda bile durum bu, sizce problem nedir?
  • @napolyon94: Emülatör oyuncuları emülatör oyuncuları ile eşleşiyor. Örneğin üç kişilik bir mobil takıma dördüncü kişi emülatör olarak katıldığında dahi o takımı emülatör oyuncularının oyununa eşleştiriyor. OTG kablo ile ilgili olan konuyu pazartesi günü konuşup geri dönüş yapacağım.
    @foreone, @yakamoz40: 34.13 son versiyonu. Apple store güncelleme bölümündeyken sayfayı yukarıdan aşağıya doğru çekip o sayfayı yenilersen güncelleme görünecektir. Sorun devam ederse bana özel mesaj gönderebilirsin.
    @salih_2828: Mobilden oynuyorsanız emülatör oyuncusu ile eşleşme gibi bir durum söz konusu değil. Emülatör oyuncuları emülatör oyuncuları ile eşleşiyor.
    @SerhanUygur: iOS ve Android için tek sunucu var evet. Emülatörler de Android işletim sisteminde bulunuyor.
    @Laranjinha: Özel mesaj ile bilgilendirme yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woozie -- 30 Mart 2018; 23:27:37 >
  • çok internet yiyor mu arkadaşlar, mobilden girmeyi düşünüyorum.

• Türkçe içeren güncellemeden önce bluetooth kulaklık takılıyken mikrofon a basınca sıkıntı yoktu.

Güncelleme sonrası mikrofonu açınca kulaklıktan cihaza alıyor sesi. Hiç bir anlamı kalmıyor mikrofonlu bluetooth kulaklık kullanmamın.

Edit: Önbelleği temizleyince sorun kendi kendine çözüldü.

Ben facebook kullanmıyorum. Cihaz değiştirirsem profili nasıl kullanacağım başka cihazda merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evomania -- 31 Mart 2018; 3:33:4 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.