Şimdi Ara

PTT Kargo Pasaport Gönderisi Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar, pasaportum dün basıldı ve oturduğum ilçedeki ptt şubesine ulaştı. Bu sabah da mesaj geldi ve gün içinde elime ulaşacağı söylendi. Fakat bütün gün evde olmama rağmen saat 17.30 gibi gönderi takibinde şu yazı ile karşılaştım "Dağıtım Adreste Yok/Kapalı-Haber Kağıdı Bırakıldı" tabiki ortada haber kağıdı falan da yok :(
    Şimdi yarın cumartesi, bu ptt kargo cumartesi günü öğlene kadar çalışıyor mu ve ben sabah erkenden gitsem şubeye pasaportumu alabilir miyim? Bilgisi olan veya daha önce yaşamış hocamlar bi bakın hele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Kardeşim pazartesi gelecek için rahat olsun. Kargo firmaları kargoyu akşama kadar yetiştiremeyince mecbur adreste bulunamadı filan yazıyor sistemsel bir olay yani anlayacağın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merkez şubeler cumartesi öğlene kadar çalışıyor. En geç pazartesi teslim alırsın.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Erich Fromm kullanıcısına yanıt
    Yarın sabah şube açılırken gitsem alabilir miyim? Ne kadar erken olursa o kadar iyi olur benim için çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasova

Yarın sabah şube açılırken gitsem alabilir miyim? Ne kadar erken olursa o kadar iyi olur benim için çünkü.

postane yakınsa şansını deneyebilirsin. ama pazartesi gelir yüksek ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasova

Şansını dene hocam. Ama kesin alırsın diye bir şey yok.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    ista1907 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah saolun cevaplar için. Postane hemen üç-dört sokak arkada zaten, adamların zevki için biz burda heba oluyoruz resmen bizim işlerimiz aksıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.