Şimdi Ara

Ptt Kargo Kitap Gönderim Kampanyası (1 Kitap 3 tl, Çoklu Kitap %50 İndirimli) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
13
Favori
62.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

Devam ediyor mu kampanya

Evet bir sıkıntı yok
  • bu kampanya sınav kitapları içinde geçerli olurmu aceba ?
  • hala geçerli mi arkadaşlar ve tam olarak nasıl oluyor ?
  • Her türden kitap için geçerli ve sene sonuna kadar kampanyada devamında bir sıkıntı olmayacaktır.
  • Dergide de geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickmiodane

Dergide de geçerli mi?

Kabul etmeyebilirler ama denemenizi öneririm.
  • nickmiodane kullanıcısına yanıt
    Ben iki kere dergi yolladım. Biraz ikna yeteneğinize bağlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 kitap yollasak kargo ücreti ne tutar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

10 kitap yollasak kargo ücreti ne tutar ?

5-10 tl arası en fazla
  • Çok iyi bi kampanyaymış.Bilgilendirdiğiniz için sağol. Hala devam ediyordur umarım.
  • Evet devam etmekte sorun yok
  • KAMPANYA YIL SONUNA KADAR DEVAM EDİYOR...

Artık sorup durmayın ya pttnin işine geliyor seneye de devam eder. Kitapçılar sahaflar hep aras mng kullanıyordu indirimli diye ptt %50 yapınca kargo kullanımındaki artış çok büyük oldu. Ucuz olmasa kimse ptt kullanmaz. Diğerlerinin hizmeti daha iyi ama ucuz diye ptt kullanılıyor. Ptt bindiği dalı kesmez devam edecektir.

• sahaflar bize alıcı ödemeli gönderirken de geçerli mi bu kampanya?
  • Evet gönderilebiliyor fakat fatura istiyorlar diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewAqePrince

Ben de bugün İstanbul'dan,Denizli'deki bir arkadaşa 6 kitap yolladım sadece 3.75 tl gibi bir miktar tuttu.

hocam cidden ptt kargo ucuzmu
    birkac kullanilmis Kitap getirticektim istanbuldan kaclira tutar acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 civarı kitap bekliyorum. kargosu ne kadar tutabilir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinephilia Auteur

50 civarı kitap bekliyorum. kargosu ne kadar tutabilir arkadaşlar?

İndirimli kod ile gönderilecekse tahminen 15-25 tl arası tutabilir.

• indirimli kod nasıl buluruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinephilia Auteur

indirimli kod nasıl buluruz?

1. sayfada kodlar yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NewAqePrince

Arkadaşlar dün ptt kargoyla yolladığım bir gönderide tonla sorun yaşadım,olayı size anlatayım bundan sonra ptt ile kitap yolllarken iki kez düşünün. Forumdaki bir üyeyle bir kitabın satışı için anlaştım,kargo ücreti benden olmak üzere. Tek kitap gönderisini kullanarak ürünü yollamak ıstıyordum,neyse şubeye gittim ve sıraya girdim.Benden önce bir adam 30-40 tane paketle gelmiş bekle babam bekle adamın işi bitmiyor.Rica ettim şu tek kitabı yollayabilir miyim diye ,olmaz dedi görevli de kro gibi sıranı bekle kardeşim v.s bişiler gevelemeye başladı burda bi münakaşa yaşadım. Neyse 45 daka ayakta bekledıkten sonra sıra bana geldi. Tek kitap kodunu burdan yazmıştım,adama verdim. Böyle bir şey yok 2.5 tlye kargo mu olur v.s geveledi. Gitti müdüre falan sordu. Sonra kampanya olduğunu oğrendı formu baştan dolrumamı istedi. Ya sabır formu doldurduk.Aynı formu bi daha doldurmami istedi,onu da doldurduk.2.5 tl yerine bozukları yok diye 3 tl verdim. Sonra kitabı poşetledi ve diğer ürünlerin üstüne (yaklaşık 5 metre mesafeden ) hızla fırlattı.Bu davranışı sonucu da tartışmaya başladık. (Katil olmadığıma şükrediyorum )

Bunlar şubede yaşananlar,asıl trajik kısım şimdi geliyor.Ben kargo ücretini ödediğim halde kargo ulaşan elemandan tekrar 2.5 tl kargo ücreti almışlar.Ayrietten kitabın kapağı ikiye katlanmış bir şekilde ulaşmış arkadaşa.Sonuç olarak alıcı kişi benim kasten ücret ödemediğimi ve kitabı böyle yolladığımı düşündü.(Kendisine önceden Webcamda kitabı gösterdiğim halde). Bundan sonra PTT KARGO dedikleri zaman küfürü basacağım. Bu herifler vasıtasıyla tuvalet kağıdı bile yollamam artık.Bunları yazıyorum,kitap yollayacak-alacak arkadaşlar varsa akıllarının bir köşesinde bulunsun,değerli kitaplar alıyorsanız başka kargo şirketlerine yönelmenizi tavsiye ederim.

bunlar çinlileride geçmişler o değilde kitap nası ikiye katlanır şekilde ulaşıyo?acaba kitapları okuyuptami ulaştırıyorlar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.