Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.708
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokmence
    imhaber.com/upfiles/868737/b6edcc92-1881-4956-8afc-c7e9a1278e07.png[/simage]

3g gorusme veya bu hızmeti aktif etmek herhangi bir extra ucretlendirmeye tabii degil.

Hattın 3G si aktif edildikten sonra telefonu kapatıp yeniden baslatın, hıcbır sorun olmaması lazım.
  • Yaw 3g yok diye hattı taşıyayım dedim. Aradılar 12 ay boyunca %50 indirim yaptılar. Ne yapsam kalsam mı?
  • bir kaç aydır kullanıyorum çok güzel tarife

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    Acaba kac aydir kullaniyorsunuz hatti. Birde pttcell hat sayiniz kac tane...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bikaç gün içerisinde hattınıza 3g tanımlaması yapılmıştır diye mesaj gelecek o mesajdan sonra ancak 3g kullanabilirsiniz biraz sabredin bikaç gün kullanamazsınız.
  • avea faturasizdan gecis yapanlardan faturada vergi vs gibi ek ucretler alindimi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mişyın kompleyt

• Benim hız fena düştü

• Geçen ay hızı düşmeyenlere sesinizi çıkarmayın kullanın dedikçe orda burda konu açtı insanlar.
    Ha bu arada düşeceğini bilerek aldık bu hattı...

• Ilk girişte vergi olmasa iyiymiş ama sitelerinde göremedim. Vu bilgi kesin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

birini haziranda diğerini eylülde taşıdım. 24 tarifeye geçtim aylık 12 ödeyecem inş.
  • historical2012 H kullanıcısına yanıt
    evet yapılabiliyor ;) ben yaptım... PTT ye gidip halledersiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

birini haziranda diğerini eylülde taşıdım. 24 tarifeye geçtim aylık 12 ödeyecem inş.

24luk tarifede nasil 12 oduyecen usta

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmence

quote:

Orijinalden alıntı: gulnare

quote:

24luk tarifede nasil 12 oduyecen usta

Üste yazmıştım. 3g şebekesi olmadığı için kapatmak istedim. %50 teklif ettiler. Kabul ettim. 24 tarife 12 gelecek yani.
  • gulnare G kullanıcısına yanıt
    anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Geçen ay hızı düşmeyenlere sesinizi çıkarmayın kullanın dedikçe orda burda konu açtı insanlar.
    Ha bu arada düşeceğini bilerek aldık bu hattı...

aynen...
    düşeceğini bile bile aldık zaten problem yok ama 15-20 kb larda download hızı...
    128 kb diyorlardı
    aradaki uçurumu anlamadım ben.
  • arkadaşlar sonunda bende aveadan geçiş için başvurdum ama 3 gün oldu tık yok

eski sayfalarda bir numara vardı, ne oldu benim geçiş demek için neydi o?
  • kralkan K kullanıcısına yanıt
    biri kilobit biri kilobayt hocam yanlışlık yok
    mesela 16m bit lik bağlantı hızınız olsa yaklaşık 2m bayt / sn ile download görürsünüz
  • arkadaşlar merhaba,bende 2 hattımı aveadan pttcelle taşıdım az önce,bankada otomatik ödeme talimatım var avea için,bunu değiştirmem gerekir mi yok sa pttcell in faturasını ödemeye devam edermi?Micro sim kartta yokmuş 64 luk sim verdiler.Kestirince sorun yaşayan oldumu?Micro sim yokmuş.
  • coolman33 C kullanıcısına yanıt
    hocam talimatı değiştirmenize gerek yok otomatik olarak aveadan taşıdığınız için.pttcell avea fatura alt yapısını kullandığı için faturalar otomatik ödenmeye dewam eder.

^S3 için kestirdik sorun yok. iyi bir telefoncudan kestirebilirsinn
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.