Şimdi Ara

Ptt Kargo Kitap Gönderim Kampanyası (1 Kitap 3 tl, Çoklu Kitap %50 İndirimli) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
204
Cevap
13
Favori
62.572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 mayıs itibariyle izmirden 50 adet kitap 11-12 liraya istanbula tarafıma kargolandı.kampanya devam ediyor.
  • Yaklaşık 2 hafta önce Samsun'dan İstanbul'a kargo gönderildi ve 1 hafta önce de geldi. İki tane çanta içerisinde kitap gönderildi. PTT kitaplar için yarı fiyatına gönderdiği için onu tercih ettik ama toplam 6600 gr olan gönderilerin her biri için yaklaşık 11 lira istediler. PTT'nin sitesinden hesapladığımda en fazla 15 lira civarı tutuyor. Bu fiyat da kampanya harici olarak hesaplanıyor. Kargoyu getiren kişiye yanlışlık olabileceğini söyledim ama kitap kampanyasından haberi yokmuş. Kargoyu o fiyata almadığım için yakındaki şubeye bıraktı. Ben de o şubeye gidip durumu anlattım. Oradaki görevliler de hiçbir şey yapamayacaklarını ve ya bu parayı verip alacağımı yada alamayacağımı söylediler. 1 haftadır şubede bekliyor. Gönderen kişinin teslim ettiği şubeye gidip konuşması gerekiyormuş. Muhtemelen gönderen şube kitap kampanyasına dahil etmemiş. Bu durumda ne yapılabilir ?
  • bugün 12 kilo ağırlığında kitap gönderdim 15 - 20 kitap vardı kolide. 7,85 tl tuttu harika fiyat bence
  • Merhaba arkadaşlar. Bu kampanya yurtdışı için geçerli mi? Ukrayna'daki arkadaşıma 5 tane roman göndereceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertdogan.44

Merhaba arkadaşlar. Bu kampanya yurtdışı için geçerli mi? Ukrayna'daki arkadaşıma 5 tane roman göndereceğim

Gönderen duymadım doğrusu ama bilgi alabilirsem eklerim konuya.

• Kolay gelsin öncelikle. Bu kampanyaya kitap harici çizgi roman, dergi vs. urunler de dahilmi acaba.

• Bu tamamen ptt memurunun inisiyatifine kalmış. Denemenizde fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: emresem

Kolay gelsin öncelikle. Bu kampanyaya kitap harici çizgi roman, dergi vs. urunler de dahilmi acaba.

Gecerlidir.Bana 20ye yakin baya agir kitap geldi 5.5tl tuttu sadece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: actuallysmile

quote:

Orijinalden alıntı: emresem

Kolay gelsin öncelikle. Bu kampanyaya kitap harici çizgi roman, dergi vs. urunler de dahilmi acaba.

Gecerlidir.Bana 20ye yakin baya agir kitap geldi 5.5tl tuttu sadece

Geçende buradaki Ptt şubesine sorduğumda (Ankara Kızılay) dergilerde geçerli olmadığını söylemişti. Bir de gönderdiğim koliyi açmıştı gerçekten kitap mı diye.
  • Arkadaşlar olur da PTT'de işiniz olursa şunu da bir sorarsaniz cok mutlu olurum
    Bu kampanya yurtdışı için geçerli mi? Ukrayna'daki arkadaşıma 5 tane roman göndereceğim

• emresem E kullanıcısına yanıt
    Allah Allah hic sanmam sonucta o da kagit.Kontrol ediyorlar evet hatta kitaplarin arasinada bakiyorlar baska bisey var mi diye.Ama eger son bir degisme olmadiysa para icin demis olabilir.Sizden ne kadar ucret aldi peki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuma günü bir siteden 3 kitap aldım ve ptt kargoyla göndermesini söyledim satıcıya kargo 3.5 tl tutmuş gönderdi kitapları
  • Arkadaşlar kampanya devam ediyor mu? Bir de alıcı ödemeli yollarsak oluyor mu yoksa bizim mi ödememiz lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sahîpkıran

Arkadaşlar kampanya devam ediyor mu? Bir de alıcı ödemeli yollarsak oluyor mu yoksa bizim mi ödememiz lazım?

En az yılsonuna kadar devam edecek ve alıcı ödemeli de gönderebilirsiniz.

• ankaraharun A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • normal ptt şubelerinden de kargo gönderebiliyor muyuz? yoksa onlar sadece posta için mi?
  • Wheel kullanıcısına yanıt
    farklı birşey sormuyorsan evet gönderilebiliyor aynı kargo şirketi gibi,bazıları binaların içinde oluyor bazıları binaların dışında ayrı bir yerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: vrecel

farklı birşey sormuyorsan evet gönderilebiliyor aynı kargo şirketi gibi,bazıları binaların içinde oluyor bazıları binaların dışında ayrı bir yerden

teşekkür ederim :) bu kitap kampanyası sürüyor hâlâ değil mi?
    bir de bilginiz var mı acaba, kitap gönderirken kitapları paketleyip mi götürmem gerekiyor yoksa onlar kitap sayımı yapıp kendileri mi paketliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheel -- 16 Temmuz 2015; 23:12:49 >
  • Wheel kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın foruma giremedim bir süre ,kitap gönderimi yapmadım ama gönderenlerden duydugum kadaryla kontrol ediyorlarmış kitap olup olmadığını sonr akendn paketleyeblrsn bnce geç bi cevap oldu ama yinede yazmak istedim
  • Kampanya hala sürüyor , dün 7.5 kilo kitabı 7 liraya , 2-3 kiloluk kitapları 4.50 liraya yolladım. Çok güzel bir hizmet Allah razı olsun
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.