Şimdi Ara

PTT'den Geleceğe Mektup Gönderiliyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet'de araştırma yaptım'da net bir bilgi alamadım. Eskiden oluyormuş ama günümüz'de de oluyor mu merak ediyorum. 2023 yılına mektup göndereceğim, bazı yazdıklarım var geleceğe. Oluyor mu ? Oluyorsa açıklarsanız sevinirim.

• Back the future izlemiş gelmiş.
  • gelecekte sana selam yolluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: iAlpin

Back the future izlemiş gelmiş.

Film izlemiş gelmiş diye cevaplar geleceğini biliyordum ama o filmi ilk senden duyuyorum kardeşim. 4 yıldır böyle bir amacım var zaten. Ama zamanında detaylı araştırmazdım ve teknolojinin bu konuda güvenli olmadığını'da gördüm.
  • aklıma back to the future filmi geldi
    bi ara bende düşünmüştüm ama hiç araştırmadım unutmuştum tekrar aklıma geldi pttde bi postacı tanıdığım var her sabah bana posta getiriyor yarın sabah sorarım takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

aklıma back to the future filmi geldi
    bi ara bende düşünmüştüm ama hiç araştırmadım unutmuştum tekrar aklıma geldi pttde bi postacı tanıdığım var her sabah bana posta getiriyor yarın sabah sorarım takip.

Sor lütfen kardeşim, unutma.
  • Ordaki devlet memuruna abi ben geleceğe mektup göndermek istiyorum mu diyeceksin
  • https://www.futureme.org/

al bu iyiliğimi de unutma
  • 80'lerde vardı öyle bir şey. 2000 yılına mektup yollayabiliyordun. pek çok kişi göndermişti. ama 2000 senesinde açıldı mı bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3_ok

quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

aklıma back to the future filmi geldi

Sor lütfen kardeşim, unutma.

unutmam bende merak ettim şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muradisdan -- 27 Kasım 2014; 18:06:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.