Şimdi Ara

PTTCELL BEKLENEN TARİFEDEN BİMCELLE GEÇİŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar..3.hattım vardı pttcell beklenen tarife 14 TL lik ama bu ay 40 TL geldi...oğlum kullanıyordu ..gerçi çoğu zaman telefon evde ...okula götürmüyor .bazen internete giriyor falan ama sanırım bir yerlere abonemi oldu bilmiyorum 40 TL fatura geldi.
    oğlum pek kullanmak istemiyor acilve önemli durumlarda yinede yanına alsın aranacak telefonu olsun diye düşünüyorum..ve konturlü hatta taşıyayım diyorum...şimdi BİMCELL kontürlüye taşısam benden ..yine yeni hat vergileri v.b alırlarmı acaba? .(telekom altyapısını kullandıklarını biliyorum)...

• Vergi almaz çünkü operatör değiştirmiyorsunuz (pttcel de bimcell de TT Mobil'in gelir paylaşım ortaklığı tarifesi olarak geçiyor). Yalnız faturalıdan faturasıza geçtiğiniz için 20 lira civarı bir ücret alacak. Bu ücreti ödememek için turkcell veya vodafone faturasıza taşıyıp bimcelle'e geçebilirsiniz (hattınız sıfır olmadığı için bekleme şartı da yok)
  • 1 hafta başka operatöre taşıyıp..1 hafta sonra dönüş yapsam olur o zaman değilmi ?
  • telsiz09 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla hattı taşıdıktan sonraki ilk 3 ay içinde hattı tekrar taşıyamazsınız. 3 ay geçtikten sonra ancak tekrar taşıma işlemi yapılabilir.
  • eski hatlarda numara taşımada sınır yokmu 1 ay içinde 2 operatöre de taşınabiliyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89986B565

Bu mesaj silindi.
    çok fazla kullanmadığım türk telekom hattımı önce vodafoneye taşıyıp sonra 10 gün içinde de bimcelle taşıyacağım ozaman bimcellde telsiz kullanım vergisi kesilmez değilmi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.