Şimdi Ara

PTT tüm ulaşım sistemlerini bir araya getiren MaaS projesini tanıttı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
4.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • once kargocunuz adresi bulsun ondan sonra bu projeye gecersiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PTT'ye bulaşmak mı ?  

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Standart vatandaş nereye gidiyor bilseler bence sorun yok, güvenlik açısından güvenli uygulama, çok önemli insansan paran vardır şahsi aracınla heryere gidersin sorun yok ya da başkası götürür çok büyütmeye gerek yok sonuç olarak güzel uygulama, esas sorun bunun için uygun kayıtlı konaklama opsiyonları da sunmaları gerekir, ha bide halkın konut ihtiyacı uygun fiyatla giderilmeli, dağ başındaki toki ihtiyacı gidermiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • komisyonsuz olursa tutar, yoksa kimse kullanmaz. Eskişehir'de yıllarrr yıllarrr sonra ancak 2022 kışında geçildi NFC sistemine. Mobil ve kredi kartından ödeme alınıyor. Fakat mobil uygulamalarında NFC yok var da yok yani. Program açık olsa ve telefondan da açık programa öncelikli davran denemene rağmen bankadan çekiyor parayı. Ben de telefonla okuturken turnikede, programdan çekecek sandım meğer bankadan çekmiş. Vakıf açıldı 8,5 lira çekilmiştir dedi. Ama bilet normalde 7,5 TL. Arada 1 lira komisyon var.

Zaten rezalet bir GPS takip sistemi var, nereye gideceğim diye bölüm var uygulamada ama çalışmıyor. Turist gelse şehire oraya buraya sora sora otobüs öğrenmek zorunda. 50 kere feedback yaptım takan yok.

Yani biz sistem yaptık hepsinde geçecek deyip 1 2 lira komisyonlu çalışırlarsa bence kimse yanaşmaz o işe.

• abstergo78GHOST kullanıcısına yanıt

Aynı şehir-ilçeden geçen cuma verilen kargo bu cumartesi bile ulaşmadı sen düşün. Yavaşlık rekoru ellerinde.

Ben geçen sene Amerika Newegg sitesinden ekran kartı almıştım, Chicagodan kapıma 5 günde geldi fedex ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTT Kargo, Ankara' dan İstanbul' a bir kargoyu 7-8 günde götüremiyor. Proje sizin neyinize.

• TEK KART çıkartın, tüm Türkiye'de geçerli olacak şekilde.

Her türlü ulaşım, market alış veriş, restoran vs.

ÇOK ZOR DEĞİL, dünya alem böyle kullanıyor ülkelerinde.

• PTT ve teknoloji yan yana durmuyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.