Şimdi Ara

PTTCELL GURUR KAMPANYASI (1250DK-1250SMS-2GB 19TL) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
17
Favori
26.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben pttcellden vodafona hattıma taşısam hemen sonra tekrar türk telekoma gelsem vergiden muaf olurmuyum?

Bunun için taşıma yapılan operatörde belli bir süre kalma 3 ay vs gibi bir durum var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya bitti yeni alım yok diyor müşteri temsilcisi
  • epica06 kullanıcısına yanıt
    İnternet sayfasında Kampanyaya son katılım tarihi 31.12.2017’dir. Diyor

• mehmet2555 M kullanıcısına yanıt
    dostum ben de öyle gordum ara müsteri hizmetlerini kimseyi almıyoruz diyor.boyle sacmalık görmedim
  • Az önce pttcell den aradılar. Taahhutunuz bitmiş eğer tekrar taahhüt verirseniz 18 tl olan tarife size 17 tl diyor. Dedim 12 tl idi aynısı olursa devam edelim yoksa başka operatör yolu gözüktü. Başka operatörde bu fiyata bulamazsınız diyor. Dedim en azından kaliteli olur. Dememle müşteri temsilcisi kılıklı kız çıldırdı. Madem kalitesizdi ne diye 12 ay kullandınız falan diyor bağıra çağıra. Beni hiç dinlemiyor baktım carcar ötüyor kapattım yüzüne yüzsüzün. Bu pttcellde artık durulmaz...

• ellekem kullanıcısına yanıt
    hocam direk müşteri temsilcisini arayıp tarifemden memnun değilim iyi bi şeyler önerin mi dediniz? benimde taahhütüm bitmek üzere ve bana 19tllik gurur tarifesi yeter açıkcası.
  • Beni aradıkları numaradan şüphelendim.

+905554441500 bu numaradan aradılar. Pttcell mh mi bu?

• |YipMan| kullanıcısına yanıt
    Önce öyle dedim tekliflerini beğenmedim sonra hattımı iptal edin dedim.

Siz şansınız deneyin ne teklifler sunacaklar?

• Türk Telekomun nosu o. Onlar bakıyor zaten pttcell in herşeyine Zaten bu arayan birim farklı sizi ikna etmeye çalışın yer

• Arkadaşlar bugün ptt ye gittim pttcell e geççem dedim. O kalktı artık dediler ben de tt ye geçtim. Nasıl oluyor bu iş?

Aradım biraz önce hat babamın üzerindeydi ben de babamın ismini verdim sonra doğum günü sordu afedersiniz g.t gibi kaldım sonra biraz kem küm falan ettim kendi ismimi verdim bu sefer telefonuma mesaj atıp onay istediler sonra ben gurur kampanyasını 19tlye verirseniz pttcellde kalıcam vermezseniz başka operatöre geçicem dedim size %15 indirim tanımlayabiliyorum böylece 19.05tl oluyor dedi sonra taahhütümün bitmesine daha 1 ay kaldığını öğrendik boşuna pazarlık etmişiz birbirimize iyi günler dileyip kapattık 1 ay sonra tekrar arıcam.

Ama niyeti hiç ikna etmek değildi sanki. Bir de ben yaklaşık bir hafta kadar önce pttcell i aramıştım. Ordaki müşteri temsilcisi daha ılımlıydı ve taahhüt verirsem 14 tl ye düşer demişti ben de bi düşüneyim fatura kesimine yakın ararım demiştim. Bugün arayacaktım bu numaradan onlar aradı fakat 14 değil 17 tl deyince ve de atarlı konuşunca ipler koptu ben de yüzüne kapadım.

Şimdi ben yeniden aramayı düşünüyorum. 14 tl ye niyetim var. Tt yi mi yoksa pttcell i mi arayayım?

• Hocam sizi bu numara nasıl aradı herkesi aramaz
    bu numara
    Ben mesela Mh nin teklifini beğenmedim faturasıza geçmek istiyorum dedim. Beni öyle aramıstı 4 gün sonra. Baya uğramıştı beni ikna etmek için.2 gb büyük gurur19tl ye 4 gb 24 tl 6 gb 30 lik lik önerilerde bulundu hepsine yok pahalı dedim.

8 gb 29 TL'lik tarifeyı istedim o yok dedi.

Bu fiyatlara bulamazsınız dedi baya dil dökmüştü.

Ben de kalsın faturasıza geçirmeyin ben yarın direk gider vodafone ' a geçerim dedim öyle kapandı yani kafam karışık benimde 2 haftadır öyle 18 tl fatura geldi mesela Son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 26 Ocak 2017; 20:30:23 >
    İşte ben bir hafta önce pttcell ı aramıştım. Fatura hesap kesime bir hafta var bir gün kala ararım demiştim o da bugündü. Tam ben arayacakken onlar aradı. Ama farklı fiyat sundular.

• Önce Mh yi arayın indirim vs isteyin sonra kafanıza yatmatsa dediğim gibi yapın

• dün aradım müşteri almıyoruz artık dediler. varmı böyle bişi arkadaşlar ?
  • erha-n kullanıcısına yanıt
    Evet öyle kapatıldı abone alımina.

• geçici süre diyorlar ama bilgi veremiyorlar.

şu 1250 dk lik 2 gb lik pakete geçeyim diyordum. Tam iş görmelikti
  • onurg07 O kullanıcısına yanıt
    Bimcell niye bitsin, 10 numara paketleri var

• quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

Aradım biraz önce hat babamın üzerindeydi ben de babamın ismini verdim sonra doğum günü sordu afedersiniz g.t gibi kaldım sonra biraz kem küm falan ettim kendi ismimi verdim bu sefer telefonuma mesaj atıp onay istediler sonra ben gurur kampanyasını 19tlye verirseniz pttcellde kalıcam vermezseniz başka operatöre geçicem dedim size %15 indirim tanımlayabiliyorum böylece 19.05tl oluyor dedi sonra taahhütümün bitmesine daha 1 ay kaldığını öğrendik boşuna pazarlık etmişiz birbirimize iyi günler dileyip kapattık 1 ay sonra tekrar arıcam.

biraz önce aradım söylediklerimi tekrar söyledim "yooo yapamıyoruz" dediler geçen ay aramıştım o zaman yapabiliyordunuz dedim "yoooo" dediler. Nasıl bir iş anlamadım. Bu sefer hattımı taşıyacağım görüşürüz dedim. adamların kurumsallık anlayışlarına bak birbirlerinden haberleri yok.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.