Şimdi Ara

PTC ve Anket Sitelerinden Para Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

uzun zamandır internetten para kazanmak adına uğraşlar vermekteyim. Üye olduğum pek çok yerli yabancı site bulunmakta. Benim gibi bu işe merak salmış arkadaşlara tavsiyem şudur: anket siteleri ile zaman kaybetmeyin. ''haftada 3 anket gelse şöyle olur böyle olur'' sözlerine kanmayın. 6-7 ay boyunca anket sitelerinden elime geçen para miktarı 10 euro. Pek çok kişinin yaptığı gibi sırf referral toplamak için o sitelerin linklerini de paylaşmayacağım. Zamanınıza yazık olmasın. Ciddi anlamda para aldığım iki adet site var. Bunlardan ilki clixsense ve en gözde sitem. sadece üç haftada referralim olmadan 20 doların biraz üzerinde kazandım. Haftanın iki günü pazartesi ve cuma ödeme yapıyor. ödeme 1 gün içinde elinize geçiyor. diğer bir site ise neobux. bu iki sitenin dışında vakit geçirip zaman harcamıyorum. Eğer sizde internetten para kazanılır mı diye düşünüyorsanız ve bu işe merak saldıysanız başlangıç için bu iki site güzel olacaktır. Ve sakın mysurvey, toluna, napolyon, surveyhead, ipoll vb. gibi sitelerde zaman harcamayın.

Son olarak Clixsense de sadece reklamlara tıklamıyorsunuz. aynı zamanda 4 farklı kanaldan anket dolduruyorsunuz ki anketler çok sık geliyor. Üye olmak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.

Clixsense

Neobux

• Aldığım iki ödemeye ait dekontlar

• İnternetten iş ararken tesadüfen tanıştığım en sağlam PTC (Reklam Tıklama ile Para Kazandıran) sitesi olan Clixsense dünyada 4 milyonu aşkın üyelerine 2007 yılından beri ciddi paralar kazandırıyor.

http://bygirisimci.blogcu.com/reklam-tiklayarak-para-kazanma/19918911

http://www.clixsense.com/?6996323

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bygirisimci -- 17 Aralık 2014; 0:34:41 >

• Aşağıdaki linki tıklayarak ücretsiz üye ol ve sende kazanmaya başla.

www.clixsense.com
  • Paidverts sitesi kazandırıyor ben 6.seviyedeyim kazançlar değişken ama stabil olursa net gelir 3 dolar falan. Konu sahibinin ref linki önceliğiniz olsun tabii ama bende vermeden geçemeyeceğim :)

https://www.paidverts.com/ref/mhmmdkygsz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para kazanmak bir tık ötenizde...

http://www.clixsense.com/?6756880
  • PTC SİTELERİNDEN PARA KAZANAYIM DERKEN PARA KAYBETMEYİN!

PTC sitelerin sayısı bir hayli artmakta. Sürekli yeni PTC siterin açılıp kapaNdığı veya ödeme yapmadığını çok sık rastlar olduk.

Scam (sahte) site ne demek?

Scam siteye ödeme yapmayan site de diyebiliriz. Siteye scam denebilmesi için çeşitli sebepler var.

1. Ödeme yapmaması,
    2. Üyeleri banlaması,
    3. Üyelerin hesaplarını - yönde değiştirmek,
    4. Sitenin çok sık kapanması- açılması,
    5. Direct reflerin silinmesi,
    6. Sitenin bir foruma sahip olmaması,
    7. Adminin support ticketlara(sebepsiz yere) 48 saat içinde cevap vermemesi,
    8. Ödemelerin söylenen zamanlarda yapılmaması, çok gecikmesi, sadece bir kaç üyeye ödeme yapılması,
    9. Cashout'un yüksek olması (örn: $50 - $1000),
    10. Per Clickin $0,03 ten yüksek olması (örn: $0,1 - $1),
    daha maddeler eklenebilir ben daha önemli olanları yazdım. Bu maddelerden herhangi birine sahip bir ptc sitesi bizim görüşümüze göre bir scam sitedir.

2007-2008 yılından bu yana düzenli ödeme yapan 2 PTC sitesini sizin için paylaşmak istiyorum.
    Clixsense;
    Neobux;
    http://www.neobux.com/?r=bygirisimci

• evet bygirisimci söylediklerine aynen katılıyorum. zamanında yaşadığım acı deneyimlerden biliyorum. o yüzden başka site önermiyorum. ödeme aldığım getirisi en iyi ve ingilizceniz olması bile anlayabileceğiniz türden bir bir site olduğu için clixsense. referral sayınızı artırdığınızda ciddi para kazanılabilecek bir site.

www.clixsense.com

• Evet exelance38, bunun dışında güvenilir ödeme yapan bir anket sitesi söyleyim.

GLOBAL TEST MARKET

https://www.globaltestmarket.com/?lang=TU

Şu ana kadar bana puanlarının karşılığı 3.5 - 7 ve 18 TL değerinde anket gönderdi.

Aynı zamanda PTC işi ile uğraşıyorum.

Referans linklerimden kayıt olanlara bir kaç tane daha anket sitesi tavsiye edeceğim.

Neobux

2008 yılında kurulmuştur. 6 ay sıkı çalışırsanız ayda 500$ kazanmanız mümkün.

Clixsense

2007 yılında kurulmuştur. Aynı zamanda anketlerden de para kazandır.
    Referanslarından 8 basamak aşağısına kadar herkesten prim verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bygirisimci -- 24 Aralık 2014; 19:43:49 >

• bygirisimci kullanıcısına yanıt
    globaltestmarket'e 7 aydır üyeyim. şu an 915 puandayım ve ödeme almam için 1100 puan toplamam gerekiyor. anketleri genelde 65 puan. yani o puanı toplamak çok zor. clixsense de 0,85 dolar değerinde 10 anket yapınca 8,5 dolar alıyorum. ama globaltestmarket ise 650 puan veriyor ve hala ödeme alamıyorsun. 1100 puana gelince de sadece 10 euro ödeme alıyorsun ki 7 aydır hala alamadım. clixsense den ise bir ayda 30 dolar para aldım. neobux ta oldukça kaliteli bir site ancak anket seçeneği clixsense kadar çeşitli değil. o yüzden benim tercihim clixsense.

http://www.clixsense.com/?6756880

www.clixsense.com

• Haklısın @exelance38

Sözüm Clixsense ile henüz tanışmayanlar için.

Tıkla tıkla nereye kadar arkadaş. 0.001 0.001 para mı kazanılır.

Clixsense reklam haricinde bir anket gönderiyor tam 1$.
    Sizin reklamların 1000 click değeri. Adamlar yapmış abi 8 basamak aşağısındaki bütün referanslardan prim veriyor.
    Üstelik yeni bir ptc siteside değil. 2007 yılından beri ödemelerini düzenli olarak yapıyor. Başka hiçbir site aramıyorum. Zamanımın tamamını Clixsense ye ayırıyorum.
    Siz de bir bakın hak vereceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bygirisimci -- 26 Aralık 2014; 21:26:11 >

• bygirisimci kullanıcısına yanıt
    Benim de en gözde siten clixsense. En çok anket ve task lardan para kazanıyorum. tasklar ingilizce ama google çevirici ile biraz da olsa hallediyorum. o da güzel para kazandırıyor. boş zamanını internette amaçsızca harcayan insanlara anlam veremiyorum. walla işin açığı ben hem keyif alıyorum hem para kazanıyorum.

www.clixsense.com
  • Evet kesinlikle hiçbir anket ve PTC sitesini aratmıyor Clixsense

• bu arada yeni bir site buldum. site kasım 2014 te faliyete geçti yani daha yeni. paidvertse benziyor. 1 dolarlık yatırım karşılığında 1500 bonus alıyorsunuz. bununda parasal değeri 1,5 dolar. reklam aldıkça reklamın değeri kadar puanınızdan eksiliyor. ve sistem günde 8 tane 12 puan değerinde reklam veriyor. siteden ödeme alanlar var. bu sitelerde büyük paraları genelde ilk üye olanlar alıyor. geç kalmadan üye olmanızı tavsiye ederim.

Siteye üye olduktan sonra sayfanın sağ tarafında bulunan 3 adet kutucuk göreceksiniz.

Bunların ilki dig value: dig value size gelen paralı reklamları göstermektedir. Kutucuğa tıkladığımızda aynen ptc sitelerinde olduğu gibi karşımıza farklı para değerlerine sahip reklamlar gelecektir. Bu reklamlara tıkladığımızda açılan sayfada 9 saniyelik geri sayım yapan bir bölüm açılacaktır. 9 saniye dolduktan sonra "credit site view yazan yere tıklayıp 20 saniye boyunca reklamı izlememiz gerekiyor ve arkasından aynı şekilde olan 2 resimden birine tıklayarak reklamı izlemiş sayılıyoruz. Bu işlemden sonra site bir sonraki reklamı izleyebilmemiz için sayfayı tekrardan reklamların olduğu bölüme yönlendirecektir. Böylece bu işlemleri tekrarlayarak reklamlar bitene kadar aynı şekilde izlemeye devam edebilirsiniz.

bir diğer kutucuk ise dig bonuses: buradaki reklamlarıda aynı şekilde paralı reklamları izlediğimiz gibi izliyoruz. Bu reklamlar bize para kazandırmaz ancak bazı hediyelere kazandırabilir. Misal ; ekstra puan , ekstra nakit para vb.

3. ve son kutucuğumuz ise dig points: buradaki reklamlarıda ayın paralı reklamları izlediğimiz gibi izliyoruz. Burası bize puan kazandırıyor. Puanlar bu sitedeki en önemli şeydir. Bize paralı reklam gelebilmesi için puanlara sahip olmamız gerekiyor. puanlara hergün düzenli olarak tıklamanız önerilir. 1 adet dig points reklamı bize 12 puan kazandırmaktadır. Puanımız ne kadar yüksek olursa dig value da çıkan paralı reklamlarında değeri o kadar yüksek olmaktadır.

sitede birde upgrade bölümü bulunmaktadır.

Toplamda 4 adet upgrade seçeneği mevcuttur.

Digger : upgrade ücreti 0.05$

silinmiş yada tıklanmamış reklamların size gelmesini sağlayan bir upgradedir. 15 saat sonunda diğer kullanıcıların tıklamadıkları reklamlar varsa bu upgrade i yapmış kullanıcılar arasında bu reklamlar paylaştırılır ve böylece düşük seviyedeki kullanıcıların daha fazla kazanması sağlanır. Digger upgrade inin size getireceği paralı reklamların değerleri 0.001$ dan başlayıp 5 $ a ve hatta daha fazlasına kadar çıkabilir.upgrade , toplamda size en az 1 dolarlık reklam gelene kadar bitmeyecektir. 1 dolar veya daha fazlasını bu upgradeden kazanmış olduğunuzda sonlanacaktır. bittkten sonra tekrardan satın alabilirsiniz.

Hunter: upgrade ücreti 3 $

sisteme yatırım yapmış reklam almış kullanıcıların yaptıkları yatırımların yüzde 1 lik kısımlarının size reklam olarak gelmesini sağlayan bir ugrade dir. ve paidverts sitesinde de en çok tercih edilen upgrade seçeneğidir.
    Örnek olarak ; a kişisi 50 dolarlık reklam aldı. sistem bu 50 doları yüze bölecek ve bu yüzde 1 lik kısmı rastgele 10 kişiye dağıtacaktır. yani her bir kişi bu 50 dolarlık reklamdan 0.5 $ kazanmış olacak.
    Upgrade aktif edildikten 7 gün sonra sona ermektedir.eğer upgrade süresi boyunca size 3 dolardan daha az reklam gelirse , sistem bu upgrade i otomatik olarak 1 hafta daha uzatacaktır. bu reklamlar sitenin server saatinin bitiminde dağıtılmaktadır.

Hunter Pro: upgrade ücreti 21 $

Arkadaşlar bu upgrade hunter upgradenin 1 üst versiyonudur. Tek farkı siteye yapılan 50 dolar üstü yatırımlardanda size kazanç sağlamasıdır. bunun bir küçüğü olan hunter upgradeinde maksimum size gelen upgrade reklamı 50 cent iken hunter proda bunun limiti yoktur.başlangıçta bu upgradei kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum.

Team Founder Accont: upgrade ücreti 499 $

Bu upgrade ise bütün takımın ( alt üyeler yada tüm üyeler tam olarak emin değilim) yaptıkları tüm yatırımlardan ekstradan yüzde 1 komisyon almanızı sağlar. 1 hafta sürer ve 1 hafta sonunda eğer 499 doların aşağısında kazanç sağlarsanız otomatik olarak 1 hafta daha süresi uzatılır.

Bütün upgradeleri dilerseniz aynı anda da aktif edebilirsiniz yada sadece birisinide aktif tutabilirsiniz bu sizin isteğinize kalmış.

Ayrıca reklam paketi aldığınızda kazanacağınız ekstra durumlar söz konusu

1$ lık reklam satın alarak ;
    Web sitenize 50 tekil hit ve siteniz ile ilgili tanıtım yazısı
    100 adet 728x90 piksel banner
    200 adet 468x60 piksel banner
    300 adet 125x125 piksel banner
    ve 1500 puan kazanırsınız.

Reklamlardan kazandığınız 1 puanın parasal değeri 0.001$ dır.

yani yatırdığınız 1 dolar size 1500 puan kazandırıyor ve bu 1500 puanın parasal değeri 1.5$ oluyor.

puanlarınız arttıkça seviyenizde artıyor. her seviye yükselişinizde kazancınızda buna oranla artmış oluyor. Aşağıdaki tablo mevcut seviye gruplarını göstermektedir.

Point Level 1 ........ 800 to 4.5k
    Point Level 2 ........ 4.5k to 10.5k
    Point Level 3 ........ 10.5k to 22.5k
    Point Level 4 ........ 22.5k to 45k
    Point Level 5 ........ 45k to 82.5k
    Point Level 6 ........ 82.5k to 165k
    Point Level 7 ........ 165k to 330k
    Point Level 8 ........ 330k to 660k
    Point Level 9 ........ 660k to 1.35m
    Point Level 10 ........ 1.35m to 2.7m
    Point Level 11 ....... 2.7m to 7.5m

Sitenin kullanımı ile ilgili şu linkten videolu anlatıma ulaşabilirsiniz : videolu anlatım

üye olmak için linki tıklayabilirsiniz. linksiz üye olduğunuzda site kurucusunun refferali oluyorsunuz. o yüzden linki tıklayarak üye olursanız sevinirim.

www.digadz.com

• PROFESYONELLER İÇİN PTC SİTELERİ

1.nci Site:

Clixsense

# 2007 yılında kurulmuştur.

# Ödeme günleri Pazartesi ve Cuma ( Hiç aksamaz )

# Haftada en az 2 kez $1 civarında anket gönderir.

# MiniJoblar ile günlük $2 - $3 kazanılabilir.

# ClixGrid oyunu ile extra $5 - $10 kazanabilirsiniz.

# Premium üyeler tıklama başına $0.01 -$0.02 kazanır.

# Standart ve Premiumlara 1.nci sıra referansların premium yükseltmelerinden extra $2 öder.

Ayrıca Premiumlara 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8.nci sıra bütün referansların Premium yükseltmelerinden

extra $1 öder.

# Cash out standartlar için $8 premiumlar için $6

Referansımdan kayıt olan arkadaşlara kazanmanın püf noktalarını en ayrıntılı şekilde anlatıyorum.

Her zaman destek olurum.

Daha Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt Olmak İçin:

2.nci Site:

Neobux

# 2008 yılında kurulmuştur.

# Minimum ödeme $2

# Anında ödeme

# Referans kiralama

# Minijoblardan ayda $ 250 kazananı gördüm.

# Adprriz ile her bir reklam tıkladığınız reklamdan üç adet adprize kazanırsınız bunlara tıklayarak aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilirsiniz;

Hergün dağıtılan hediyeler ve adetleri

Üyelikler (12 adet golden üyelik her biri $90 dolarda = $1080):
    12 x Golden membership = $1080

Para ödülleri ($1300 divided in 1209 prizes):

600 x $0.25 = $150
    300 x $0.50 = $150
    150 x $1.00 = $150
    100 x $2.00 = $200
    30 x $5.00 = $150
    20 x $10.00 = $200
    6 x $25.00 = $150
    3 x $50.00 = $150

Yukarıda da dediğim gibi referansımdan kayıt olan arkadaşlara kazanmanın püf noktalarını en ayrıntılı şekilde anlatıyorum.

Her zaman destek olurum.

Daha Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt Olmak İçin:

http://bygirisimci.blogcu.com/neobux-ile-aylik-1000-gelir-yatirimsiz/19940047

3.ncü Site

Paidverts

Paidverts, ''Hiçbir PTC sitesinde ana kazanç bireysel tıklamalardan gelmez'' ilkesini bertaraf eden sitedir.

Farklı bir yapıya sahip PTC sitesi. İlginç bir site ve müthiş bir tık kazancı var.

Upgrade yok (yada farklı bir yapı var), min. ödeme 2$, 7 iş gününde gönderiyor. Reklamlar 18 saat duruyor. ve reset saati diye birşey yok.

Değişken bir reklam kazancı var. Ben şu ana kadar 0.0005$ ile 0.12$ lık reklamlar gördüm. Tabi bu 0.12$ lık reklam her zaman çıkmıyor.

Sitenin Server saati Türkiye saati ile 03:00'te sıfırlanıyor ve bu saatten sonra 16 adet 25'er BAP lık reklamlar aktif oluyor.

Hergün 100BAP vergi olarak sizden kesiliyor.

Çıkan reklamların karşılığı olan BAP, siz reklamları tıklayın veya tıklamayın BAP ınızdan otomatik olarak düşer.

Her reklam 18 saat kalıyor. ve hepsi 30 sn lik. Ayrıca puan reklamları var 100 BAP diye geçiyor. Bu sana kredi kazandırıyor. Mesela atıyorum 100 BAP ile 5 tane 0.01$ lık reklam tıklama hakkın oluyor. Bu BAP puanın yoksa reklam tıklayamıyorsun. veya BAP reklamı

yakalayamıyorsan sana her hafta üyeliğini aktive etmen karşılığı 100 BAP veriyor. Ama buna gerek yok. Çünkü hemen hemen hergün 16 adet (25 BAP) BAP reklamı çıkıyor.

Her reklamı tıklayacağında 1.2.3. diye satırlar (kutucuklar) çıkıyor. Oradaki metni kopyala yapıştır yapıp reklamı tıklıyorsun.

Çıkan reklamların sayısını ve değerini belirleyen BAP tır...

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, "BAP Gruplar" seviyesinde yükselmemiz gerekiyor...

Günlük reklam sorunun büyük sorunu BAP mış...

1) Sunucu başlangıcında otomatik %1 değerinde son zamanlarda satılan reklamlar rastgele verilir...
    2) Günlük ana reklamlar aşağıdaki BAP grupları arasında mevcut fonlara bölünerek verilir...
    3) Mikro reklamlar tüm kullanıcılara rastgele dağıtılan minik reklamlardır...

ANA REKLAMLARDA ÖNEMLİ OLAN BAP GRUBU

BAP Group 1 ........ 1600 to 12000
    BAP Group 2 ........ 12000 to 24000
    BAP Group 3 ........ 24k to 48k
    BAP Group 4 ........ 48k to 96k
    BAP Group 5 ........ 96k to 180k
    BAP Group 6 ........ 180k to 360k
    BAP Group 7 ........ 360k to 720k
    BAP Group 8 ........ 720k to 1.5m
    BAP Group 9 ........ 1.5m to 3m
    BAP Group 10 ....... 3m to 6m
    BAP Group 11 ....... 6m to 20m
    BAP Group 12 ....... 20,000,000+
    BAP Group 13 ....... 50,000,000+
    BAP Group 14 ....... 100,000,000+

1-) Reklamlar 18 saat içinde gönderiliyor ve her bir reklam hesabınıza teslim olarak, BAP denge karşılık gelen miktar azalır...

2-) Ücretsi olarak çıkan BAP lara ilaveten 1$ karşılında satın alınan reklamlara karşılık 3100 BAP kazanılıyor...

3-) Reklam çıkmıyor ise hesap etkin değil demektir. Sadece aktif hesaplara reklam çıkar...

4-) Hesap aktif ama reklam çıkmıyor ise "GERİ DÖNÜŞÜM PRO" ile 0,05$ karşılında geri dönüşümlü reklamları alabiliyorsunuz.
    Bu geri dönüşümlü reklamları alma (kullanıcılar 18 saat içinde tıklanmayan başarısız reklamlar) size öncelik veriliyor...

5-) 1000 BAP varsa, o zaman en kısa sürede, tıklama değeri 0,50 $ tutarında ödenen ikramiye reklamlar alacaksınız.
    Her bir reklam hesabınıza teslim olarak, BAP gelen miktarı anında kesilir...

Genelde düşük kazançlı reklam çıkar. Bunu önlemek mümkün. 10$ karşılığında reklam filtresi satın alabiliyorsunuz. Bir değer giriyorsunuz ve o değerden daha düşük reklam bir daha size çıkmıyor. Bu filtre sadece normal reklamlarda ve recycle reklamlarda etkin. Upgrade reklamlarında geçerli değil. (upgrade reklamları 0.01$ dan aşağı çıkmıyor)

Upgrade tablosu yok. Sadece iki upgrade seçeneği var. 2.99$/7 gün ve 19.99$/7 gün. 1. si haftada 5$ diğeri haftada 50$ lık reklam tıklama garantisi veriyor. Tabii

yeterli BAP ınız varsa. 0.01$ lık reklam = 20 BAP

Eksilen, eklenen baplarınızı burada görebilirsiniz:
    https://www.paidverts.com/member/baplog.html

Refimden kayıt olanlara daha çok kazanmaları için yardımcı oluyorum.

https://www.paidverts.com/ref/bygirisimci

• İnternetten anket doldurarak yada ingilizcesi ile para kazanmak isteyen arkadaşlar için clixsense hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.
    Clixsense kuruluş mantığı olarak bir reklam sitesi yani PTC. ancak sadece reklamlara tıklayarak para kazanmanız mümkün değil. Clixsensede en çok para kazandırak kısımlar anket, offers ve task kısmıdır. bunlarla ilgili biraz bilgi paylaşmak istiyorum.

aşağıdaki resimde görüldüğü üzere clixsense'yi diğer sitelerden ayıran en önemli husus anket kısmıdır. nerdeyse hergün anket doldurma imkanı bulabilirsiniz. bunu en iyi sitenin forum kısmındaki Task/offers son durum başlığı altında bulabilirsiniz. anketler bilindiği üzere genelde bir kısım grup içindir ve profilinize uygun değilse yapamazsınız. örneğin bayanlar için yayınlanmış bir anketi erkek profili ile yakalayamazsınız. ancak sitede bulunun açık noktalar sayesinde yaşınız kaç olursa olsun her anketi yapma şansınız var. linkimle üye olan arkadaşlar sponsor kısmında bulunan mail adresimden ulaşırlarsa bu konuda seve seve yardımcı olurum.

aynı durum task kısmı içinde geçerlidir. orta yada ileri derecede ingilizceniz varsa çok rahat task yapar ve task başı ücret alırsınız. hatta bazı taskları ingilizceniz bile olması görevin nasıl yapılacağını anlatan resimlerden anlayıp rahatça yapabilirsiniz. bu kısımdan anketlerden kazandığınız paranın çok daha fazlasını da kazanabilirsiniz. aşağıda task bölümünün görüntüsünü paylaşıyorum. burada taskların kısa tanımı ve yanında ücretleri yazmakta. aynı taskı birden fazla yaparak kazanma imkanınızda var. bunun yöntemini de yine mail yolu ile ulaşırsanız sizinle paylaşabilirim.

son olarak sitenin linkini paylaşıyorum. üyelik ücretsiz, 8 dolardan sonra paranızı alabilirsiniz ve haftanın iki günü (pazartesi, cuma) anında ödeme yapıyor. paramı istedim yatırılmadı diyene ben ödeme yapmayı garanti ediyorum.
    herkes kaznıyor, kazanmak için sende tıkla

www.clixsense.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelance38 -- 16 Şubat 2015; 16:54:58 >

• bu aralar çok kolay tasklar geliyor. üyelik için acele edin.

• aldığım son ödemelerin resimleri: tarihlere bakarsanız eğer 6 gün arayla aldığımı görebilirsiniz. herkes bu kadar ödeme alsa cari fazlası veririz valla. üyelik ücretsiz ve paramı ödemediler diyene iki katını ben veriyorum. o kadar sağlam yani :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exelance38 -- 16 Şubat 2015; 17:09:25 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.