Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maximum puanlarını hangi sitede harcayabilirim.

• Hernan Cortes kullanıcısına yanıt

Ben de bunu merak ediyorum. Eskiden yemeksepetinde oluyordu şimdi sadece banabi kısmında aktif, yemek kısmında olmuyor.

• Banabide nerde var puan harcama kismi? Direk kart girin yaziyor?

• Kayıtlı kredi kartınız Maximum ise maxipuan kullan seçeceği çıkıyor. Bugün kullandım. Maalesef yemeksepeti yemek bölümünde artık olmuyor.
  • sadece paraf puanlar geçmiyordu bildiğim kadarıyla, olanlara duyurulur https://www.instagram.com/p/CeWPBPdqmuo/

• arkadaşlar konumuzla alakası yok ama yine de sorayım. Fastpay haricinde başka fatura (elektrik, su, doğalgaz...) ödeme uygulaması bilen, kullanan ve memnun olan var mı? ben fastpay kullanıyorum ödemeleri komisyonsuz yapıyor ama bazen aşırı yavaş yapıyor...

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Enpara
  • Word puan nerede kullanıyorsunuz

• EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.woox -- 6 Temmuz 2022; 23:6:57 >
  • World puanlar Hepsiburada da geçiyor mu?
  • kingo_disco kullanıcısına yanıt
    Evet geçiyor. Bugün kullandım, premium üyelik alırken puanlardan kullandım.
  • Çıkmıyor bende garip. 40 TL puan var ama

Az önce hepsiburada worldpuan ile alışveriş yaptım. sanırım yeni anlaştılar çünkü geçen aylarda denediğim zaman puanları göstermiyordu bugün oldu. premium üye değilm.

sizin kart aidat olmayan world eko mu? eğer öyle ise bazen böyle ayrımcılık yapıyorlar hocam. mesela babamda normal world, bende ise eko var, babamın katıldığı kampanyalara ben katılamıyorum...

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt

Yok dostum normal kart aidatlı olan eko değil.

internet alışverişine açman lazım, açtın mı?

• Arkadaşlar vakıfbank world puan kullanabileceğim hiçbir internet sitesi uygulama yok mu

İnternette yoksa hangi mağazalarda geçiyor a101 bim migros vs de geçer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyznker -- 6 Ağustos 2022; 8:32:5 >
  • Tyznker kullanıcısına yanıt

gittigidiyor.com vardı ne güzel. Rahat rahat kullanabiliyorduk puanları. O site de kapandı şansımıza. BİM'de geçiyor genelde. Ancak alışveriş öncesi yine de bir sormanızda fayda var.

Migros, şok, file de kullanıyorum

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.