Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
78
Favori
273.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: timsahhh

bende bugün bursada hem kendi hattımı hem eşimin hattını 14 lük tarifeye taşıdım.
    inşallah hızlı bir şekilde geçerim..

hayırlı olsun
    kent meydanının ordan mı yaptınız işlemleri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu sabah geçiş için başvuru yaptım. bakalım ne zaman açılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yec44

quote:

bende bugün bursada hem kendi hattımı hem eşimin hattını 14 lük tarifeye taşıdım.

hayırlı olsun

evet kardeşim. senin tarif ettiğin yerden yaptım işlemleri.
    yanlız şimdi aradılar. hattın bir tanesinde adres eksik olduğu için sorun olmuş. yine gelip bilgi güncellemeniz gerekli dediler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yec44

quote:

hayırlı olsun

evet kardeşim. senin tarif ettiğin yerden yaptım işlemleri.
    yanlız şimdi aradılar. hattın bir tanesinde adres eksik olduğu için sorun olmuş. yine gelip bilgi güncellemeniz gerekli dediler.

valla iyi tarafına denk gelmişşsin yoksa bekler dururdun.

• arkadaşlar bimcell hattımı bugün taşıdım saat 14 civarı. bimcell 3 günde açılmıştı bakalım bu ne zaman açılacak. herhangi bir ikametgah fatura vs istemediler sadece kimliği aldı fotokopi çekip geri verdi form doldurdu sim kartı verdi hayırlı olsun dedi bimcell de her ay 5 liranın üzerinde yüklüyordum 500 mb 9 liraydı burda aynı fiyata hem sms olucak hem de sınırsız internet
  • Arkadaşlar Hattım bimcell deydi ve ptt cell e gecemıyordum sımdı vodafona tasıdım, pttcell e gecmek ıcın kac ay beklemem gereklı bılen varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenfiz

Arkadaşlar Hattım bimcell deydi ve ptt cell e gecemıyordum sımdı vodafona tasıdım, pttcell e gecmek ıcın kac ay beklemem gereklı bılen varmı acaba?

Beklemene gerek yok.

• 2 aydır niyetleniyordum geçmeye sonunda bugün başvuru yaptım, bakalım ne zaman geçecek, merakla beklemedeyim
  • arkadaslar istanbul da cumartesi açık ptt şubesi varmi? pttcell e gecebilecegim...

• arkadaşlar fatura sınırlama diye bişi var mı yani mesela bana 25 tlden fazla fatura gelmese ?
    bu android sistemden korkuyorum ya kendi kendine telefona giren bir virüs sağı solu yurtdışını felan arayıp mesaj çeker se ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: netses

arkadaşlar fatura sınırlama diye bişi var mı yani mesela bana 25 tlden fazla fatura gelmese ?
    bu android sistemden korkuyorum ya kendi kendine telefona giren bir virüs sağı solu yurtdışını felan arayıp mesaj çeker se ???

4446788 den mobil ödemeyi kapamanı öneririm. Fatura üst limiti olarak sadece uyarı smsli bir servisi var. Onda da en düşük tutar 100tl.
    http://www.avea.com.tr/web/Servisler/MuzikEglenceVeIcerik/AveaBilgiveEglence/FaturaUstSiniriServisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 11 Kasım 2013; 19:50:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• s.a. bu gün pttcell hat aldım 14lük tarifeye geçtim lakin bir sorum var.
    benim fatura tarihim ne zaman sitesinden online işlemlerden falan baktım göremedim nasıl öğrenebilirim ben bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yambaxx

s.a. bu gün pttcell hat aldım 14lük tarifeye geçtim lakin bir sorum var.
    benim fatura tarihim ne zaman sitesinden online işlemlerden falan baktım göremedim nasıl öğrenebilirim ben bunu?

her ayın 26 sı ve online işlemlerden takip edebılırsınız
  • Defalarca cevapları verilmiş soruları tekrar tekrar sormaya devam eden ve operatör kaynaklı eksiklik ve açıkları burada ağızlarını 360 derece açıp sırıtarak ayıla bayıla lanse eden kişilere ivedilikle zeka testi yapılmasını öneriyorum.

Yapılacak testler esnasında kesinlikle alt/üst seviye belirlenmeyecektir.Zira sonuçları gördüğümde daha da delirebilirim.

Not: Test çalışmamıza katılmak istemeyen arkadaşlar;
    Mümkünse operatör değişikliği yapmasınlar ve mevcut operatörlerinin forumlarına katılarak oradaki arkadaşları delirtsinler.Teşekkürler.

Not2: Bu mesaj tamamen şahsi irade ve isteğim doğrultusunda yazılmış olup,kesinlikle geri alınmayacaktır.
  • dün başvurmuştum bugün öğlen hattım açıldı. ist. Bakırköy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sertac-73 -- 12 Kasım 2013; 14:43:20 >
  • Ben de dun başvuru yapmıştım bugün öğleden sonra açıldı. Ama internete "E" ile baglanabiliyorum "H" ile nasıl bağlanabilirim bi yardım eder misiniz arkadaşlar.
    Internet hız testi resmini de koyuyorum daha 250 mb bitmeden bu kadar
    Unutmadan telefonum note 2
     PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmence -- 12 Kasım 2013; 15:02:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmence

Ben de dun başvuru yapmıştım bugün öğleden sonra açıldı. Ama internete "E" ile baglanabiliyorum "H" ile nasıl bağlanabilirim bi yardım eder misiniz arkadaşlar.

telefon uzerinden 3g nin acık oldugunu varsayarak musterı hızmetlerini arayın hattınızın 3g sini aktif ettirin veya da
    online işlemler sayfasından kendiniz aktif edin

https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=LoginForThirdParty&thirdPartySite=pttcell&sessionId=&lang=tr&thirdPartySiteHost=http://www.pttcell.com.tr/Login/PostLogin

• quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: gokmence

Ben de dun başvuru yapmıştım bugün öğleden sonra açıldı. Ama internete "E" ile baglanabiliyorum "H" ile nasıl bağlanabilirim bi yardım eder misiniz arkadaşlar.

telefon uzerinden 3g nin acık oldugunu varsayarak musterı hızmetlerini arayın hattınızın 3g sini aktif ettirin veya da
    online işlemler sayfasından kendiniz aktif edin

https://www.avea.com.tr/mps/portal?cmd=LoginForThirdParty&thirdPartySite=pttcell&sessionId=&lang=tr&thirdPartySiteHost=http://www.pttcell.com.tr/Login/PostLogin

ekstra bi ücret vs falan olmaz dimi usta

Edit:şimdi yaptım dediğini mesaj geldi fakat wcdma yi açıp mobil veriyi açıyorum kimsecikler yok olan "E" bağlantısı da gidiyor hocam.
    O halde resmi koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmence -- 12 Kasım 2013; 15:36:23 >

• Dün başvurdum bakalım.

• bende vodafone veda ettim sonunda..10 senedir iyi sömürdüler..
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.