Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World puan kullanabileceğim site bulamadım. Nerede kullanabiliriz.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    +
  • Az önce yapı kredi mh ile görüştüm ve worldpuanların online alışverişte kullanılamadığını söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ViLLazZo kullanıcısına yanıt
    Bi ara n11 de kullanılıyordu artık ordada geçmiyor puanlar. Ne saçma iş hem puan kampanyası yapıyolar hem geçmiyor o sitede. Hb de şuan worldpuan kampanyası var ama puanı kullanamıyorum

• Aynen öyle hocam saçmalık. Şikayette bulundum ancak bunun web sitelerinin talebiyle alakalı olduğu söylendi öyle olunca bir şey deme gereği duymadım daha.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu parafa ne olmuş? Geçen 75 tl puanım vardı kullanmadım n11'de filan kullanılıyordu şimdi denedim kullandırtmıyor.

Onun dışında teknosa, morhipo vs de denedim onlarda da olmadı. Şu an aktif olarak paraf puanını kullanabileceğim ''online'' alışveriş sitesi var mı?
  • Ziraat comboliralar nerelerde geçiyor acaba kullanamıyorum puanlarımı?

• maxipuan kullanabilen hicbir alisveris sitesi kalmamis gg,n11,hepsiburada,amazon.nasil is anlamadim
  • Gittigidiyorda axess çıkmıyor puan kullanımı iptal mi oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvanha -- 9 Haziran 2019; 23:54:2 >
  • Yapıkredi banka kartındaki puanları kullanabileceğim bir yer var mı ? Banka kartı ama kredi kartı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

maxipuan kullanabilen hicbir alisveris sitesi kalmamis gg,n11,hepsiburada,amazon.nasil is anlamadim
    Bir tek yemek sepeti var. Bir de zincir marketler.

• Zincir marketlerden hangisinde kullanılıyor
  • Arkadaşlar world puanlarımı kullanabileceğim bir site var mı? gittigidiyor'da bkmexpress üzerinden kullanmaya çalıştım ama puan çıkmadı. hbde falan da kullanılmıyor. bilen var mıdır?
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    N11'de kullanabilirsiniz ancak parapuanın üzerinde alışveriş yapamazsınız üzerine ekleme yapmaya izin vermiyor.50 Tl.parapuan varsa kargo dahil 50 Tl.lık bir ürün almanız lazım.Çok saçma bir uygulama bununla ilgili şikayet talebi oluşturabilirsiniz,faydası olur mu bilemem.
  • Trendyol'da bonus puanı kullanılmıyor mu?

• Arkadaşlar doğum günüme özel Finansbank POS'larından %10 indirim gelmiş. Finansbank POS'u olan site bilen var mı?
  • Bu ziraat puanlari hangi markette geciyor bilrn varsa cevaplayabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem1010

Bu ziraat puanlari hangi markette geciyor bilrn varsa cevaplayabilirmi
    https://www.bankkart.com.tr/program-ortaklari

• işbankası bankamatik maxipuan gg, hb, n11 gibi sitelerde kullanılamıyor. migros'ta kullanabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 15 Temmuz 2019; 5:11:51 >
  • arkadaşlar yapı kredi banka kartındaki (TL card) world puanı hangi marketlerde kullanabiliriz, a101 veya migros'ta kullanılır mı? sanırım kullanabileceğim alışveriş sitesi yok.
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.