Şimdi Ara

pubg bluestack bir sorun yaşıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bluestack pubg oynamak için gerekli kurulumları yaptım burada takılıyor sorun nedir anlayamadım?

• Kullanıcıların çoğu rahatlık, arızasız, daha kolay kullanım ve basitlik-sadelik açısından TENCENT GAMES EMULATOR kullanırlar. Senin neden TGE kullanmadığının sebebini öğrenebilir miyim? bluestacks çok fazla kullanışlı değil ve çok fazla sıkıntıları var. çözümü birini bulsan diğerini bulmak adeta çıldırtır adamı.
  • Bluestacksi sildim bilgim olmadığı için bluestacks kullanmaya çalıştım dediğiniz emulatörü kurup deneyeyim
  • hocam bi sorun yaşıyorum boşluk yerine sağ tuşla zıplıyor yakınlaştırma yapamıyorum z yatıyor c çömeliyor yazıyor ama c çömelmiyor bu ayarlarla ilgili mi
  • hanci86 kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunun, sorunumuzdur. Sana düzgün bir şekilde açık açık çözüm yönetimi sunacağım. Büyük ihtimal düzelebilir ama olmazsa tekrar yorum altına beni haberdar etmelisin.

Önce oyunu aç ve yüklenmesini bekle

Oyunumuz açıldı, sol tarafan eğitim kampına gitmelisin

Kampa girdin. "ESC" ye basıp ayarla dön ve sağ taraftan kontrollere tıkla. Tıkladıktan sonra sol altta beliren sarı kutulu "Customize" yazısına tıkla. TR'de özelleştir olabilir veya düzenle yazıyor olabilir.

Evet ayarlara girdin, şimdi "F11" tuşuna basarak tam ekrandan çık ve sağ taraftaki klavye emojisine dokun.

Bastığın zaman böyle bir ekran gelmeli. Bu ekranın SS'ini bana tam ve düzgün bir biçimde atmalısın. Buna göre ayar çekmem gerekiyor.

Ve son olarak bana bilgisayarının sistem özelliklerini yaz ve monitörünün tam olarak kaç çözünürlükte çalıştığını söyle, ÖRN= BENIM KI 1366x768 gibi. 720p veya 1080p hangisi olduğunu söylemeyi de unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-57554940B -- 17 Nisan 2019; 23:10:58 >
  • Hocam anakart anakart b450m gaming plus
    işlemci amd ryzen 5 2600
    ekran kartı asus 1660ti
    16 gb ram 3000 mhz
    monitör aoc 144 hz g2460pf
    bu kontrol sorununu çözdüm gibi gene bi kontrol ederseniz iyi olur ama kasma yapıyor bu sistemde normal mi bilemiyorum internet hızından olabilir mi fiber altyapı yok
    yenı guncelleme sonrası cok cok ıyı PC ler bıle kasıyor, yenı update beklıyoruz.
  • Araçtan inip binerken
    Uçaktan atlarken
    İlk oyunu açıp yere iniş yaparken
    Scope açarken
    Yağmur-sis gibi extra grafikler varken

kasıyor.
  • bende tencent bozuldu açıyorum programı hiçbirşey yaptırmıyor 3-4dk sonra kendiliğinden kapanıyor ufak bir ekran geliyor report bug diyor
    gayet normal akıcı pubg mobile oynuyordum neden boyle birsey oldu anlamadım
    ilk bu sekılde tencent bozuldugunda silip yeniden kurdum oynayabildim fakat sonra aynısı yeniden oldu
    her oynayışımda tencenti baştan mı kurucam
    hocam o kadar iyi pc toplamıştın pubg neden satın almıyon?
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    hocam steam de hiç tanıdık yok mobilde ki oyunuma devam etmek istiyorum o yüzden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.