Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.704
Cevap
592
Favori
1.384.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 wp vardı puan harcadan 50₺ verip 100₺ digital alışvriş çeki aldm şimdi yağ aldım 108₺’lik 2 de cips bu arada mega boy cips alan varsa içindeki şifreyi bana messj ile atarsanız sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • world puan hangi elektronik mağazada geçiyor acaba

• finansbank parapuan nerede kullanabilirim acaba?

• maximum puan banabi de geçiyor mu

• Worldkart yapıkredi puanlarını kullanabileceğimiz siteler hangileri acaba?

• yok artık diyorum! puan harca metropolcard ile anlaşmış. önce metropolcard uygulamasını indirdim bireysel üye olup, kartı puan harca ya bağladım. sonra puanlarımı metropolcard a aktardım.

kafe,restoran ve yerel markette kafama göre harcarım şimdi, oh beee.. metropol karta aktardığım bakiye silinmiyormuş, şahane.. ufak bi komisyon aldı ama farketmez. fayda büyük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.woox -- 3 Haziran 2022; 14:9:15 >

• Axess chip a101 de veya sanalmigrosta gecmiyor mu acaba?

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt

CarrefourSA magazada ve Boyner magazada geciyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 18 Nisan 2022; 22:22:23 >
  • mr.woox M kullanıcısına yanıt

Simdi reklamlar:))

• mrbaronx kullanıcısına yanıt

zorla reklam yaptırıyolar ben nappiimm.

al işte trendyol cüzdan çekini koymuşlar şimdi de :)

• Halkbank Parafkart daki parafpara ları kullanabileceğimiz güncel biryer yer var mıdır?

• mr.woox M kullanıcısına yanıt

boş uygulama. 3-5 market ve sitede geçerli sadece. uçak bileti almak için bile kullanamıyorsun. hatta 3-5 siteden biri olan trendyol için bile 5 TL komisyon alıyor. 500 TL aktarmak istersem 25 TL komisyon alıyor. Tüm kartların puanlarını tek bir yerde toplayıp sana sanal bir kredi kartı numarası verip istediğin sitede kullanabilmesi sağlasa ancak o zaman işe yarar. şu anda hiçbir işe yaramıyor.

• IKEA'da Chip para geçiyor mu Akbank'ın arkadaşlar?

• Merhaba world eco kartim. Puanlar belirtilen tarihte siliniyor mu yoksa adios gibi kaliyor mu?

• BigMuffin kullanıcısına yanıt

Happy marketin appinde

• Puanharca'dan hediye çeki aldığımda bunu kullanmak için belirli bir seviyede alışveriş yapma şartı yok değil mi? Örnek olarak 50 TL'lik A101 çeki aldım, bununla gidip tam 50 TL'lik bir alışveriş yapabiliyorum herhalde.

İkinci bir soru, diyelim ki kredi kartımdaki 150 TL puanımı kullanarak 3 adet A101 50 TL'lik hediye çeki aldım. Bu üç adet çeki kasada söyleyip aynı alışveriş için kullanabiliyor muyum yoksa her alışverişte tek hediye çeki mi kullanabiliyorum?

• N11 de world puan kullandım az önce, yapıkredi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alektemoveit -- 30 Nisan 2022; 20:55:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • megamanw M kullanıcısına yanıt

Uygulamadan okudum.

1- Çekler parçalı harcanabiliyormuş ve tutar şartı yok. 50 TL'lik çeki son kullanım tarihine kadar 5 tane 10 TL şeklinde harcayabilirmişiz.

2- Birden fazla çek aynı aynı alışverişte kullanılıyormuş.

• alvarez kullanıcısına yanıt

50 puanın 11 dakika sonra siliniyor :) Hemen koş puan harca'ya...

Diğerleri de geri alım tarihlerinde silinecek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.woox -- 5 Mayıs 2022; 23:49:35 >
  • dogancan_23 D kullanıcısına yanıt

hocam 3-5 aylık uygulama. pat diye her şeyi koymasını şahsen ben beklemiyorum. komisyona gelince. komisyonsuz şeyler de var, hiç olmasa haklısın dicem de.. ama var.. en basiti a101 veya carrefour al. puanın silinmesindense iyi bence. ben carrefour alıyorum mesela hem onlineda da geçiyor. normalde online puan harcamıyorum ama bu şekilde harcıyorum işte. trendyol dediğin yerdede puanlarını zaten kullanamıyorsun. illa orda kullancam diyen adam da 5 lirayı versin yapacak bir şey yok. oranın şartları da öyle demekki

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.